Юридична компанія «ПІК»

ЯКЩО БАНК ПРОДАВ БОРГ КОЛЕКТОРАМ, ЩО РОБИТИ

Банк продав кредит колекторам, що робити, щоб уникнути тиску з їхнього боку, які особливості продажу боргу за кредитом колекторам в Україні.

Банк не продає борги, а на законних підставах передає право вимоги щодо кредиту іншій юридичній особі, підписуючи договір відступлення. Колектори також можуть стягувати борг, оформивши договір з банком на послуги коллекшена, не купуючи сам кредит.

Якщо банк продав борг колекторам

Що робити, якщо банк продав борг колекторам? Така процедура може мати позитивний чи негативний ефект:

 • Борг може бути погашений за меншу суму – колектори нерідко йдуть на поступки, оскільки купують заборгованість за зниженою вартістю.
 • При цьому новий кредитор намагається стягнути борг із більшою наполегливістю.

До відома! Що робити, якщо банк продав мій борг із кредиту? У цьому випадку слід спробувати домовитися з новим власником або звернутися до антиколекторів – співробітників юридичної компанії, які мають великий досвід із захисту прав боржників.

Банк передав кредит колекторам

Якщо кредитор продав ваш борг колектору, ви повинні отримати повідомлення про відступлення права вимоги. Також інформацію можна перевірити:

 • у банку;
 • у реєстрі заставоутримувачів, якщо кредит виданий під заставу.

Комерційні банки продають прострочені кредити колекторам, банки у ліквідації можуть продати навіть чинний кредит без прострочення. Державні банки тільки почали продавати кредити колекторським організаціям.

Банк віддав борг колекторам, що робити, якщо почали надходити дзвінки із погрозами стягнення та судового розгляду. Потрібно розуміти, що вашим кредитором так і залишився банк, де ви оформили кредит, тому колектори не є власниками кредиту. Домовлятися потрібно із банком.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо банк віддав борг колекторському агентству, у вас ще є час укласти мирову угоду з банком, зазвичай, якщо колекторам не вдалося стягнути борг, банк приступає до стягнення через суд або продаж боргу.

Що робити, якщо банк продав борг

Якщо банк продав борг колекторам, “танцюй” – в інтернеті існує саме така відповідь на запитання: що робити, якщо банк продав борг колекторам! Не варто лякатися та намагатися швидше погасити заборгованість. Зазвичай банки продають кредити колекторам за ціною, значно нижчою від суми заборгованості. Головне, що потрібно запам’ятати – здійснивши платіж новому кредитору, ви визнаєте всю суму боргу, яку банк поступився.

Не робіть поспішних та необдуманих кроків після продажу боргу на колекторську компанію. Заручившись підтримкою досвідчених юристів компанії “ПІК”, ви зможете позбутися колекторів та заборгованості на найвигідніших умовах.

Чи мають право банки продавати борги колекторам?

Банк продав кредит колекторам! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн