БАНК ПОДАВ ДО СУДУ ЩО РОБИТИ✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Банк подав до суду за несплату кредиту

🆘🆘🆘 Кредит — джерело фінансів для мільйонів людей, проте, далеко не всім вдається без проблем довести справу до кінця. Банк подав у суд позов про стягнення заборгованості за кредитом? Що робити в таких ситуаціях ви дізнаєтеся в цій статті.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

КУПИТИ СВІЙ БОРГ У ФАКТОРИНГОВИХ КОМПАНІЙ

⚠️ Початок судового процесу

Раніше багато хто вважав за краще ігнорувати факт, що повістка до суду про стягнення кредиту потрапила до них на пошту. Сьогодні нововведення не дають права на бездіяльність. Боржник вважається повідомленим про засідання, як тільки судова повістка повернеться назад до відправника, і одразу фіксується в електронному реєстрі. Зверніть увагу, банки звертаються до суду тільки в тому випадку, якщо ви не змогли вирішити задачу самостійно, у вигляді дзвінків і листів з попередженнями і нагадуваннями. Ігнорування з боку позичальника призводить до того, що банк звертається до суду і ініціює судову справу.

Сторона кредитора може звернутися в суд загальної юрисдикції для проведення процедури задоволення вимоги кредитора. Як зрозуміти, по справі прийшла повістка? Досить на сайті «Судова влада України» за свого прізвища виконати пошук діючих судових процесів. Таким же способом можна дізнатися суть справи, його номер і суддю, який буде здійснювати розгляд справи.

Відповідно до статті 205 ЦПК України, суд вправі розглянути позов без присутності позичальника, і прийняти рішення.

⚠️ Що таке судова заборгованість по кредиту

Судова заборгованість по кредиту, це сума заборгованості, яка встановлена ​​в судовому порядку. Після подачі позову кредитором, повинен відбутися суд і кредитор отримає виконавчий лист з сумою боргу встановленої судом. Рішення суду першої інстанції можна оскаржити у вищій, подати апеляцію.

⚠️ Як діяти, щоб не переплатити

Буває, позичальник готовий виплатити борг за рішенням суду, але поки триває судовий процес, банк накладає штрафи, і сума заборгованості значно зростає. Перше, що потрібно зробити – перерахувати суму заборгованості, яку стягувач зазначає у позові (зазвичай ця сума значно завищена, але відсутність заперечень з приводу суми, суд приймає її за замовчуванням). Враховуйте, що на фінансові установи працюють хороші юристи, тому непогано було б звернутися в юридичну компанію, яка теж займається кредитами.

Якщо банк встиг подати позов, у позичальника є шанс мирно домовитися. Сходіть в установу, поговоріть з особистим банкіром, можливо, вдасться знайти рішення. Запропонуйте виплату відсотків або штрафів. Якщо почуєте відмову, звертайтеся до юриста нашого агентства.

Для судового процесу потрібно підготувати наступні документи:

 • ксерокопії та оригінали квитанцій, що підтверджують щомісячні виплати за кредитом;
 • оригінал кредитного договору;
 • документацію, яка може пояснити причину несплати боргу (трудові книжки, довідки про інвалідність тощо);
 • Розрахунок заборгованості з боку боржника за кредитом.

Разом з юристом розрахуйте реальну суму заборгованості. Перерахунок звичайно потрібно оплатити, але заощадити можна в рази більше. Після чого можете подавати зустрічний позов банківській установі. Приводом для зустрічного позову можуть бути вимоги, наприклад, про припинення зобов’язання.

Можете заперечити стосовно того, що внесені гроші йшли не на погашення кредитного боргу, а на сплату штрафу. Дані дії затягують процес виплат, і не дають банку можливість стягнути з вас більше грошей. Спробуйте повторно домовитися з банкірами про порядок виплати заборгованості, запропонуйте розтягнути процес погашення. Згідно Кодексу України про процедуру банкрутства, позичальник може бути визнаний банкрутом і уникнути виплат по кредиту.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

СУДОВА ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО КРЕДИТУ

⚠️ Відповідальність за невиконання рішення суду

Якщо рішення суду не виконано, позичальник може нести матеріальну або кримінальну відповідальність, буде відкрито виконавче провадження, накладено арешт, боржник буде внесений до реєстру боржників. Стаття 526 ЦКУ передбачає обов’язок виконання зобов’язання за договором. Так само Кримінальний Кодекс України (ст. 382) передбачає кримінальну відповідальність за невиконання судового рішення.

Тепер, якщо банк подав позов до суду про стягнення кредиту, що робити вже зрозуміло. Рекомендуємо звернутися до хороших фахівців по кредитах і боргах, щоб отримати підтримку у веденні судових розглядів і допомогти у вирішенні судової справи в позитивну для вас сторону.

🏛️⚖️❌Банк подав до суду за несплату кредиту. Оскаржити рішення суду по кредиту. Юридична компанія “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультацію







Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт






Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img