Юридична компанія «ПІК»

Як захистити свої інтереси неплатоспроможним позичальникам Дельта банку

Основним профілем діяльності банку було споживче кредитування, і кредитна організація мала великий портфель іпотечних кредитів. З’ясуємо, що відбувається з кредитами, виданими Дельта банком, і як позичальникам захищати свої права.

Що відбувається з кредитами виданими Дельта банком зараз

Кредити, видані ліквідованими банками, розпродаються Фондом гарантування вкладів на голландських аукціонах. Спочатку на аукціон виставлялися окремі кредити. Якщо права вимоги ніким не були придбані, кредити об’єднують в пул, і виставляють цей пул на аукціон. Зараз відбувається продаж пулів кредитів Дельта банку.

Рано чи пізно всі кредити будуть продані новим власникам. Зміна кредитора лякає багатьох позичальників. Люди не знають, що їх очікує в подальшому.

Яке становище позичальників Дельта банку, і що їх може очікувати

Після обвалу курсу гривні в 2014-2015 роках, держава прийняла заходи для захисту позичальників. Зокрема було встановлено, так званий, валютний мораторій, який забороняв вилучення заставної нерухомості при невиконанні позичальником своїх зобов’язань. Цей мораторій поширюється на договори кредитування під заставу нерухомості, номіновані в іноземній валюті, і буде скасований в жовтні 2020 року. З цього моменту стане можлива і реєстрація за іпотечним застереженням, і стягнення за рішенням суду заставної нерухомості. Більшість українських суддів обчислюють термін позовної давності з моменту закінчення дії кредитного договору. Тому сподіватися на те, що борг просто спишуть, позичальникам не можна. Іпотека видавалася на терміни 10 і більше років і дія договорів ще не минула. За багатьма кредитами вже є рішення суду про примусове стягнення, як є і виконавче провадження.

Позичальників турбує питання про те, як дізнатися про продаж кредиту. Немає нічого простіше – нові кредитори повідомлять вас поштою. Отримаєте ви повідомлення чи ні, неважливо. Повідомлення боржника про відступлення права вимоги по кредиту зазвичай направляють з вимогою про повне погашення боргу. Якщо боржник не висловить готовність негайно розрахуватися, кредитори зроблять по іпотечному застереженню, якщо воно присутнє в кредитному договорі, або стягнення через суд. Користуватися іпотечним застереженням, коли борг позичальника великий, а нерухомість упала в ціні, кредиторам не завжди вигідно. Застереження використовують тільки проти тих боржників, у яких велика частина кредиту виплачена. Всім позичальникам обов’язково буде потрібна допомога адвоката по кредиту, це не банк в ліквідації, це фінансова компанія. Вона не видає кредити, вона стягує борг.

Чим ми можемо допомогти боржникам Дельта банку

Якщо позичальник не платить по кредиту, його чекає суд. Захист боржника в суді – процедура, що вимагає глибокого знання законодавства і досвіду такої роботи. Без адвоката боржник не впорається, і суд винесе рішення на користь кредитора. Далі майно буде заарештовано, конфісковано і розпродано на торгах. Виручені гроші підуть на погашення боргу. Цілком можливий варіант, при якому боржник позбудеться всього і залишиться повинен.

Покупці прав вимоги за кредитами купили їх зі знижкою від 50 до 90, а іноді і більше, відсотків від номінальної суми боргу. Вони могли б їх погасити за частину суми боргу і заробити, але йти на це вони не хочуть, намагаючись стягнути борг повністю. Як домовитися з новим кредитором – для цього потрібно блокувати вилучення майна боржника. Лазівки в законодавстві дозволяють відтягнути процес конфіскації майна на місяці і роки. Бачачи серйозний опір своїм планам, кредитори можливо погодяться сплатити борг на пільгових умовах.

⚫ Проблемний кредит, іпотека,автокредит, позика МФО.
Реєстр боржників, арешт нерухомості та автомобіля.
Ми займаємося боргами. Юридична допомога.

Ваша юридична компанія “ПІК”

Першу консультацію можна отримати безкоштовно за телефонами:

????+38 (095) 150 0501;

????+38 (097) 050 0501

в режимі онлайн свого месенджера, або заповнивши форму запиту.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн