img Приватні судові виконавці Україна✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Хто такі приватні судові виконавці, і як з ними боротися

Пошуковий запит: «приватні судові виконавці Україна» розміщується в інтернеті часто. Судових виконавців в Україні більше немає, вони називаються просто — виконавцями, але запит друкують саме так. Боржники за кредитами налякані тим, що приватні особи виконують функції, які раніше довіряли тільки державним службовцям. Розберемося, хто це і як боротися з приватними виконавцями.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗАХИСТ ВІД БАНКІВ І КОЛЕКТОРІВ

Хто такі приватні виконавці

У 2016-му році в Україні прийнято новий закон «Про виконавче провадження», яким примусове виконання рішень суду та інших органів допускається не тільки державними, але й приватними виконавцями. Такі виконавці діють у відповідності із ще одним новим українським законом «Про органи і осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів». Діяльність їх має ряд обмежень, але боржники по кредитах повинні знати, що діють такі виконавці законно, і в цілому мають такі ж права щодо примусового стягнення боргів, як і державні. До якого саме виконавця звернутися, вибирає кредитор.

Перші звістки про те, що приватний виконавець арештував майно, почали надходити в 2017-му році. Потрібно зазначити, що приватні виконавці заробляють саме на примусовому виконанні рішень і діють більш напористо, ніж державні. Виконання судових рішень в 2017-му році збільшилася втричі.

Якщо приватний виконавець арештував рахунок або інше майно боржника, значить до того у нього були підстави. Щодо проблемних кредитів такими підставами є:

 • рішення суду про примусове стягнення боргу;
 • виконавчий напис нотаріуса на іпотечному договорі.

Отримавши заяви кредитора та документ, що підтверджує наявність підстав для відкриття виконавчого провадження, приватний виконавець його відкриває. Одночасно позичальник вноситься до Єдиного реєстру боржників України і втрачає можливість для нових позик та відчуження майна. Далі виконавець арештовує рахунки і майно боржника, для забезпечення виконання рішення. Матеріальні засоби конфіскують, розпродають майно, виручені кошти перераховують кредитору.

ЧИТАТИ ЩЕ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Хто допоможе в боротьбі з виконавцями

Арешт рахунків, списання з них вилучення коштів і розпродаж майна — це те, чого будь боржник повинен уникнути. Продаж на торгах здійснюються за цінами нижче ринкових. Позичальник не отримує повної вартості майна, саме тому й трапляється, що все розпродано, а частина боргу залишилася. Арешти потрібно оскаржувати, а конфіскації і розпродажу майна перешкоджати.

Потрібно звертатися за юридичною допомогою. Слід розуміти, що кожна справа індивідуальна. Рекомендації для одного позичальника можуть не підходити іншому. Тому, замість набору запиту «приватні судові виконавці Україна» в інтернеті, зверніться за консультацією до юридичної компанії ПІК. 10 років успішної роботи і тисячі клієнтів, яким допомогли, гарантують, що і ви отримаєте необхідну допомогу.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img