Юридична компанія «ПІК»

Що робити, якщо факторингова компанія купила кредит

факторинговая компания купила кредит

Багато українців зазнають труднощів з виплатою раніше взятих кредитів. Фінансові організації прагнуть поліпшити свій баланс і позбавляються від проблемних кредитів, продаючи борги третім особам.

Часто виникає питання про те, що робити, якщо мій кредит купила факторингова компанія. З’ясуємо, що таке факторинг і наскільки він небезпечний для боржників, що зазнають труднощів.

ЧИТАТИ ЩЕ: Викуп кредиту у банку України

Робота факторингових компаній і взаємодія з ними

Факторинг – це поступка права вимоги за борговими зобов’язаннями на певних умовах. Боржник в розробці цих умов не бере участі. Коли факторингова компанія вимагає погашення по кредиту, замість банку, боржники часто лякаються. Це пов’язано з психологічним тиском надаються працівниками таких фірм, вони загрожують різними неприємностями.

У ЗМІ багато повідомлень про те, що боржників за іпотечними кредитами, виселяє з квартири факторингова компанія. Такі випадки, іноді відбуваються, але не слід відразу впадати в паніку. Дійте за юридично грамотною схемою:

 1. Переконайтеся в тому, що право вимоги по отриманому кредиту дійсно перейшло до факторингової компанії, і що ця компанія має ліцензію на цей вид діяльності. Шахрайства зустрічаються часто, всі папери необхідно ретельно вивчити.
 2. Якщо документи в порядку, почніть з факторинговою компанією переговори. Завдання фінансових організацій – отримання прибутку. Банки, поступаючись право вимоги, покращують свій баланс, і можуть претендувати на допомогу НБУ. Вони готові поступатися проблемні кредити з солідним дисконтом, за 25 – 50% суми боргу. Купивши борг на таких умовах, факторингові фірми можуть заробити і не отримавши всієї суми по кредиту, вони часто готові поступитися боржнику. Банки обмежені в цьому законодавчо, а факторингові компанії таку можливість мають. Можлива домовленість на прийнятних для обох сторін умовах.

ЧИТАТИ ЩЕ: Антиколлектор в Україні

Не всі мають необхідні знання та досвід для проведення таких переговорів. Якщо це так, краще звернутися за допомогою до юристів, які мають необхідну кваліфікацію, вони допоможуть захистити ваші права і вийти з проблемної ситуації з мінімальними втратами.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн