img БОРГ ПО КРЕДИТНІЙ КАРТІ✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Чи є вихід із ситуації з давнім боргом по кредитній карті

У цій статті розповімо про те, що списати заборгованість по кредитній карті можна повністю, тобто не платити нічого.Всього за 2000 грн., сплачені юристу компанії за судовий розгляд, можливо списати борг в 20 000, а то і 100 000 грн. неправомірно нараховані банком по кредитній карті, за довгі роки.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВЕЛИКИЙ БОРГ ПО КРЕДИТНІЙ КАРТІ

Як видають кредити на кредитні картки в Україні

Отримання грошей у борг по кредитній карті настільки спрощено, що деякі українці мало замислюються про те, що кредити потрібно виплачувати, і займають, майже не замислюючись. Однак великий борг по кредитній картці , настільки ж небезпечний, як і будь-який невиплачений кредит. Кредитори рідко відмовляються від своїх прав, і позичальника очікують серйозні неприємності. З’ясуємо, що буде, якщо ви давно не платили по кредитній карті і які заходи вжити.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Що буде, якщо не платити борги по кредитці

Слід усвідомити, що зняті або витрачені з кредитної картки гроші в межах відпущеного вам ліміту — це кредит. Офіційну угоду про це ви, можливо, не замислюючись, підписали в момент оформлення картки. Відповідно і діють банки так само, як і з іншими неплатниками кредитів:

 • Спочатку дзвонять і нагадують.
 • Потім подають в суд самі або продають борг колекторам, які, після періоду психологічного тиску, теж звертаються в суд.
 • На підставі рішення суду про примусове стягнення боргу, кредитори звертаються у виконавчу службу, де порушується виконавче провадження. З цього моменту неплатник вноситься до Єдиного реєстру боржників України, що вже саме по собі приносить серйозні незручності. Реєстр знаходиться у вільному доступі — позики вам ніхто не дасть, а про факт боргу дізнається будь-який бажаючий.
 • Далі виконавці, на вимогу кредиторів, заарештовують всі майна боржника, а в якості додаткової міри забезпечення виконання судового рішення можуть перекрити йому виїзд за кордон.

В кінцевому підсумку, майно вилучається і розпродається за викидними цінами на аукціонах. Виручені гроші йдуть на погашення боргу.

Зрозуміло, що перед позичальником постає питання про те, як закрити виконавче провадження по кредитній карті і зберегти своє майно від конфіскації.

Що робити боржникові за кредитними картками

Слід чітко усвідомити, що єдиний метод швидко і просто списати борг по кредитній картці повністю – сплатити кредит. Якщо такої можливості немає, вам обов’язково знадобиться юридична допомога.

Юристи вивчать документи та обставини вашої позики, і запропонують можливі варіанти вирішення проблеми. Методів, в залежності від обставин, може бути кілька:

 • Опротестування кредитного договору в суді, якщо ви заповнили тільки анкету для отримання кредитної картки, а сам договір банк не робив, видаючи кредитні кошти на картку.
 • Опротестування вимог кредиторів за формальними обставинами, наприклад, у зв’язку з простроченням терміну давності при зверненні до суду. Постанова Верховного Суду України від 19 березня 2014 року по справі №6-14цс14 містить важливу вказівку — термін давності по карткових кредитах обчислюється не з дня закінчення кредитного договору, а з моменту припинення дії картки. Співробітники банків часто пропускають цей термін.

Є й інші юридичні можливості захисту прав позичальника. Зверніться до юристів і вам вдасться зняти арешт з майна і домогтися погашення боргу на прийнятних для вас умовах.

Списання боргів по кредитним карткам в комерційному і державному банку,позбутися страху втратити своє майно, зняти арешт і видалити дані в реєстрі боржників.Ви можете, зв’язавшись з експертом юридичної компанії “ПІК”.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img