img ФАКТОРИНГОВА КОМПАНІЯ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Що таке факторинг

Кількість іноземних слів стає дедалі більше. Боржники банків ще не встигли звикнути до слова колектор, як широко почало застосовуватися слово «факторинг». З’ясуємо, що воно означає і дізнаємося, що таке факторингова компанія.

ЧИТАТИ ЩЕ: КУПИТИ СВІЙ БОРГ У ФАКТОРИНГОВИХ КОМПАНІЙ

Поняття факторингу

Факторинг – це кредитування дебіторської заборгованості, натомість на права вимоги по боргу. Зрозумілою мовою – це діяльність з викупу прав вимоги по боргах і отримання заборгованості з позичальників. Природно, факторингова компанія працює заради прибутку. Борги вона набуває зі знижкою, а збирає за номіналом. На різницю між між ціною покупки боргів і зібраними по ним засобами така компанія і існує.

Всі, хто прочитав попередній мимоволі згадали про колекторські агентства. Формально, колекторські агентства зазвичай займаються позасудовим збором боргів в інтересах нанявшего їх кредитора за винагороду від нього. Слово «звичайно» у визначенні, говорить про те, що колектори можуть викуповувати кредити і збирати борги в своїх інтересах. Фактично, в українських реаліях, колекторська діяльність і факторинг є синонімами.

Однак, значна відмінність між цими поняттями є. Колектори знаходяться поза правовим полем, в тому плані, що не згадуються в законодавстві. Тоді, як діяльність зі збору боргів в Україні потребує ліцензування. І необхідно отримати ліцензію на факторинг. Саме цей термін використовується в законодавстві. Тобто, формально колекторів в Україні не існує. Якщо компанія законно займається збором боргів за винагороду, вона займається факторингом. У той час, як колектори – злочинці, що знаходяться поза законом.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Чим факторингові компанії можуть бути корисні боржникам

Українське законодавство, через можливу корупцію, забороняє банкам погашати борги позичальників зі знижкою, але дозволяє продавати їх зі знижкою компаніям зі збору боргів. Факторингова компанія має право погашати борги за частину їх номінальної вартості. Ті, кого називають колекторами, на такі поступки йдуть неохоче, перед ними стоїть завдання отримання максимальної можливої ​​прибутку.

Зате юридичним компаніям, які займаються вирішенням проблем позичальників, ліцензія на факторинг дозволяє викуповувати борги своїх клієнтів і погашати їх на обумовлених заздалегідь умовах. Клієнтам таких компаній вдається заощадити на погашення своїх боргів. Спеціально для цього, придбала ліцензію на факторинг і юридична компанія ПІК.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img