img Факторингова компанія купила кредит✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Що робити, якщо факторингова компанія купила кредит

Багато українців зазнають труднощів з виплатою раніше взятих кредитів. Фінансові організації прагнуть поліпшити свій баланс і позбавляються від проблемних кредитів, продаючи борги третім особам.

Часто виникає питання про те, що робити, якщо мій кредит купила факторингова компанія. З’ясуємо, що таке факторинг і наскільки він небезпечний для боржників, що зазнають труднощів.

ЧИТАТИ ЩЕ: Викуп кредиту у банку України

Робота факторингових компаній і взаємодія з ними

Факторинг – це поступка права вимоги за борговими зобов’язаннями на певних умовах. Боржник в розробці цих умов не бере участі. Коли факторингова компанія вимагає погашення по кредиту, замість банку, боржники часто лякаються. Це пов’язано з психологічним тиском надаються працівниками таких фірм, вони загрожують різними неприємностями.

У ЗМІ багато повідомлень про те, що боржників за іпотечними кредитами, виселяє з квартири факторингова компанія. Такі випадки, іноді відбуваються, але не слід відразу впадати в паніку. Дійте за юридично грамотною схемою:

 1. Переконайтеся в тому, що право вимоги по отриманому кредиту дійсно перейшло до факторингової компанії, і що ця компанія має ліцензію на цей вид діяльності. Шахрайства зустрічаються часто, всі папери необхідно ретельно вивчити.
 2. Якщо документи в порядку, почніть з факторинговою компанією переговори. Завдання фінансових організацій – отримання прибутку. Банки, поступаючись право вимоги, покращують свій баланс, і можуть претендувати на допомогу НБУ. Вони готові поступатися проблемні кредити з солідним дисконтом, за 25 – 50% суми боргу. Купивши борг на таких умовах, факторингові фірми можуть заробити і не отримавши всієї суми по кредиту, вони часто готові поступитися боржнику. Банки обмежені в цьому законодавчо, а факторингові компанії таку можливість мають. Можлива домовленість на прийнятних для обох сторін умовах.

ЧИТАТИ ЩЕ: Антиколлектор в Україні

Не всі мають необхідні знання та досвід для проведення таких переговорів. Якщо це так, краще звернутися за допомогою до юристів, які мають необхідну кваліфікацію, вони допоможуть захистити ваші права і вийти з проблемної ситуації з мінімальними втратами.

💼 Проблемный кредит, ипотека, автокредит, кредит МФО.
Реестр должников, арест недвижимости и автомобиля.
Мы занимаемся долгами. Юридическая помощь.

👨‍👩‍👦‍👦 Ваша юридическая компания ” ПИК ”

Первую консультацию можно получить бесплатно по телефонам:

📲+38 (095) 150 0501;

📲+38 (097) 050 0501

в режиме онлайн своего мессенджера или заполнив форму запроса.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img