img Виконавчий напис нотаріуса Україна✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Виконавча напис, що робити боржнику

Банки та інші кредитори прагнуть зібрати проблемні борги, як можна швидше, і активно використовують виконавчий напис нотаріуса в Україні. Отримання написа обходиться дешевше і займає набагато менше часу, ніж стандартний спосіб стягнення боргу через суд. Для позичальників ця можливість погіршує становище. З’ясуємо, як робиться виконавчий напис нотаріуса, та що робити позичальникові, щоб зберегти своє майно.

ЧИТАТИ ЩЕ: РІШЕННЯ СУДУ ЩОБ СКАСУВАТИ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС

Що таке виконавча напис і як її використовують кредитори

Якщо борг не виплачується, кредитори задовольняють свої претензії за рахунок майна боржника. Спочатку списуються з рахунків і вилучаються готівкові гроші. Потім доходить черга і до решти майна боржника. Реальна можливість, позбувшись всього залишитися винним.

Вилученням майна займається виконавча служба. Для відкриття провадження необхідні підстави. Це може бути:

 • Рішення суду. Отримання рішення може зайняти роки, якщо позичальник обзавівся досвідченим адвокатом.
 • Виконавчий напис нотаріуса.Список документів, на яких дозволено робити напис затверджено кабінетом міністрів. Майже будь-який документ, що підтверджує наявність боргу і невиконання боржником умов може отримати виконавчий напис. Далі можна звертатися у виконавчу службу. Коштує це недорого і швидко виходить. Саме так і діють кредитори.

Перевірити виконавчий напис нотаріуса, в тому сенсі, чи зроблений він вже на кредитному договорі, неможливо. Реєстру вчинення нотаріальних дій поки не існує. Уряд декларує його створення, але коли це буде невідомо.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Як захищатися боржникам

Маючи борги, потрібно розуміти, що майно можуть заарештувати і прагнути до вирішення проблеми іншими способами. В ідеалі, слід не допустити появи виконавчого напису. Нотаріус може його зробити, тільки в тому разі, якщо наявність боргу не викликає суперечок. Значить суперечку потрібно створити. Найміть адвоката, і спір у суді з’явиться. Це дозволить відтягнути вилучення власності, іноді на роки.

Якщо ж напис нотаріусом вже зроблено. Найміть юриста, який подасть позов про скасування виконавчого напису. Поки суд не виніс рішення, майно і кошти не вилучають. Досвідчений адвокат, здатний отримати судове рішення за короткий час, оскаржити напис, а також запропонувати варіанти виходу з боргового глухого кута.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img