Юридична компанія «ПІК»

НАПИС НОТАРІУСА

Кредитори прагнуть зібрати проблемні борги, як можна швидше, використовують в практиці такий інструмент, як виконавчий напис нотаріуса.

Отримання напису обходиться дешевше і займає куди менше часу, ніж стандартний спосіб стягнення боргу через суд. Для позичальників ця можливість погіршує становище. З’ясуємо, як робиться виконавчий напис нотаріуса.

Що таке виконавчий напис нотаріуса

Якщо борг не виплачується, кредитори задовольняють свої претензії за рахунок майна боржника. Спочатку списуються кошти з рахунків і вилучаються готівкові гроші. Потім доходить черга і до решти майна боржника. Реальна можливість, втративши все, залишитися належним.

Вилученням майна займається виконавець. Для відкриття провадження необхідні підстави. Це може бути:

 • Рішення суду. Отримання рішення може зайняти роки, якщо позичальник обзавівся досвідченим адвокатом.
 • Нотаріальний виконавчий напис. Право робити такий напис дано нотаріусам Законом про Нотаріат.

До відома! Майже будь-який документ, що підтверджує наявність боргу і невиконання боржником умов договору, може бути використаний для отримання виконавчого напису.

Виконавчі написи нотаріуса

Що таке виконавчий напис – це нотаріальна дія, після скоєння якого кредитор (стягувач) отримує на руки виконавчий лист. Далі можна звертатися до виконавця. Коштує це недорого і виходить швидко. Саме так і діють кредитори.

Маючи борги, потрібно розуміти, що майно можуть заарештувати. В ідеалі, слід не допустити появи виконавчого напису. Нотаріус може його зробити, тільки в тому випадку, якщо наявність боргу не викликає суперечок і відсутності у боржника інтересу до вирішення проблеми.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Не забувайте про борг, виконавчий напис звичайно можна легко оскаржити, але це не заважає кредитору зробити новий.

Нотаріальний напис нотаріуса

Якщо ж нотаріальний напис вже зроблений, найміть юриста, який подасть позов про скасування. Поки суд не виніс рішення, майно не вилучають. Особливу увагу слід приділити призупинення виконавчого провадження на час судових тяжб.

Досвідчений адвокат здатний отримати судове рішення за короткий час, оскаржити напис, а також запропонувати варіанти виходу з боргової тупика. Для початку, слід розбиратися з тим, що кредитор зробив виконавчий напис, а потім вже і з самим боргом.

Що таке виконавчий напис нотаріуса?

Виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн