img ФІНКОМПАНІЯ КУПИЛА КРЕДИТ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Кредит купила фінкомпанія

Що чекає боржника, якщо кредит купила фінкомпанія? Постараємося відповісти на це питання, адже на сьогодні воно дуже актуальне. Звичайно більшою мірою це стосується тих, у кого іпотечний кредит в банку, що ліквідується, його неминуче реалізують на торгах в пулі за голландською системою, але і комерційні банки можуть продати право вимоги по кредиту. Розповімо про самі ФК(факторингові компанії), про те, як ці компанії стягують борг по кредиту.

ЧИТАТИ ЩЕ: АНТИКОЛЕКТОР ПО КРЕДИТУ

Факторингові компанії України можна умовно поділити на великі, середні і дрібні. Мова йде про продаж іпотечних кредитів пулом, тому навіть купивши невеликий портфель іпотечних кредитів, потрібно витратити чималі гроші. В чому, власне, різниця?

Яка різниця хто купить мій кредит

Умовно великі факторингові компанії на те саме, що й банки, при купівлі портфеля такі компанії нікуди не поспішають, поточна діяльність дозволяє утримувати штат і оплачувати витрати компанії. Навіть якщо ви готові закрити кредит сьогодні, зі знижкою звичайно і у вас є гроші, не вийде. Підхід до всіх боржників грунтовний, тут оцінять вартість заставного майна, кредитний та іпотечний договір, судові процеси та інше. Для цього знадобиться час. Викуп кредиту у сильної і великої компанії можливий, але вартість буде об’єктивною на думку кредитора, а не думку боржника. Щоб домогтися знижки або перегляду вартості на закриття кредиту, потрібно довести об’єктивність оцінки самим боржником або його представником, адвокатом чи юридичною компанією.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

ДУЖЕ ВАЖЛИВО, процес стягнення в таких компаніях запускається автоматично і поки з вами веде переговори один менеджер, юридичний департамент вже пише позови і подає до суду. Дізнатися про те, що ваша квартира вже виставлена на аукціон, можна вже через два місяці після того, як кредит був проданий фінкомпанії.

Умовно середні компанії, ведуть себе схоже, але різниця в тому, що процес стягнення починається лише після проведення переговорів з боржником. Процес торгів може зайняти кілька місяців, і в цей час ніяких дій по стягненню кредитор не робить. Якщо переговори зайшли в глухий кут, кредитор займеться стягненням.Такі компанії мають невеликий штат юристів, і зустріч у суді неминуча.

І третій тип компаній, це дрібні компанії в пошуках заробітків і легких грошей, які вирішили спробувати щастя в купівлі боргів за кредитами. У більшості компаній відсутній відділ стягнення або він обмежений кількома юристами. Купивши портфель іпотечних кредитів, такі компанії намагаються якнайшвидше повернути вкладені гроші, свої або залучені від інвестора, ті боржники, з якими не вдалося домовитися, можуть бути відступлені (продані) до іншої компанії або перейти в процес уповільнених переговорів. Судові процеси такими компаніями запускаються теж, але при належному опорі з боку боржника можуть швидко задихнутися. Якщо така компанія купила ваш кредит пропозиція домовитися надійде до вас в день аукціону, ще не купивши за фактом право вимоги, адже процес оплати і оформлення займає майже місяць.

Як вести себе з новим кредитором і кому довірити переговори

Почнемо з того, кому не слід довіряти. Насамперед це сам боржник, як не дивно це звучить, але ви в цьому не розбираєтеся, за рідкісним винятком тих, хто роками судився з банком і за цей час зміг вивчити проблему не гірше адвоката.

Не слід довіряти адвокату. Знайомий адвокат, який не має досвіду вирішення таких проблем, може завести переговори в глухий кут. Переконавши вас у тому, що у фінансовій компанії немає шансів, він все оскаржить, виграє у них всі суди і ті відпустять вас за три копійки. Колектора, а це саме колектора, факторинг це правильне трактування колекторської діяльності, вклали гроші і повернути їх з прибутком – сенс їх існування в принципі. Так, адвокат може оскаржувати все, від іпотечного договору до відступлення прав вимоги, ви за це платите, не він, але кожен програний суд збільшить ваш борг. Фінкомпанія витрачає час і гроші, всі ці витрати в кінцевому підсумку доведеться сплатити боржнику.

Юридичні компанії і адвокати, практикуючі захист боржника, однозначно найправильніший вибір, якщо ваш кредит продано фінансовій компанії. Варто відзначити, що і в цій сфері є шахраї, які дають рекламу в інтернеті. Звернувшись в таку компанію, дивіться відгуки, умови співпраці. “На кону стоїть” ваша квартира і від того, хто проведе переговори, як буде закрита угода, буде залежати ваше подальше життя і життя ваших близьких.

“Вишенькою на торті” є виконавчий збір 10%, арешт виконавчої служби, ваші дані в реєстрі боржників і податок у 18% у випадку прощення вам частини боргу, який доведеться сплатити обов’язково, про це вам може забути сказати ваш адвокат або друг юрист.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img