Виселення з квартири за борги по кредиту
🆘🆘🆘 Кредитування під заставу нерухомості вважається одним з найбільш надійних способів забезпечення інтересів банку. Дійсно, нерухомість рідко падає в ціні, сума кредиту завжди менше вартості нерухомості та інтереси фінансової установи захищені.
Набагато гірші справи у позичальників. Вартість квартир і будинків висока, щомісячні виплати за такими кредитами, часто, перевищують середню зарплату в Україні. Борг по іпотеці може утворитися досить легко. Люди схильні до оптимізму і вважають, що з часом їх доходи будуть тільки рости. Однак, часто відбуваються різні негаразди, що призводять до неможливості виплат.
У цих випадках, багато просто перестають платити банку, розраховуючи, що з часом все само-собою владнається. Цей метод непродуктивний. Борг по іпотеці може привести до того, що позичальник не тільки позбудеться житла і всіх вкладених в нього коштів, а й залишиться винен банку.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКЩО БАНК ЗАБИРАЄ КВАРТИРУ ЗА БОРГИ ПО ІПОТЕЦІ
⚠️ Як діють банки, і що робити позичальникові при утворенні заборгованості за іпотечним кредитом
Як тільки черговий платіж по кредиту прострочений, на заборгованість починають нараховуватися штрафи і пені. Борг стрімко зростає, на позичальника чиниться психологічний тиск. Банк – комерційна установа і стягнення іпотечного кредиту є частиною його роботи. Розраховувати, що кредит просто пробачать не доводиться.
Надалі банк або звертається до суду, або продає право вимоги по кредиту колекторським компаніям. В кінцевому підсумку, якщо борг не сплачено, житло вилучається у позичальника по іпотечної застереження або за рішенням суду і виставляється на продаж.
Коли банк виставив іпотечну квартиру на торги, його цікавить, в першу чергу, задоволення власних вимог. Інтереси позичальника, в цьому випадку, просто ігноруються. Іноді ціна продажу нижче боргу – позичальник не отримує нічого і залишається винен. Кредитор має право звернути стягнення на будь-яке інше його майно. Чекати, що все вирішиться само собою, ні в якому разі не можна.
Слід вступити в переговори з банком і шукати взаємоприйнятний варіант вирішення проблеми. Краще відразу підключити до цього процесу юристів. Вони можуть проаналізувати ваш кредитний договір і зробити висновок про можливість його опротестування в цілому або в частині іпотечного застереження. Якщо це неможливо, запропонують варіанти найбільш щадного для клієнта вирішення проблем. До таких варіантів відносяться:
- Згода банку на продаж квартири позичальником. Продаж і погашення кредиту здійснюються одночасно.
- Викуп у банку вашого боргу. Кредитори продають проблемні борги зі знижками доходять до 80%, однак, дати таку знижку безпосередньо особі, що взяла позику, вони не мають права. Юристи зможуть викупити ваш кредит для вас.
📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:
Існують і інші варіанти вирішення проблеми. Кожен випадок індивідуальний, тому, при виникненні іпотечної заборгованості обов’язково варто проконсультуватися у юристів.
🆘🏠⚠️⚖️ Виселення з квартири за борги по кредиту. Виселення боржників за іпотечними кредитами. Юридична компанія “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01