img Заява про скасування виконавчого напису✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Виконавчий напис нотаріуса на договорі кредитування

Серед кредиторів і колекторів, що збирають заборгованості за кредитами, стає популярним стягнення боргів через нотаріуса. Причина в тому, що отримати виконавчий напис можна набагато швидше, простіше і дешевше, ніж рішення суду про примусове стягнення боргу. З’ясуємо, що являє собою виконавчий напис, і як позичальнику зберегти майно, якщо вона зроблена.

ЧИТАТИ ЩЕ: СКАСУВАТИ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА УКРАЇНА

Виконавча напис нотаріуса в Україні

З юридичної точки зору, ця напис рівнозначний рішенням суду про примусове стягнення боргу. Отримавши його, кредитор звертається до виконавчої служби, а вона:

 • відкриває виконавче провадження;
 • арештовує майно боржника;
 • вносить дані до реєстру боржників.

Умови вчинення виконавчого напису припускають подання нотаріусу документів, що підтверджують борг і відсутність спору навколо існування боргу. Саме остання умова вкрай важливо з точки зору позичальника. Але розповімо про це нижче.

Щоб відтягнути вилучення майна і знайти за цей час можливість погасити борг, слід вживати юридичні кроки, які перешкоджають накладення нотаріусом напису та виконанню стягнення. Самостійно впоратися з цією задачею складно, краще звернутися до юристів

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Що робити боржнику

Простіше всього не допустити накладення виконавчого напису. Ми вже говорили, що нотаріус може зробити напис, тільки при відсутності спору по боргу. Значить такий спір потрібно пробувати ініціювати. В суд боржником подається позов по боргу, це досить складно якщо сам кредитор раніше не звертався зі стягненням. Підстави потрібно знайти. Завдання складне, боржники самі також рідко замислюються про це.

Якщо кредитор вас випередив, нічого не втрачено. Подайте в суд позов про скасування виконавчого напису. При наявності досвідченого адвоката, рішення можна отримати за кілька місяців. За цей час необхідно вирішити основну проблему, що робити з боргом. Виконавча напис лише один із способів стягнення, скасувавши його боржник не позбавляється від боргу в цілому.

Можна скачати в інтернеті зразок позову про скасування виконавчого напису, але краще відразу звернутися за допомогою до юристів. Блокувати вилучення майна за виконавчим написом нотаріуса, потрібно терміново, списані по виконавчому провадженню кошти і реалізоване в рамках провадження майно дуже складно повернути назад.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img