Адвокат у виконавчому провадженні
Кредитори не налаштовані на очікування часів, коли у боржника з’являться гроші. Вони бажають отримувати виплати у встановлений термін і при найменшому простроченні нараховують штрафи та пені. На позичальника при цьому тиснуть психологічно. В кінцевому підсумку банк або колекторська фірма, яка купила у нього кредит, звертаються до суду і отримують рішення про стягнення боргу. Якщо позичальник не здатний виконати судове рішення добровільно, власник прав вимоги за кредитом звертається до судових виконавців для примусового стягнення, призначених сум. Дізнаємося, що робити, якщо відкрито виконавче провадження.
ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ
Як відбувається стягнення боргу у виконавчому провадженні, і що робити боржнику
Виконавче провадження – це комплекс заходів спрямованих на примус боржника до розрахунку, або покриття боргу за рахунок його майна. Провадження відкривається державними чи приватними судовими виконавцями на підставі судового рішення за заявою стягувача – фізичної або юридичної особи, яка виграла судовий процес.
Стягнення боргу у виконавчому провадженні, зазвичай, відбувається у вкрай жорсткій формі і має дві, важливих для боржника особливості:
- Думка про те, що відповідальність за кредитом обмежується заставою, помилково. Боржник відповідає всім своїм майном. За рахунок зростання боргу через штрафи та пені, а також падіння цін на предмет застави, сума яка стягується, може перевершувати його вартість. Тому виконавці, зазвичай, накладають арешт на все майно боржника. Крім забезпечення рішення суду, це міра додаткового психологічного тиску.
- Банки і виконавці думають тільки про повернення боргу. Вилучене майно реалізується не за ринковими, а за аукціонними цінами і, найчастіше, продається значно дешевше реальної вартості. Кредиторам це байдуже.
Таким чином, боржник ризикує втратити все своє майно і ще залишитися винним. Що ж робити, коли виконавче провадження порушено:
- Якщо є можливість знайти кошти і розплатитися, слід так і вчинити.
- Якщо такої можливості немає, є потреба у професійному юридичному аналізі всіх документів, рішень і дій протилежної сторони справи. Мета аналізу – відшукати порушення законодавства і на їх підставі оскаржити і не допустити вилучення майна.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ
Якщо у боржника немає спеціальних знань і досвіду, йому слід найняти юриста. Навіть, якщо банк виставив квартиру на торги, це ще не вирок. Досвідчений адвокат у виконавчому провадженні здатний запропонувати стратегію і тактику дій в інтересах клієнта і захистити його права у всіх інстанціях, в тому числі і в суді.
📲✍🆗 Адвокат по виконавчому провадженню. Виконавче провадження Україна. Вирішити проблему з кредитом, арештом або реєстром боржників, вам допоможуть юристи компанії “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ
📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ
📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01