img ЗАСТАВНИЙ КРЕДИТ УКРАЇНА✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Що таке заставний кредит

Перед тим, як видати позику, фінансові установи прагнуть забезпечити 100%-ву гарантію, що видані кошти будуть повернуті. Кредити видають людям, а люди наражаються на ризики. Процвітаючий бізнесмен може розоритися, високооплачуваний співробітник втратити роботу, обидва вони піддаються ризику хвороби або смерті протягом терміну дії кредитного договору. Тому, крім чесного слова про повернення боргу, вимагають кредит забезпечити. Застосовується заставний кредит або кредит під поручительство. В останньому випадку, мінімум дві досить заможні людини повинні письмово поручитися, що повернуть кредит замість позичальника, якщо той не може цього зробити.

ЧИТАТИ ЩЕ: БОРГ ПО ІПОТЕЦІ У 2020 РОЦІ

Позика під заставу, як і випливає з її назви, видається під заставу. Тобто, кредит забезпечується певним майном високої вартості. Зазвичай вартість застави повинна в 2-3 рази перевищувати суму кредиту. На період дії кредитного договору позичальник обмежується в праві розпорядження закладеним майном. Він може його використовувати, але не може відчужувати будь-яким способом. Продати, подарувати, обміняти або ще раз закласти заставу не вийде. Будь-які дії цього плану необхідно погоджувати з банком. Згоди позичальник не отримає, поки не надасть іншу заставу приблизно такої ж вартості.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Частина позичальників має невірне уявлення про те, що таке заставний кредит. Особливо часто помиляються одержувачі іпотечних і автомобільних кредитів. Вони припускають, що максимум, чим вони ризикують при отриманні позики, це початковий внесок і сплачені по кредиту позики. Позичальник часто переконаний, що якщо він не зможе платити, максимум втратить заставу. Це зовсім не так. За кредитом боржник відповідає абсолютно всім своїм майном. Якщо вартість застави виявиться меншою, ніж сума боргу, наприклад, впадуть ціни на нерухомість або автомобіль був пошкоджений, або на кредит будуть нараховані штрафні санкції за несвоєчасну сплату, відповідати доведеться і іншим майном. Банк має законне право поширити свої претензії і на нього.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img