Юридична компанія «ПІК»

ПОЗОВНА ЗАЯВА ПРО СКАСУВАННЯ ВИКОНАВЧОГО НАПИСУ НОТАРІУСА

Позов про скасування виконавчого напису – єдиний на сьогоднішній день спосіб для боржника захистити себе від недобросовісного стягувача в Україні.

Закрити виконавче провадження по нотаріального напису можна і з інших причин, але в більшості випадків іншої можливості просто не існує.

Зразок позовної заяви про скасування виконавчого напису

У стандартному заяві повинні міститися такі відомості:

 • найменування та реквізити судової інстанції, дані позивача, відповідача та третьої особи (нотаріуса);
 • суть претензії, аргументи і посилання до законодавство, що підтверджують правомірність цієї претензії;
 • прохання до суду розглянути прохання;
 • дата і підпис заявника;
 • перелік документів, які додаються до позовної заяви.

Знайти зразок позову про скасування виконавчого напису в мережі інтернет не складно, ви знайдете сотні документів і сканів. А ось для того, щоб правильно оформити заяву, не загубивши значимих моментів і не порушивши правил, доцільно скористатися допомогою грамотного юриста.

До відома! До позову слід додати копії паспорта, договору з кредитором, виконавчого напису, а також квитанцію про сплату судового збору. Без цих документів заява розглянута не буде.

Позов про скасування виконавчого напису нотаріуса

Обґрунтованість подання такої заяви обумовлена ​​тим, що виконавчий напис є оспорюваним документом. Справа в тому, що нотаріус має підстави скласти його тільки в тому випадку, якщо між кредитором і боржником відсутні розбіжності, в тому числі і з приводу суми заборгованості.

При цьому нотаріуси, як правило, приватні, ніколи не перевіряють достовірність суми боргу, повністю покладаючись в цьому питанні на дані, надані клієнтом. Це і дає другій стороні підставу подати позовну заяву про скасування виконавчого напису нотаріуса, зразок якого має сенс завантажити виключно для ознайомлення. А після цього – звернутися до юристів.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Не варто затягувати зі зверненням до суду. В іншому випадку можна раптово виявити, що на майно або рахунки накладено арешт. Тим більше, що автоматизована система виконавчого провадження дозволяє сьогодні блокувати банківські рахунки моментально.

Позов про оскарження нотаріального напису

Звернувшись до суду, ви зможете ефективно захистити себе від свавілля вашого кредитора. Зробити це грамотно, з високими шансами на успіх, допоможуть юристи компанії «ПІК».

Щоб ваш позов про визнання виконавчого напису недійсним був задоволений судом, наші юристи використовують при його складанні актуальні норми цивільного права. Це дозволяє визнати документ неправомочним, призупинити виконавче провадження по ньому і таким чином зберегти ваші гроші і майно.

Кредитор вже запустив процедуру позасудового стягнення? Не зволікайте: чим раніше ви звернетеся до юристів компанії «ПІК» – тим більше буде у них часу і простору для успішних маневрів!

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса?

Скасування виконавчого напису нотаріуса! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юристаЗалишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн