ФІНКОМПАНІЯ КУПИЛА КРЕДИТ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Кредит купила фінкомпанія

Що чекає боржника, якщо кредит купила фінкомпанія? Постараємося відповісти на це питання, адже на сьогодні воно дуже актуальне. Звичайно більшою мірою це стосується тих, у кого іпотечний кредит в банку, що ліквідується, його неминуче реалізують на торгах в пулі за голландською системою, але і комерційні банки можуть продати право вимоги по кредиту. Розповімо про самі ФК(факторингові компанії), про те, як ці компанії стягують борг по кредиту.

ЧИТАТИ ЩЕ: АДВОКАТ ПО ІПОТЕЦІ

Факторингові компанії України можна умовно поділити на великі, середні і дрібні. Мова йде про продаж іпотечних кредитів пулом, тому навіть купивши невеликий портфель іпотечних кредитів, потрібно витратити чималі гроші. В чому, власне, різниця?

Яка різниця хто купить мій кредит

Умовно великі факторингові компанії на те саме, що й банки, при купівлі портфеля такі компанії нікуди не поспішають, поточна діяльність дозволяє утримувати штат і оплачувати витрати компанії. Навіть якщо ви готові закрити кредит сьогодні, зі знижкою звичайно і у вас є гроші, не вийде. Підхід до всіх боржників грунтовний, тут оцінять вартість заставного майна, кредитний та іпотечний договір, судові процеси та інше. Для цього знадобиться час. Викуп кредиту у сильної і великої компанії можливий, але вартість буде об’єктивною на думку кредитора, а не думку боржника. Щоб домогтися знижки або перегляду вартості на закриття кредиту, потрібно довести об’єктивність оцінки самим боржником або його представником, адвокатом чи юридичною компанією.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНКОМПАНІЯ

ДУЖЕ ВАЖЛИВО, процес стягнення в таких компаніях запускається автоматично і поки з вами веде переговори один менеджер, юридичний департамент вже пише позови і подає до суду. Дізнатися про те, що ваша квартира вже виставлена на аукціон, можна вже через два місяці після того, як кредит був проданий фінкомпанії.

Умовно середні компанії, ведуть себе схоже, але різниця в тому, що процес стягнення починається лише після проведення переговорів з боржником. Процес торгів може зайняти кілька місяців, і в цей час ніяких дій по стягненню кредитор не робить. Якщо переговори зайшли в глухий кут, кредитор займеться стягненням.Такі компанії мають невеликий штат юристів, і зустріч у суді неминуча.

І третій тип компаній, це дрібні компанії в пошуках заробітків і легких грошей, які вирішили спробувати щастя в купівлі боргів за кредитами. У більшості компаній відсутній відділ стягнення або він обмежений кількома юристами. Купивши портфель іпотечних кредитів, такі компанії намагаються якнайшвидше повернути вкладені гроші, свої або залучені від інвестора, ті боржники, з якими не вдалося домовитися, можуть бути відступлені (продані) до іншої компанії або перейти в процес уповільнених переговорів. Судові процеси такими компаніями запускаються теж, але при належному опорі з боку боржника можуть швидко задихнутися. Якщо така компанія купила ваш кредит пропозиція домовитися надійде до вас в день аукціону, ще не купивши за фактом право вимоги, адже процес оплати і оформлення займає майже місяць.

Як вести себе з новим кредитором і кому довірити переговори

Почнемо з того, кому не слід довіряти. Насамперед це сам боржник, як не дивно це звучить, але ви в цьому не розбираєтеся, за рідкісним винятком тих, хто роками судився з банком і за цей час зміг вивчити проблему не гірше адвоката.

Не слід довіряти адвокату. Знайомий адвокат, який не має досвіду вирішення таких проблем, може завести переговори в глухий кут. Переконавши вас у тому, що у фінансовій компанії немає шансів, він все оскаржить, виграє у них всі суди і ті відпустять вас за три копійки. Колектора, а це саме колектора, факторинг це правильне трактування колекторської діяльності, вклали гроші і повернути їх з прибутком – сенс їх існування в принципі. Так, адвокат може оскаржувати все, від іпотечного договору до відступлення прав вимоги, ви за це платите, не він, але кожен програний суд збільшить ваш борг. Фінкомпанія витрачає час і гроші, всі ці витрати в кінцевому підсумку доведеться сплатити боржнику.

Юридичні компанії і адвокати, практикуючі захист боржника, однозначно найправильніший вибір, якщо ваш кредит продано фінансовій компанії. Варто відзначити, що і в цій сфері є шахраї, які дають рекламу в інтернеті. Звернувшись в таку компанію, дивіться відгуки, умови співпраці. “На кону стоїть” ваша квартира і від того, хто проведе переговори, як буде закрита угода, буде залежати ваше подальше життя і життя ваших близьких.

“Вишенькою на торті” є виконавчий збір 10%, арешт виконавчої служби, ваші дані в реєстрі боржників і податок у 18% у випадку прощення вам частини боргу, який доведеться сплатити обов’язково, про це вам може забути сказати ваш адвокат або друг юрист.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img