Юридична компанія «ПІК»

СКАСУВАТИ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

Як скасувати виконавчий напис нотаріуса, не варто шукати відповідь на це питання довго, відповідь безальтернативна і лише одна – суд за виконавчим написом нотаріуса.

Скасування виконавчого напису, за неможливості домовитися з кредитором, можливе лише через суд.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Підстави для скасування виконавчого напису нотаріуса

Виконавчий напис, донедавна, був використаний як альтернатива судовим рішенням і служив підставою для примусового стягнення заборгованості за:

 • іпотеці;
 • автокредиту;
 • побутового беззаставного кредиту у банку чи МФО;
 • займу.

Найчастіше боржник дізнається (дізнався) про виконавче провадження, коли стикається з блокуванням банківської картки, арештом майна. У чинному законодавстві розпоряджень про те, як скасувати виконавчий напис нотаріуса, крім звернення до суду, немає. Позбутися претензій, зупинити виконавче провадження без суду можна, домовившись із кредитором про сплату боргу в обумовленому порядку.

Важливо! Виконавчий напис нотаріуса визнаний документом, який не підлягає виконанню, та з 2022 року не приймається виконавцями як документ.

Скасування виконавчого напису

Чи можна скасувати виконавчий напис нотаріуса, якщо гроші вже списали з рахунку чи майно було реалізовано? Відповідно до закону, у разі незгоди відповідача з претензіями кредитора, нотаріальний напис можна визнати таким, що не підлягає виконанню. Термін для оскарження нотаріальної дії становить 3 роки.

Подання позову з вересня 2021 року не вимагає сплати судового збору щодо скасування нотаріального напису. За клопотання про припинення провадження доведеться сплатити судовий збір. Вимога про повернення незаконно стягнутих коштів або майна буде розглянута лише після скасування самого виконавчого напису нотаріуса.

Навіть у разі скасування нотаріального напису судом, обов’язок зі сплати заборгованості з боржника не знімається.

Рада юридичної компанії “ПІК”

При відкритті спору в суді виконавче провадження автоматично не зупиняється. Тому разом із позовом суду необхідно подати клопотання з проханням припинити провадження на час розгляду. Відповідне судове рішення подається до виконавця.

Що робити після скасування виконавчого напису

Якщо ви не досягли з кредитором обопільної згоди, не погоджуєтесь з вимогами, скасування напису нотаріуса допоможе захистити ваше майно, гроші на банківських рахунках, картах від примусового стягнення. Більш того, кредитор, дізнавшись про ваш намір відстоювати свої права, може піти на поступки.

Після скасування виконавчого напису, можна подати позов про повернення списаних (стягнених), якщо таке сталося або перейти до переговорів із кредитором та закрити кредит на більш прийнятних умовах. Не зволікайте із зверненням за юридичною допомогою.

Адвокати юридичної компанії «ПІК» допоможуть захистити ваші права у судовому порядку та уникнути неправомірного позбавлення вас коштів чи майна.

Скасування виконавчого напису!

Як скасувати виконавчий напис нотаріуса? Онлайн – консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юристаЗалишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн