img Голландський аукціон з продажу кредитів - юридична компанія | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Голландський аукціон з продажу кредитів, етап відкритих ставок

Проблема неможливості виробництва своєчасних виплат по кредитах відома багатьом українцям. Люди шукають шляхи для зниження кредитної залежності. Один з таких шляхів викуп права вимоги за власним займу зі знижкою. Зокрема, таку можливість надають голландські аукціони з продажу кредитів, виданих банками знаходяться в стадії ліквідації. Такі аукціони проходять зі зниженням ціни лота і включають в себе 3 етапи:

 1. Голландський.
 2. Закритих ставок.
 3. Відкритих ставок.

Юридична компанія ПІК давно і успішно надає допомогу позичальникам. Ми вирішили написати цикл з трьох статей, кожна з яких присвячена окремому етапу торгів за цією схемою. Ця стаття про останній етап голландського аукціону. Якщо вас цікавить вся схема проведення торгів, прочитайте попередні дві статті на нашому сайті.

Останній етап голландського аукціону

На першому етапі аукціону голландської схеми визначається мінімальна ціна, по якій можна викупити право вимоги по кредиту. Зниження ціни, від 100% обсягу заборгованості, на 1% відбувається через рівні проміжки часу. Як тільки один з учасників заявив про готовність сплатити сталу ціну, етап завершується, а цей учасник стає його переможцем. У другому етапі він не бере.

Далі йде етап закритих ставок, на якому, до встановленого часу, інші учасники можуть запропонувати ціну вище, ніж та, що встановлена на голландському етапі. Перемагає на цьому етапі той, хто запропонував більше, але ставки не розголошуються і переможець стає відомий тільки на третьому етапі.

Остання фаза, яку включає голландський аукціон, етап відкритих ставок. Після закінчення часу очікування заявок, оголошуються всі цінові пропозиції учасників. Те, що було таємним на другому етапі, стає явним. Щоб відкрита ставка на аукціоні зіграла, вона повинна перевершувати цінові пропозиції конкурентів. Тільки в цьому випадку є шанс стати переможцем. Однак переможець голландського етапу має право перебити виграла ставку, запропонувавши більше.

Як перемогти на голландському аукціоні і заощадити на виплаті кредитної заборгованості

У голландському аукціоні з продажу кредитів може брати участь і сам позичальник. Максимальна знижка може становити 80% суми боргу. Решта учасників – колектори. Вони купують борг зі знижкою, а вимагають весь борг або як мінімум компенсацію. Важливо не тільки перемогти на аукціоні, а й отримати всю знижку, можливу в ситуації, що склалася. Для цього потрібні знання і досвід, і краще звернутися за допомогою до фахівців. У компанії ПІК такі фахівці є.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультацію


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img