Юридична компанія «ПІК»

ЯК СКАСУВАТИ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

Визнати напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, при неможливості домовитися з позикодавцем, можна тільки через суд.

Завантажити, заповнити зразок позову про скасування виконавчого напису, подати його в судовий орган недостатньо. Щоб не допустити нарахування додаткових платежів, продажу арештованого майна, варто якомога раніше звернутися до юриста.

Як скасувати виконавчий напис у виконавця

Виконавчий напис має однакову юридичну силу з судовим рішенням і служить підставою для примусового стягнення заборгованості по:

 • іпотеці;
 • автокредиту;
 • побутовому беззалоговому кредиту в банку або МФО;
 • займу.

Найчастіше боржник дізнається про виконавче провадження, коли стикається з блокуванням банківської карти, арештом майна. У чинному законодавстві приписів про те, як скасувати виконавчий напис нотаріуса, немає. Позбутися від претензій, зупинити виконавче провадження без суду можна, домовившись з кредитором про сплату боргу в обумовленому порядку та про відкликання напису.

До відома! У разі відкликання виконавчого напису, боржник сплачує державному чи приватному виконавцю винагороду – 10% від суми боргу, пред’явленої до стягнення.

Скасування виконавчого напису нотаріуса за кредитним договором

Якщо досягти згоди з представником банку, МФО не вдалося, відповідно, виникає питання: чи можна скасувати виконавчий напис нотаріуса? Згідно до закону, у разі незгоди відповідача з претензіями кредитора, нотаріальну напис можна визнати, таким, що не підлягає виконанню. Строк для оскарження нотаріальної дії становить 3 роки.

Подача позову з вересня 2021 роки не вимагає сплати судового збору про визнання напису недійсним. За клопотання про припинення провадження доведеться сплатити судовий збір. Вимога про повернення незаконно стягнутих коштів або майна буде розглянута тільки після скасування самої виконавчого напису нотаріуса.

Навіть при скасуванні нотаріального напису судом, обов’язок зі сплати заборгованості з боржника не знімається.

Рада юридичної компанії “ПІК”

При відкритті спору в суді, виконавче провадження автоматично не зупиняється. Тому разом з позовом суду необхідно подати клопотання з проханням припинити провадження на час розгляду. Відповідне судове рішення подається виконавцю.

Скасувати виконавчий напис нотаріуса

Якщо ви не досягли з кредитором обопільної згоди, не згодні з вимогами, скасування напису нотаріуса допоможе захистити ваше майно, гроші на банківських рахунках, картах від примусового стягнення. Більш того, кредитор, дізнавшись про ваш намір відстоювати свої права, може піти на поступки.

Не зволікайте зі зверненням за юридичною допомогою. Навіть якщо скасувати нотаріальний напис вдасться, повернути стягнуті гроші, реалізоване майно дуже складно і не завжди можливо.

Адвокати юридичної компанії «ПІК» допоможуть захистити ваші права в судовому порядку і уникнути неправомірного позбавлення вас майна.

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса?

Скасування виконавчого напису нотаріуса! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юристаЗалишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн