Фінансова компанія повідомила про викуп вашого кредиту
ФК – фінкомпанія займається порівняно новим для України видом бізнесу. Вона купує права вимоги по кредиту зі знижкою, отримує фінансові кошти від позичальника і існує на різницю між сплаченою і отриманою сумами. Так як банки продають проблемні кредити зі значною знижкою, можливості для заробітку у ФК значні. Дізнаємося, як працюють такі фінансові компанії і наскільки вони небезпечні для позичальника.
ЧИТАТИ ЩЕ: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНКОМПАНІЯ
Методи роботи фінансових компаній
Діяльність зі збору боргів офіційно називається факторингом. Факторингова компанія повинна отримати на цей вид діяльності державну ліцензію. Процес отримання ліцензії є достатньо складним і дорогим, це зроблено для того, щоб на ринок факторингових послуг не прорвалися бандити і шахраї. Однак, в народі за факторинговими компаніями закріпилася назва колекторських агентств. Відповідно, якщо дзвонять з фінкомпанії по кредиту привід для занепокоєння існує.
Колектори мають недобру славу. Їх діяльність часто балансує на межі карного кодексу. Вимоги закону, за які не передбачена кримінальна відповідальність, колектори порушують постійно. Вони дзвонять серед ночі, загрожують позичальникові найстрашнішими карами, розкривають інформацію про наявність проблемного кредиту стороннім людям. Все це заборонено, але довести факт порушень складно, а притягнути порушників до відповідальності ще важче.
Однак, на реальні злочини колектори, як правило, не йдуть. Якщо отримати гроші методом залякування не вдається, вони діють, як будь-який інший кредитор:
- Отримують в суді рішення про примусове стягнення боргу.
- Накладають арешт на все майно боржника через службу виконавців.
- Розпродають майно.
- Задовольняють свої претензії з коштів, отриманих під час розпродажу.
Насправді, цей шлях досить складний і довгий. Знижка при придбанні боргу становить від 25 до 80% його номінальної вартості. Колекторам головне отримати прибуток в найкоротші терміни і витративши мінімум зусиль. Це відкриває перед позичальниками певні можливості. Дізнавшись про те, що фінкомпанія купила ваш кредит, не поспішайте впадати в ступор. Дійте за наступним алгоритмом:
Перевірте наявність ліцензії на факторинг. Якщо її немає, просто відмовтеся від спілкування.
Дізнайтеся, на яких умовах компанія готова погасити кредит. Спочатку колектори скажуть, що бажають отримати всю суму заборгованості разом зі штрафними санкціями і пенями.
Приєднуйтеся з колекторами в переговори і добийтеся взаємоприйнятних умов. Можливість дати знижку у ФК є, спробуйте її отримати.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ
Як отримати вигідні умови погашення кредиту
Ведення переговорів з колекторами вимагає досвіду. Більшість українців такого досвіду не має. Зверніться в юридичні компанії, що займаються вирішенням кредитних проблем. Юристи проведуть переговори з колекторами і доб’ються максимально вигідних умов.
Ще краще спрацювати на випередження. Зверніться до юристів, як тільки виникли проблеми з погашенням кредиту. Деякі юридичні компанії спеціально придбали ліцензії на факторинг і тепер мають можливість викуповувати кредити у банків в інтересах своїх клієнтів. Компанія ПІК таку ліцензію має. Зв’яжіться з нашими юристами, і вони вам допоможуть.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01