img Як дізнатися чи продав банк борг колекторам✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як з’ясувати чи дійсно банк продав борг колекторам

Питання про те, як дізнатися чи продав банк борг колекторам, актуальне в зв’язку з кризою платежів по кредитах. Частина українських позичальників не справляється зі своєчасним погашенням взятих на себе кредитних зобов’язань. Банки нараховують штрафні санкції і борг збільшується. Спочатку співробітники банків ввічливо нагадують позичальникам про те, що вони мають заборгованість, але з часом банки переходять до більш жорстких дій. Деякі банки продають права вимоги за проблемними кредитами колекторським агентствам.

ЧИТАТИ ЩЕ: БОРГ ПРОДАЮТЬ КОЛЕКТОРАМ

З позичальником починають спілкуватися колектори. На відміну від співробітників банків, це великі брутальні чоловіки, які спілкуються по-хамськи і висувають вимоги вкрай жорстко. Іноді поведінка колекторів балансує на межі карного кодексу. У позичальників виникає природне запитання, як дізнатися чи продав банк борг колекторам або перед ними бандити-вимагачі. Колектори можуть показувати договір на придбання прав вимоги за кредитом, але у переляканих позичальників цей папір зазвичай довіри не викликає.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Взагалі, банк зобов’язаний письмово сповістити позичальника про продаж прав вимоги по його кредиту. Але повідомлення надсилається поштою, на ту адресу, яка вказана в паспорті позичальника, а частина боржників за цією адресою не живе. Переконатися в тому, що ваш борг дійсно проданий, можна зв’язавшись з банком, який видав кредит. Можна зателефонувати туди по телефону, але надійніше особисто відвідати офіс банку, там ви і отримаєте достовірну відповідь на питання, яке вас цікавить. Перед тим, як дізнатися чи продав банк борг колекторам методом відвідування фінансової установи, є сенс зв’язатися з місцем прописки. Можливо повідомлення з банку прийшло, і вам його передадуть.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img