Юридична компанія «ПІК»

Кредит купила фінкомпанія

Що чекає боржника, якщо кредит купила фінкомпанія? Постараємося відповісти на це питання, адже на сьогодні воно дуже актуальне. Звичайно більшою мірою це стосується тих, у кого іпотечний кредит в банку, що ліквідується, його неминуче реалізують на торгах в пулі за голландською системою, але і комерційні банки можуть продати право вимоги по кредиту. Розповімо про самі ФК(факторингові компанії), про те, як ці компанії стягують борг по кредиту.

ЧИТАТИ ЩЕ: АДВОКАТ ПО ІПОТЕЦІ

Факторингові компанії України можна умовно поділити на великі, середні і дрібні. Мова йде про продаж іпотечних кредитів пулом, тому навіть купивши невеликий портфель іпотечних кредитів, потрібно витратити чималі гроші. В чому, власне, різниця?

Яка різниця хто купить мій кредит

Умовно великі факторингові компанії на те саме, що й банки, при купівлі портфеля такі компанії нікуди не поспішають, поточна діяльність дозволяє утримувати штат і оплачувати витрати компанії. Навіть якщо ви готові закрити кредит сьогодні, зі знижкою звичайно і у вас є гроші, не вийде. Підхід до всіх боржників грунтовний, тут оцінять вартість заставного майна, кредитний та іпотечний договір, судові процеси та інше. Для цього знадобиться час. Викуп кредиту у сильної і великої компанії можливий, але вартість буде об’єктивною на думку кредитора, а не думку боржника. Щоб домогтися знижки або перегляду вартості на закриття кредиту, потрібно довести об’єктивність оцінки самим боржником або його представником, адвокатом чи юридичною компанією.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНКОМПАНІЯ

ДУЖЕ ВАЖЛИВО, процес стягнення в таких компаніях запускається автоматично і поки з вами веде переговори один менеджер, юридичний департамент вже пише позови і подає до суду. Дізнатися про те, що ваша квартира вже виставлена на аукціон, можна вже через два місяці після того, як кредит був проданий фінкомпанії.

Умовно середні компанії, ведуть себе схоже, але різниця в тому, що процес стягнення починається лише після проведення переговорів з боржником. Процес торгів може зайняти кілька місяців, і в цей час ніяких дій по стягненню кредитор не робить. Якщо переговори зайшли в глухий кут, кредитор займеться стягненням.Такі компанії мають невеликий штат юристів, і зустріч у суді неминуча.

І третій тип компаній, це дрібні компанії в пошуках заробітків і легких грошей, які вирішили спробувати щастя в купівлі боргів за кредитами. У більшості компаній відсутній відділ стягнення або він обмежений кількома юристами. Купивши портфель іпотечних кредитів, такі компанії намагаються якнайшвидше повернути вкладені гроші, свої або залучені від інвестора, ті боржники, з якими не вдалося домовитися, можуть бути відступлені (продані) до іншої компанії або перейти в процес уповільнених переговорів. Судові процеси такими компаніями запускаються теж, але при належному опорі з боку боржника можуть швидко задихнутися. Якщо така компанія купила ваш кредит пропозиція домовитися надійде до вас в день аукціону, ще не купивши за фактом право вимоги, адже процес оплати і оформлення займає майже місяць.

Як вести себе з новим кредитором і кому довірити переговори

Почнемо з того, кому не слід довіряти. Насамперед це сам боржник, як не дивно це звучить, але ви в цьому не розбираєтеся, за рідкісним винятком тих, хто роками судився з банком і за цей час зміг вивчити проблему не гірше адвоката.

Не слід довіряти адвокату. Знайомий адвокат, який не має досвіду вирішення таких проблем, може завести переговори в глухий кут. Переконавши вас у тому, що у фінансовій компанії немає шансів, він все оскаржить, виграє у них всі суди і ті відпустять вас за три копійки. Колектора, а це саме колектора, факторинг це правильне трактування колекторської діяльності, вклали гроші і повернути їх з прибутком – сенс їх існування в принципі. Так, адвокат може оскаржувати все, від іпотечного договору до відступлення прав вимоги, ви за це платите, не він, але кожен програний суд збільшить ваш борг. Фінкомпанія витрачає час і гроші, всі ці витрати в кінцевому підсумку доведеться сплатити боржнику.

Юридичні компанії і адвокати, практикуючі захист боржника, однозначно найправильніший вибір, якщо ваш кредит продано фінансовій компанії. Варто відзначити, що і в цій сфері є шахраї, які дають рекламу в інтернеті. Звернувшись в таку компанію, дивіться відгуки, умови співпраці. “На кону стоїть” ваша квартира і від того, хто проведе переговори, як буде закрита угода, буде залежати ваше подальше життя і життя ваших близьких.

“Вишенькою на торті” є виконавчий збір 10%, арешт виконавчої служби, ваші дані в реєстрі боржників і податок у 18% у випадку прощення вам частини боргу, який доведеться сплатити обов’язково, про це вам може забути сказати ваш адвокат або друг юрист.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн