img Продаж кредитів на аукціонах - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Продаж кредитів проблемних банків на аукціонах

Криза 2014 року вдарила не тільки по позичальниках, а й по кредитним установам. Багато банків не витримали випробування і зараз знаходяться в стадії ліквідації. Такі банки мають заборгованості перед своїми вкладниками, а іноді і перед своїми співробітниками і державою. Погашення цих боргів проводиться за рахунок продажу активів ліквідованих банків.

До таких активів належать і,видані цими фінансовими установами, кредити. Для реалізації таких активів проводяться банківські аукціони. З’ясуємо, як вони проходять, які небезпеки і можливості надають позичальникам.

Як проходять банківські аукціони

Банківські аукціони з продажу прав вимоги за кредитами відбуваються за двома схемами:

 1. Класичною, при якій кредит виставляється на продаж зі знижкою, а учасники торгуються, підвищуючи ціну.
 2. Голландською, на якій в силу її новизни ми зупинимося докладніше.

До початку 2018 року всі кредити, видані проблемними банками, продавалися за класичною схемою. Однак, пізніше ситуація змінилася. Голландські банківські аукціони проходять за наступною схемою:

 • Кредит виставляється на торги за повною ціною.
 • У встановлені проміжки часу ціна знижується на 1%. Учасник, який вважає, що ціна йому підходить, може зупинити торги, заявивши про готовність її сплатити. Цей етап називається голландським, а зупинивший торги учасник є переможцем етапу.
 • На наступному етапі, так званому етапі закритих ставок, інші учасники можуть запропонувати суму, яка перевищує ту, на якій зупинено торг.
 • На наступному етапі ставки розкриваються. Переможець голландського етапу, отримує право перебити максимальну цінову пропозицію.
 • Перемагає в аукціоні той, хто запропонував максимальну ціну.

Небезпеки і перспективи банківських аукціонів для позичальників

З одного боку. придбання прав вимоги за кредитом третіми особами несе для позичальника небезпеку. Покупцем, зазвичай, є колекторське агентство, яке у вкрай жорсткій формі буде вимагати погасити кредит повністю.

З іншого боку, знижка на голландському аукціоні може досягати 80% суми боргу, і ніщо не заважає викупити цей кредит самому позичальникові. Правда, для того, щоб стати переможцем аукціону, потрібно мати необхідні навички. Краще звернутися за допомогою в юридичні компанії антиколекторного профілю. Її фахівці забезпечать вам перемогу.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультацію


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img