img ФІНКОМПАНІЯ КУПИЛА КРЕДИТ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Кредит купила фінкомпанія

Що чекає боржника, якщо кредит купила фінкомпанія? Постараємося відповісти на це питання, адже на сьогодні воно дуже актуальне. Звичайно більшою мірою це стосується тих, у кого іпотечний кредит в банку, що ліквідується, його неминуче реалізують на торгах в пулі за голландською системою, але і комерційні банки можуть продати право вимоги по кредиту. Розповімо про самі ФК(факторингові компанії), про те, як ці компанії стягують борг по кредиту.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРОДАЖ КРЕДИТІВ БАНКАМИ

Факторингові компанії України можна умовно поділити на великі, середні і дрібні. Мова йде про продаж іпотечних кредитів пулом, тому навіть купивши невеликий портфель іпотечних кредитів, потрібно витратити чималі гроші. В чому, власне, різниця?

Яка різниця хто купить мій кредит

Умовно великі факторингові компанії на те саме, що й банки, при купівлі портфеля такі компанії нікуди не поспішають, поточна діяльність дозволяє утримувати штат і оплачувати витрати компанії. Навіть якщо ви готові закрити кредит сьогодні, зі знижкою звичайно і у вас є гроші, не вийде. Підхід до всіх боржників грунтовний, тут оцінять вартість заставного майна, кредитний та іпотечний договір, судові процеси та інше. Для цього знадобиться час. Викуп кредиту у сильної і великої компанії можливий, але вартість буде об’єктивною на думку кредитора, а не думку боржника. Щоб домогтися знижки або перегляду вартості на закриття кредиту, потрібно довести об’єктивність оцінки самим боржником або його представником, адвокатом чи юридичною компанією.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

ДУЖЕ ВАЖЛИВО, процес стягнення в таких компаніях запускається автоматично і поки з вами веде переговори один менеджер, юридичний департамент вже пише позови і подає до суду. Дізнатися про те, що ваша квартира вже виставлена на аукціон, можна вже через два місяці після того, як кредит був проданий фінкомпанії.

Умовно середні компанії, ведуть себе схоже, але різниця в тому, що процес стягнення починається лише після проведення переговорів з боржником. Процес торгів може зайняти кілька місяців, і в цей час ніяких дій по стягненню кредитор не робить. Якщо переговори зайшли в глухий кут, кредитор займеться стягненням.Такі компанії мають невеликий штат юристів, і зустріч у суді неминуча.

І третій тип компаній, це дрібні компанії в пошуках заробітків і легких грошей, які вирішили спробувати щастя в купівлі боргів за кредитами. У більшості компаній відсутній відділ стягнення або він обмежений кількома юристами. Купивши портфель іпотечних кредитів, такі компанії намагаються якнайшвидше повернути вкладені гроші, свої або залучені від інвестора, ті боржники, з якими не вдалося домовитися, можуть бути відступлені (продані) до іншої компанії або перейти в процес уповільнених переговорів. Судові процеси такими компаніями запускаються теж, але при належному опорі з боку боржника можуть швидко задихнутися. Якщо така компанія купила ваш кредит пропозиція домовитися надійде до вас в день аукціону, ще не купивши за фактом право вимоги, адже процес оплати і оформлення займає майже місяць.

Як вести себе з новим кредитором і кому довірити переговори

Почнемо з того, кому не слід довіряти. Насамперед це сам боржник, як не дивно це звучить, але ви в цьому не розбираєтеся, за рідкісним винятком тих, хто роками судився з банком і за цей час зміг вивчити проблему не гірше адвоката.

Не слід довіряти адвокату. Знайомий адвокат, який не має досвіду вирішення таких проблем, може завести переговори в глухий кут. Переконавши вас у тому, що у фінансовій компанії немає шансів, він все оскаржить, виграє у них всі суди і ті відпустять вас за три копійки. Колектора, а це саме колектора, факторинг це правильне трактування колекторської діяльності, вклали гроші і повернути їх з прибутком – сенс їх існування в принципі. Так, адвокат може оскаржувати все, від іпотечного договору до відступлення прав вимоги, ви за це платите, не він, але кожен програний суд збільшить ваш борг. Фінкомпанія витрачає час і гроші, всі ці витрати в кінцевому підсумку доведеться сплатити боржнику.

Юридичні компанії і адвокати, практикуючі захист боржника, однозначно найправильніший вибір, якщо ваш кредит продано фінансовій компанії. Варто відзначити, що і в цій сфері є шахраї, які дають рекламу в інтернеті. Звернувшись в таку компанію, дивіться відгуки, умови співпраці. “На кону стоїть” ваша квартира і від того, хто проведе переговори, як буде закрита угода, буде залежати ваше подальше життя і життя ваших близьких.

“Вишенькою на торті” є виконавчий збір 10%, арешт виконавчої служби, ваші дані в реєстрі боржників і податок у 18% у випадку прощення вам частини боргу, який доведеться сплатити обов’язково, про це вам може забути сказати ваш адвокат або друг юрист.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020
 • 5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

  5 star review  Спасибо огромнок Компании "ПИК" за поддержку и решение финансовых вопросов с МФО. Хочу отметить работу юриста Алены, профессионализм которой помог в решении очень не простой ситуации, которая у меня сложилась. Спасибо и удачи Вам в Вашей непростой работе. Буду рекомендовать Вашу компанию своим близким.

  thumb Анжела Мукоид
  7/23/2020

  5 star review  спасибо большое юридическая компания Пик, очень помогли справиться с проблемой особенную благодарность хотелось бы выразить юристу Виктории и всему коллективу Компании,процветания и успехов Вам,очень хорошая компания, Виктории отдельное спасибо за проделанную роботу РЕКОМЕНДУЮ обращайтесь эти люди всегда помогут и подскажут как все сделать СПАСИБО БОЛЬШОЕ

  thumb Nikolai CHUIKO
  7/20/2020
 • 5 star review  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  5 star review  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  5 star review  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • 5 star review  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  5 star review  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  5 star review  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  5 star review  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • 5 star review  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img