img Кредит у банку - заборгованість - компанія | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Викуп кредиту у банку, допоможе компанія ПІК

Позичальники не завжди можуть адекватно оцінити свої майбутні фінансові можливості і нерідко їх переоцінюють. Всі ми віримо, що далі буде тільки краще, але реальність часто відрізняється від наших розрахунків і планів. Вже до 1 травня 2018 року сума проблемних кредитів — тобто тих, за якою є прострочення — в Україні досягла одного трильйона гривень, і криза неплатежів по позиках ще далека від вирішення. Все частіше позичальники задаються питанням: що робити, якщо не платив за кредитом? Як його закрити? Це залежить від конкретного випадку, але давайте розглянемо ситуацію в цілому.

ЧИТАТИ ЩЕ: Викупити свій кредит у банку

Що чекає позичальника при наявності проблемних кредитів

Прострочення позики схоже на сніговий ком — він моментально обростає штрафними відсотками і пенею. Сума боргу стрімко зростає, стаючи з кожним днем все більше лякаючою і непосильною для боржника. Особливо сильно постраждали іпотечні позичальники. З-за обвалу ринку нерухомості в 2014 році – вартість нерухомості, купленої в кредит за великі гроші, впала. Ситуація здається боржникам безвихідною – ринкова вартість заставного майна (будинку або квартири) менше, ніж залишок боргу. При цьому, вже внесені великі платежі, і втрата цих коштів повністю – страшний удар для позичальника.

Боржник перебуває у складному становищі — платити по кредиту не вигідно, а не платити — страшно, тому, що це призведе до втрати витрачених раніше сум. Здається, що прийнятного для позичальника виходу з цього глухого кута не існує, проте це не так. З’ясуємо, чим вам зможуть допомогти юристи компанії ПІК.

ЧИТАТИ ЩЕ: Питання щодо викупу боргу по кредиту у банку

Чому банки готові продавати кредити зі знижкою і навіщо боржнику юридична допомога

Від кризи кредитних неплатежів постраждали не тільки позичальники, але й банки, що видали проблемні позики. Наявність кредитів, які не оплачуються, погіршує стан банківських установ. При великому портфелі таких боргів, банк ризикує втратити допомоги НБУ і навіть розоритися. Стягнення боргів у встановленому законом порядку вимагає тривалого часу і великих витрат, при цьому результат справи не ясний – наприклад, все майно боржника може коштувати менше обсягу заборгованості.

Банки прагнуть до мінімізації ризиків і витрат, шукають шляхи виходу з цієї ситуації. Найчастіше, банк готовий відмовитися від частини боргу і закрити кредит за менші гроші. Законодавство України забороняє банківським установам домовлятися про такі умови погашення позики безпосередньо з боржником. Причина в гігантських корупційних ризиках, які могли б виникнути при позичанні однієї суми, а погашення боргу за меншу. Тому, банки продають борги колекторським або, як вони правильно називаються, факторинговим компаніям.

Знижки від номінального боргу, за такий продаж, коливаються між 20 і 70% суми заборгованості. Колектори, живуть на різницю між вартістю придбання прав вимоги за кредитом і реально отриманими за нього грошима. Колекторські компанії мають право повністю погасити заборгованість позичальника за суму меншу, ніж сума боргу, головне, щоб вона не була менше, ніж вартість придбання прав вимоги за кредитом. Саме цей нюанс і використовують юридичні компанії, для допомоги своїм клієнтам-боржникам.

Компанія ПІК придбала ліцензію на факторингову діяльність, тобто, з юридичної точки зору, вона може купувати у банку проблемні кредити зі знижкою і погашати їх за менші суми номінального обсягу боргу. Цю можливість юристи компанії ПІК використовують в інтересах своїх клієнтів. Це цілком законна схема з використанням третьої особи.

Схема викупу боргу виглядає наступним чином:

 • Позичальник звертається в ПІК за допомогою.
 • Юристи компанії, в якості третьої особи позичальника, вивчають кредитний договір і вступають в переговори з банком.
 • Вартість прав вимоги за позикою узгоджується з кредитором.
 • Списуються штрафи і визначається дисконт. Банк продає кредит за ціною нижче фактичного боргу, оскільки мета нового власника прав стягнення — отримати прибуток.
 • Компанія ПІК діє в інтересах клієнта і купує борг на заздалегідь погоджених з ним умов.Права вимоги переходять до компанії ПІК, що представляє інтереси боржника.
 • Далі кредит або заморожують, або оформляють його погашення. В обох випадках клієнт платить тільки узгоджену заздалегідь суму компанії і сплачує встановлені державою податки.

Ця повністю законна схема дозволяє позбутися боргу на прийнятних для боржника умовах.

Як отримати допомогу юристів компанії ПІК при викупі кредиту

Отримати консультацію про викуп боргу у банку або допомоги в спорах кредиторами можна зв’язавшись з нами за телефонами:

+ 38 (095) 150 05 01

+ 38 (097) 050 05 01

Або залиште заявку на сайті, і юристи самі зв’яжуться з вами.

Не чекайте, що проблема вирішиться сама собою. Зверніться до нас за допомогою і ми захистимо ваші інтереси.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img