Юридична компанія «ПІК»

ВИЗНАННЯ ВИКОНАВЧОГО НАПИСУ НОТАРІУСА НЕДІЙСНИМ

Позов про скасування виконавчого напису нотаріуса – єдиний на сьогоднішній день спосіб для боржника захистити себе від недобросовісного стягувача в Україні.

Закрити виконавче провадження по нотаріального напису можна і з інших причин, але в більшості випадків іншої можливості просто не існує.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Зразок позовної заяви про скасування виконавчого напису

У стандартному заяві повинні міститися такі відомості:

 • найменування та реквізити судової інстанції, дані позивача, відповідача та третьої особи (нотаріуса);
 • суть претензії, аргументи і посилання до законодавство, що підтверджують правомірність цієї претензії;
 • прохання до суду розглянути прохання;
 • дата і підпис заявника;
 • перелік документів, які додаються до позовної заяви.

Знайти зразок позову про скасування виконавчого напису в мережі інтернет не складно, ви знайдете сотні документів і сканів. А ось для того, щоб правильно оформити заявку, не загубивши значимих моментів і не порушивши правил, доцільно скористатися допомогою грамотного юриста.

До відома! До позову слід додати копії паспорта, договору з кредитором, виконавчого напису, а також квитанцію про сплату судового збору. Без цих документів заява розглянута не буде.

Позов про скасування виконавчого напису нотаріуса

Обґрунтованість подання такої заяви обумовлена ​​тим, що виконавчий напис є оспорюваним документом. Справа в тому, що нотаріус має підстави скласти його тільки в тому випадку, якщо між кредитором і боржником відсутні розбіжності, в тому числі і з приводу суми заборгованості.

При цьому нотаріуси, як правило, приватні, ніколи не перевіряли достовірність суми боргу, повністю покладаючись в цьому питанні на дані, надані клієнтом. Це і дає другій стороні підставу подати позовну заяву про скасування виконавчого напису нотаріуса, зразок якого має сенс завантажити виключно для ознайомлення. А після цього – звернутися до юристів.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Не варто затягувати зі зверненням до суду. Нотаріальний напис визнано незаконним та остаточно втратив своє використання, мало того, подавши позов про скасування виконавчого напису нотаріуса, можна повернути списані виконавцем кошти.

Позовна заява про визнання виконавчого напису недійсним

Звернувшись до суду, ви зможете ефективно захистити себе від свавілля вашого кредитора і отримати рішення суду про скасування виконавчого напису нотаріуса. Зробити це грамотно, з високими шансами на успіх, допоможуть юристи компанії «ПІК».

Щоб ваш позов про визнання виконавчого напису недійсним був задоволений судом, наші юристи використовують при його складанні актуальні норми цивільного права. Це дає змогу визнати документ таким, що не підлягає виконанню, зупинити виконавче провадження за ним, повернути гроші за правову допомогу та кошти списані виконавцем.

Кредитор вже запустив процедуру позасудового стягнення? Не зволікайте: чим раніше ви звернетеся до юристів компанії «ПІК» – тим більше буде у них часу і простору для успішних маневрів!

Позовна заява про скасування виконавчого напису нотаріуса!

Визнання виконавчого напису нотаріуса недійсним. Онлайн – консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн