Юридична компанія «ПІК»

Виконавчий напис нотаріуса на договорі позики

Вам заарештували рахунок або наклали арешт на майно, а у вас був кредит у мікропозиках. Ви думали, що з вами такого не станеться – сталося. Останнім часом, все більше МФО і колектори роблять виконавчі написи нотаріуса на договорах з онлайн кредитами і мікропозиками.

Виконавче провадження по кредиту в мікрозаймах

Наслідки:

Арешт

 • Арешт всього рухомого і нерухомого майна;
 • Арешт рахунків, у тому числі зарплатних.

Стягнення

 • Стягнення грошових коштів на рахунках;
 • Стягнення із заробітної плати від 20 до 50%;
 • Стягнення рухомого майна (автотранспорт);
 • Стягнення нерухомого майна (квартира, будинок, земля).

Якщо провадження відкрито, кредитору вже стає все одно, він свої гроші отримає, за рахунок грошових коштів або продажу майна боржника. Крім того на боржника лягають витрати виконавчого провадження та виконавчий збір у розмірі 10% від суми боргу.

Виконавче провадження з онлайн кредиту, що робити?

Варіанти закриття виконавчого провадження та виходу із ситуації з найменшими втратами для боржника.

Варіант № 1

Пустити все на самоплив, змиритися і нехай стягують. При цьому всі гроші з рахунку боржника будуть списуватися, поки не погаситься борг по кредиту. Після цього, в 99% випадків, МФО ще нарахує новий борг і відкриває нове провадження, і так до нескінченності.

Варіант № 2

Оскаржити виконавчий напис, це має сенс, якщо борг по виконавчому напису набагато більше тіла кредиту, ви брали 3000 грн., а МФО вимагає 12000 або 15000 грн., потрібно подавати на оскарження виконавчого напису та закриття виконавчого провадження. При цьому виконавче провадження до суду зупиняється і гроші у вас не списують. Строк оскарження написи приблизно 3-6 місяців в залежності від регіону. Витратна частина буде в районі 3500 – 4500 грн. після отримання рішення суду всі арешти знімаються і провадження закривається. Витрати на суд і адвоката повністю або частково компенсуються боржнику після скасування виконавчого напису. Борг при цьому залишається, але з’являється можливість домовитися з кредитором про добровільне погашення зі знижкою.

Варіант № 3

Виконати вимоги, сплатити борг по виконавчому провадженню, це вигідно, якщо сума виконавчого напису не набагато більше основного боргу. Ви оформляли 3000 грн., а виконавче провадження на 5000 грн. В такому випадку можна виплатити борг по виконавчому провадженню, відразу погасивши всю суму або шляхом відрахування частини із зарплати боржника. Після погашення боргу, в обов’язковому порядку боржнику потрібно зв’язатися з кредитором і отримати лист про закриття кредиту, у разі відмови потрібно подавати в суд і визнавати кредитний договір виконаним.

Висновок:

Оскаржити виконавчий напис на кредиті МФО можна, це займе від 3 до 6 місяців, гроші при цьому у боржника списуватися не будуть і можна буде компенсувати частину або всю суму за юридичні послуги. При цьому сам кредит нікуди не дівається. Потрібно буде домовлятися про закриття зі списанням або викуп кредиту.

Оплатити кредит за виконавчим провадженням, оплатити виконавчий збір і витрати виконавця. Закрити виробництво, зняти арешт і отримати рішення суду про припинення кредитних зобов’язань. У цьому випадку кредит буде закритий повністю.

Кредит в мікропозиках, онлайн займ може стати великою проблемою для боржника. Вам заарештую зарплату, машину, квартиру, залишать вас без засобів до існування. Борги потрібно повертати, як це зробити правильно і з мінімальними втратами, вам підкажуть юристи компанії “ПІК”.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн