Юридична компанія «ПІК»

Чи може факторингова компанія бути корисною для боржників банків

У тих, хто знає, що таке факторингова компанія, питання, винесене в заголовок статті, може викликати посмішку. Однак такі читачі можливо помиляються.

Факторингова компанія – це фінансова організація, що пройшла державне ліцензування і отримала право на заняття факторингом – діяльністю з придбання проблемних боргів і збором їх з позичальників. Так, в масі народу, такі компанії називають колекторськими агентствами. Чуток про “кошмарну” діяльності яких більш ніж достатньо, але не все так просто:

Отримати ліцензію на факторинг складно і коштує дорого. Позбутися ліцензії можна просто. Тому на реальний кримінал колектори зазвичай не йдуть. Тобто, відбуваються деякі порушення, з метою психологічного тиску. Але, в остаточному підсумку, як і будь-які інші кредитори, звертаються до суду, отримують рішення і далі діють через виконавчу службу.

Факторингова компанія єдина організація, яка може погасити борг позичальника повністю за частину його номінального обсягу.

Зупинимося на другому пункті докладніше: Фактори (колектори) набувають борги з великою знижкою, яка, в деяких випадках, може доходити до 99% номінальної суми боргу. Тобто, фактор може заробити навіть тоді, коли не отримав всієї номінальної суми боргу. Можливість гасити борги за їх частина у колекторів є, але вони неохоче йдуть на такі угоди.

Інша річ, факторингова фірма, відкрита юридичною компанією ПІК, в інтересах своїх клієнтів. Клієнт звертається зі своєю проблемою. Юристи компанії з’ясовують на яких умовах можлива покупка кредиту. Умови його погашення узгоджуються з клієнтом. І, тільки тоді, купується у банку його кредит. Самі банки не мають права гасити кредити зі знижкою, і такий варіант вирішення кредитної проблеми можливий тільки через факторів, що працюють в інтересах боржників.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн