Відкрито виконавче провадження✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Оплата за виконавчим провадженням

Пошуковий запит: «як зупинити виконавче провадження Україна» набирають ті, хто на власному досвіді переконався, що борги потрібно платити. Якщо у вас виникли проблеми з платежами за кредитом, слід негайно звернутися за юридичною допомогою. Це дасть вам додатковий час на вирішення проблеми. З’ясуємо, як працює виконавча служба, і чи можливо закриття виконавчого провадження в Україні.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Відкриття виконавчого провадження і дії виконавців

На оскарження постанови про відкриття виконавчого провадження відповідачу дається 10 днів. Звичайно, виконавче провадження необхідно оскаржити, навіть якщо шансів на перемогу у вас немає. При примусовому стягненні боргу, головне завдання позичальника – відтягнути конфіскацію майна. За виграний час можна вирішити проблему іншими способами і покрити борг грошима, а не єдиним, наприклад, житлом. Відразу після відкриття виконавчого провадження проти боржника, на нього покладається і оплата виконавчого збору. Розмір збору становить 10% від суми боргу.

Виконавці виявляють все майно боржника. Для цього вони можуть звертатися в будь-які державні та муніципальні органи, що фіксують права власності. На все виявлене майно накладається арешт за виконавчим провадженням. Після накладення арешту боржник не може продавати, дарувати або іншим способом відчужувати майно. В кінцевому підсумку, майно виставляється на торги і продається. З виручених коштів погашаються боргові зобов’язання. Якщо виручена сума їх перевершує, залишок коштів передається боржнику.

На торгах по конфіскованого майна отримати за нього ринкову ціну неможливо. Самостійний продаж майна приносить більше грошей і, іноді, здатний вирішити проблему заборгованості. Зверніться до юристів, щоб уповільнити процес конфіскації і розпродажу вашої власності. Це основний спосіб захисту ваших інтересів.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ВІДКРИТТЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

Чим допоможуть юридичні компанії – антиколектори

Борг доведеться заплатити все одно, але фактор наявного у вас на це часу, дуже важливий. Чим більше у вас часу – тим вищі шанси на збереження майна і покриття боргу грошима. Законодавство України, за рахунок наявних в ньому лазівок, дозволяє відтягнути вилучення майна на роки.

Найчастіше використовуються такі методи:

 • Оскарження відкриття виконавчого провадження. У документах, переданих кредитором в виконавчу службу, часто є помилки. Якщо їх знайти, відтягнути процес вдається на 3-6 місяців. Слід враховувати і пам’ятати, що термін на оскарження постанови про відкриття виконавчого провадження становить 10 робочих днів з моменту, як ви дізналися або повинні були дізнатися про винесення такої постанови.
 • Подача клопотання про розстрочення виплати боргу. Таке клопотання дозволяє виграти до 2-х місяців.
 • Оскарження дій чи бездіяльності виконавців. Стягнення боргу, згідно із законом, звертається спочатку на гроші, потім на рухоме майно, і тільки потім процес, майном можна буде користуватися ще кілька місяців.
 • Комбінування цих методів дозволяє відкласти вилучення майна на кілька років. Якщо одночасно вживати заходи для погашення боргу, є надія зберегти свою власність потім на нерухомість. Виконавці часто порушують цей порядок, такі дії можна оскаржити, і затримати провадження приблизно на 2 місяці, а при виграші в суді і на більш тривалий термін. Слід враховувати і пам’ятати, що термін на оскарження постанови становить 10 робочих днів з моменту, як ви дізналися або повинні були дізнатися про винесення такої постанови.
 • Організація подачі позову третьою особою про право на майно і подача такою особою клопотання про забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно. Навіть при відсутності позитивного рішення, це дозволить затягнути виконавче провадження на строк до 2-х місяців.
 • Оскарження результатів оцінки майна. Оскаржити оцінку можна виключно в судовому порядку в 10-денний термін з моменту отримання відповідного повідомлення [про проведення оцінки майна]. Оскарження оцінки в судовому порядку не зупиняє передачу майна на реалізацію, крім випадків, коли така передача майна припинена судом на підставі задоволення відповідної заяви. Цей метод дозволяє затягнути провадження на термін до 8 місяців.
 • Оскарження результатів торгів. Будь-які порушення в процесі реалізації майна на торгах – привід звернутися до суду. Навіть, якщо ви не виграєте.

У будь-якому випадку, відсутність адвоката або юриста і присутність виконавчого провадження стосовно боржника, матимуть негативні наслідки. Чим більше запущений процес, тим складніше буде виправити ситуацію. Терміни обмежені і ви цілком можете втратити все майно за 2-3 місяці, залучення приватного виконавця може прискорити цей процес, він має фінансову зацікавленість.

📲✍🆗 Адвокат по виконавчому провадженню. Виконавче провадження Україна. Вирішити проблему з кредитом, арештом або реєстром боржників, вам допоможуть юристи компанії “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021

  5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021
 • 5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020

  5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020
 • 5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020
 • 5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

  5 star review  Спасибо огромнок Компании "ПИК" за поддержку и решение финансовых вопросов с МФО. Хочу отметить работу юриста Алены, профессионализм которой помог в решении очень не простой ситуации, которая у меня сложилась. Спасибо и удачи Вам в Вашей непростой работе. Буду рекомендовать Вашу компанию своим близким.

  thumb Анжела Мукоид
  7/23/2020

  5 star review  спасибо большое юридическая компания Пик, очень помогли справиться с проблемой особенную благодарность хотелось бы выразить юристу Виктории и всему коллективу Компании,процветания и успехов Вам,очень хорошая компания, Виктории отдельное спасибо за проделанную роботу РЕКОМЕНДУЮ обращайтесь эти люди всегда помогут и подскажут как все сделать СПАСИБО БОЛЬШОЕ

  thumb Nikolai CHUIKO
  7/20/2020
 • 5 star review  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  5 star review  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img