Юридична компанія «ПІК»

Що таке факторинг

Кількість іноземних слів стає дедалі більше. Боржники банків ще не встигли звикнути до слова колектор, як широко почало застосовуватися слово «факторинг». З’ясуємо, що воно означає і дізнаємося, що таке факторингова компанія.

ЧИТАТИ ЩЕ: КУПИТИ СВІЙ БОРГ У ФАКТОРИНГОВИХ КОМПАНІЙ

Поняття факторингу

Факторинг – це кредитування дебіторської заборгованості, натомість на права вимоги по боргу. Зрозумілою мовою – це діяльність з викупу прав вимоги по боргах і отримання заборгованості з позичальників. Природно, факторингова компанія працює заради прибутку. Борги вона набуває зі знижкою, а збирає за номіналом. На різницю між між ціною покупки боргів і зібраними по ним засобами така компанія і існує.

Всі, хто прочитав попередній мимоволі згадали про колекторські агентства. Формально, колекторські агентства зазвичай займаються позасудовим збором боргів в інтересах нанявшего їх кредитора за винагороду від нього. Слово «звичайно» у визначенні, говорить про те, що колектори можуть викуповувати кредити і збирати борги в своїх інтересах. Фактично, в українських реаліях, колекторська діяльність і факторинг є синонімами.

Однак, значна відмінність між цими поняттями є. Колектори знаходяться поза правовим полем, в тому плані, що не згадуються в законодавстві. Тоді, як діяльність зі збору боргів в Україні потребує ліцензування. І необхідно отримати ліцензію на факторинг. Саме цей термін використовується в законодавстві. Тобто, формально колекторів в Україні не існує. Якщо компанія законно займається збором боргів за винагороду, вона займається факторингом. У той час, як колектори – злочинці, що знаходяться поза законом.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО ТАКЕ ФАКТОРИНГ

Чим факторингові компанії можуть бути корисні боржникам

Українське законодавство, через можливу корупцію, забороняє банкам погашати борги позичальників зі знижкою, але дозволяє продавати їх зі знижкою компаніям зі збору боргів. Факторингова компанія має право погашати борги за частину їх номінальної вартості. Ті, кого називають колекторами, на такі поступки йдуть неохоче, перед ними стоїть завдання отримання максимальної можливої ​​прибутку.

Зате юридичним компаніям, які займаються вирішенням проблем позичальників, ліцензія на факторинг дозволяє викуповувати борги своїх клієнтів і погашати їх на обумовлених заздалегідь умовах. Клієнтам таких компаній вдається заощадити на погашення своїх боргів. Спеціально для цього, придбала ліцензію на факторинг і юридична компанія ПІК.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн