img Онлайн позика✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Адвокат по мікро та онлайн позикам компанії “ПІК”

В Україні з ліквідацією більшої частини банків “буйним цвітом” розквітло мікрокредитування небанківськими організаціями або МФО. Здавалося б, яка різниця, кредит – є кредит, взяв – віддав. Але умови видачі мікропозик кардинально відрізняється від банківського кредиту, насамперед штрафами і пенею за прострочення. Прострочивши платіж на один день, можна отримати штраф, що дорівнює ста відсоткам взятого кредиту, а ще й пеню у десять чи п’ятдесят відсотків боргу.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРОДАЖ КРЕДИТІВ ПУЛОМ

Як працюють кредитні компанії

Боржники, зіткнувшись з такими умовами, просто перестають платити або, піддавшись загрозам, беруть нову позику на погашення заборгованості або штрафу, а то й просто пролонгації позики. Що буде, якщо не платити мікропозику? Скажімо так, ваше життя ніколи не буде колишнім. Етапи коллекшена у МФО можна поділити на чотири складових.

Етап перший, телефонні дзвінки колекторів.

 • тиск на боржника;
 • тиск на родичів;
 • тиск на сусідів і знайомих;
 • тиск на роботодавця та колег.

Погодьтеся, мало приємного, коли сусіди косо дивляться на вас, а тим більше, коли ви приходите на роботу і ваш начальник говорить, що йому сьогодні дзвонили п’ять разів. І це в кращому випадку, якщо ви не платите по 3 або 10 кредитам, сміливо множте.

Скільки триває телефонний терор колекторів за позикою? Зазвичай період активних дзвінків припадає на перший та другий місяць прострочення.

Наступний етап стягнення, а якщо говорити прямо, “вибивання” боргу переходить рамки закону. Це всякі розклеювання фотографій боржника, поширення у вигляді СМС в месенджерах, можуть змонтувати і фото порнографічного характеру. Не роблять винятки ні дітям боржника, ні старим батькам.

Третій етап – продаж боргу, вас попереджають, що продадуть борг колекторам. Етап продажу боргу займає від двох тижнів до місяця. Вам вже дзвонять інші і все по новій, можливо в більш грубій формі.

Четвертий етап має найбільші наслідки для боржника. Це суд. Кредитор може загрожувати, що подасть або подав в суд на всіх попередніх етапах, але реально до суду можуть подати через три – чотири місяці після настання прострочення. Можливість така є за всіма кредитними договорами та онлайн позиками. Суди розглядають такі справи у відсутність представника боржника, суд приймає рішення на користь кредитора. Відповідно відкриють виконавче провадження і накладають арешт на все, від зарплати до квартири боржника.

Варто відзначити, що є й інший спосіб стягнення, він порівняно недавно дістав поширення в Україні – це виконавчий або нотаріальна напис. Нотаріус видає кредитору виконавчий документ і приватний виконавець відкриває провадження. Боржник при цьому не отримує ніяких повідомлень і повісток, а дізнається про арешт, коли його рахунок і гроші заарештовані. Виконавчий напис на договорах МФО успішно використовується компаніями по мікропозикам.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Що буде, якщо не платити кредити

Підведемо підсумки. Що буде, якщо не платити мікропозику? Вам нараховують величезний борг, перетворять ваше життя і життя ваших близьких в “пекло” і можуть подати на вас до суду або зробити виконавчий напис нотаріуса. Вам заарештують рахунок, зарплату, можуть арештувати автомобіль або квартиру. Найнеприємніше, що внесення до реєстру боржників не має терміну давності і навіть якщо пройдуть роки, ви не можете вступити навіть в спадок. Кредит потрібно платити, а заощадити на закритті кредиту вам допоможе адвокат по мікропозикам юридичної компанії “ПІК”.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img