img Питання щодо викупу боргу по кредиту у банку📌 - компанія | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Чи є можливість викупити у банку свій проблемний кредит?

Всі, хто в тій чи іншій мірі стикався з кредитуванням, знають про те, що в Україні існує криза платежів по кредитах. Позичальники, які втратили високі доходи, не можуть вносити платежі в встановлені терміни. На суму заборгованості нараховуються пені і штрафи – борг зростає.

ЧИТАТИ ЩЕ: Як виплатити кредит без відсотків

Проблемна заборгованість небезпечна для позичальника

Банки діють за такою схемою:

 • На боржника чинять психологічний тиск, з метою спонукати його знайти кошти і розрахуватися.
 • Якщо розрахунку не сталося, майно боржника вилучається за рішенням суду або іпотечного застереження і продається. Якщо ціна продажу майна вище боргу, то різниця передається позичальникові, якщо нижче – він залишається винен банку. Зверніть увагу! Вилучити для виплати боргів можуть будь-яке майно боржника, а не тільки щось, що він передавав в заставу.

Часто банки, переконавшись, що позичальник не може розрахуватися, продають борги колекторським або факторинговим компаніям, і подальші заходи по по стягненню боргу приймають вони. Ці фірми купують борги зі знижкою. Виникає питання щодо викупу боргу по кредиту у банку самим позичальником.

ЧИТАТИ ЩЕ: Заборгованість по кредиту в Україні

Чи продасть банк кредит позичальнику, зі знижкою

Припустимо, у боржника немає всієї суми боргу, але є менші кошти кошти, приблизно такі, як заплатив банку колектор. Питання: чи не погодиться банк погасити кредит за цю суму, відповідь на це питання негативна. Такі угоди заборонені законом, так як несуть корупційні ризики. Але вирішити проблему цим способом можна – вам знадобиться посередник, який надає послуги з викупу боргу у банку. Банк продасть заборгованість йому, а ви, уклавши попередньо угоду з посередником, купите борг у нього за ціною нижче номінальної. Такі послуги надають юридичні фірми спеціалізуються на питаннях кредитування.

Можливі й послуги з викупу кредиту у банку на голландському аукціоні. Цей варіант дозволяє заощадити до 80% суми боргу. Зверніться до юристів і отримаєте консультації.

Як не програти на аукціоні, купити право вимоги по кредиту за мінімальною ціною, отримати гарантовану перемогу на аукціоні. Що робити, якщо право вимоги на аукціоні купили не ви.

Викуп кредитів в комерційному банку з дисконтом, списати пеню і штрафи. Як позбутися від страху втратити своє заставне майно, ви можете дізнатися зв’язавшись з експертом юридичної компанії “ПІК” по тел:

+ 38 (095) 150 05 01

+ 38 (097) 050 05 01

або залишивши заявку за посиланням, ми з вами зв’яжемося самі.

Закрий свій кредит за розумні гроші.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img