Юридична компанія «ПІК»

НАПИС НОТАРІУСА

Виконавчий напис нотаріуса, вид виконавчого документа за яким можна відкрити виконавче провадження і розпочати стягнення боргу за кредитом.

Отримання напису обходилося дешевше і займало значно менше часу, ніж стандартний спосіб стягнення боргу через суд. Для позичальників ця можливість погіршувала становище. Виконавчий напис нотаріуса, на сьогодні, ситуація змінилася, нотаріальні написи не приймають до виконання з березня 2022 року, але провадження, відкриті за такими виконавчими документами, досі не закрито і блокування рахунків триває.

Що таке виконавчий напис нотаріуса

Якщо борг не виплачується, кредитори задовольняють свої претензії за рахунок майна боржника. Спочатку списуються кошти з рахунків і вилучаються готівкові гроші. Потім доходить черга і до решти майна боржника. Реальна можливість, втративши все, залишитися належним.

Вилученням майна займається виконавець. Для відкриття провадження необхідні підстави. Це може бути:

 • Рішення суду. Отримання рішення може зайняти роки, якщо позичальник обзавівся досвідченим адвокатом.
 • Нотаріальний виконавчий напис. Право робити такий напис дано нотаріусам Законом про Нотаріат.

До відома! Майже будь-який документ, що підтверджує наявність боргу і невиконання боржником умов договору, був використаний для отримання виконавчого напису.

Виконавчі написи нотаріуса

Що таке виконавчий напис – це нотаріальна дія, після скоєння якого кредитор (стягувач) отримує на руки виконавчий лист. Далі можна звертатися до виконавця. Коштує це недорого і виходить швидко. Саме так і діють кредитори.

Маючи борги, потрібно розуміти, що майно можуть заарештувати. В ідеалі, слід не допустити появи виконавчого напису. Нотаріус може його зробити, тільки в тому випадку, якщо наявність боргу не викликає суперечок і відсутності у боржника інтересу до вирішення проблеми.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Не забувайте про борг, виконавчий напис звичайно можна легко оскаржити, але це не заважає кредитору подати до суду.

Нотаріальний напис нотаріуса

Якщо ж нотаріальний напис вже зроблений, найміть юриста, який подасть позов про скасування. Поки суд не виніс рішення, майно не вилучають. Особливу увагу слід приділити призупинення виконавчого провадження на час судових тяжб.

Досвідчений адвокат здатний отримати судове рішення за короткий час, оскаржити напис, а також запропонувати варіанти виходу з боргової тупика. Для початку, слід розбиратися з тим, що кредитор зробив виконавчий напис, а потім вже і з самим боргом.

Що таке виконавчий напис нотаріуса?

Виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн