img ФАКТОРИНГОВА КОМПАНІЯ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Чи може факторингова компанія бути корисною для боржників банків

У тих, хто знає, що таке факторингова компанія, питання, винесене в заголовок статті, може викликати посмішку. Однак такі читачі можливо помиляються.

ЧИТАТИ ЩЕ: КУПИТИ СВІЙ БОРГ У ФАКТОРИНГОВИХ КОМПАНІЙ

Факторингова компанія – це фінансова організація, що пройшла державне ліцензування і отримала право на заняття факторингом – діяльністю з придбання проблемних боргів і збором їх з позичальників. Так, в масі народу, такі компанії називають колекторськими агентствами. Чуток про “кошмарну” діяльності яких більш ніж достатньо, але не все так просто:

Отримати ліцензію на факторинг складно і коштує дорого. Позбутися ліцензії можна просто. Тому на реальний кримінал колектори зазвичай не йдуть. Тобто, відбуваються деякі порушення, з метою психологічного тиску. Але, в остаточному підсумку, як і будь-які інші кредитори, звертаються до суду, отримують рішення і далі діють через виконавчу службу.

Факторингова компанія єдина організація, яка може погасити борг позичальника повністю за частину його номінального обсягу.

Зупинимося на другому пункті докладніше: Фактори (колектори) набувають борги з великою знижкою, яка, в деяких випадках, може доходити до 99% номінальної суми боргу. Тобто, фактор може заробити навіть тоді, коли не отримав всієї номінальної суми боргу. Можливість гасити борги за їх частина у колекторів є, але вони неохоче йдуть на такі угоди.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Інша річ, факторингова фірма, відкрита юридичною компанією ПІК, в інтересах своїх клієнтів. Клієнт звертається зі своєю проблемою. Юристи компанії з’ясовують на яких умовах можлива покупка кредиту. Умови його погашення узгоджуються з клієнтом. І, тільки тоді, купується у банку його кредит. Самі банки не мають права гасити кредити зі знижкою, і такий варіант вирішення кредитної проблеми можливий тільки через факторів, що працюють в інтересах боржників.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img