Юридична компанія «ПІК»

Чи можуть банки продати борг колекторам

Питання про те, як дізнатися що банк продав борг колекторам, встає перед тими позичальниками, які тривалий час не виконують зобов’язання, взяті за кредитним договором. На початковому етапі банківські структури поводяться досить лояльно і тільки нагадують боржнику про необхідність платежів. Пізніше, тон повідомлень стає більш наполегливим. Нарешті, на порозі позичальника з’являються похмурі особистості, які отримали в народі назву колекторів.

Діють колектори агресивно і наполегливо, застосовуючи залякування та інші хитрощі, мета яких – примусити боржника до негайного розрахунку. Яким способом будуть знайдені гроші, колекторів не цікавить. У боржника виникає питання про те, як дізнатися чи продав банк борг колекторам дійсно або перед ним самозванці – грабіжники.

Колектори здатні пред’явити документи про придбання боргу. Але у позичальника виникають обґрунтовані сумніви в їх справжності. Чи Має право банк продати борг колекторам Україна. Взагалі, банк зобов’язаний проінформувати позичальника про передачу прав вимоги за кредитом письмово, але частина боржників не живе за адресою реєстрації, а пошта іноді затримує кореспонденцію. Відповідь на питання, як дізнатися що банк продав борг колекторам, досить проста – потрібно звернутися в кредитну організацію по телефону або особисто.

Продаж прав вимоги по кредиту третім особам законний. Колектори діють жорстко, але рідко йдуть на пряме порушення законів, прагнучи балансувати на межі карного кодексу. Борг в будь-якому випадку доведеться заплатити. Зверніться в юридичні компанії, які захищають боржників. Там зможуть запропонувати щадні варіанти погашення боргу. Такі можливості існують, але для вибору відповідного вам варіанту, юристи повинні вивчити обставини справи.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн