img Голландський аукціон по кредитах - юридична компанія | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Голландський аукціон з продажу кредитів, етап голландський аукціон

Основні свої зусилля юридична компанія ПІК зосередила на захист кредитних боржників. Юристи компанії відстежують нововведення в цій галузі, для того, щоб виконувати свої обов’язки якісно. Відносно новий для України захід – продаж кредитів, наданих банками, що знаходяться в стадії ліквідації на голландських аукціонах. Ми вирішили розповісти про те, як проходить голландський аукціон, поетапно. Ця стаття присвячена першому етапу і відкриває цикл з трьох статей.

Що таке голландський аукціон і які етапи він включає

Навіть ті, хто особисто ніколи в аукціонах не брав участі, уявляє собі, як проходить класичний аукціон. Продається майно, а це може бути не тільки окремий предмет, але і комплекс предметів, або наприклад, будь-які права, виставляється на торги за оголошеною ціною. Учасники аукціону торгуються за право придбання, підвищуючи пропоновані суми. Перемагає той, хто запропонував найвищу ціну. Саме за цією схемою, до початку 2018 року, і продавалися права вимоги за кредитами наданими банками що знаходяться в процесі ліквідації.

Однак, в 2018 році метод продажу таких прав змінився, почала застосовуватися голландська схема проведення аукціонів. Такі аукціони проводяться зі зниженням цін. Голландські аукціони проходять в три етапи:

 1. Голландський етап.
 2. Етап закритих ставок.
 3. Етап відкритих ставок.

Голландський етап аукціону з продажу кредитів

Перший етап голландського аукціону так і називається голландським.

Спочатку, право вимоги по кредиту виставляється на торги за ціною 100% номіналу. Далі, через певні проміжки часу, ціна лота знижується на 1%. Максимальне зниження вартості боргу може скласти 80%. Тобто, існує можливість, викупити кредит за 20% його вартості.

Проблема полягає в тому, що за кредит, торгуються кілька або навіть багато учасників. Купити право вимоги може, в тому числі і сам боржник по кредиту. Решта учасників – це колектори, вони намагаються купити борг з великою знижкою стягнути з боржника всю суму боргу повністю.

Якщо програти голландський етап аукціону

Отже, на голландському етапі, через рівні проміжки часу оголошується нова ціна лота. Переможцем етапу оголошується той, хто першим заявить про готовність придбати кредит за усталеною ціною. Перемога на цьому етапі приносить помітні переваги. Фактично, переможець етапу, має гарантовану можливість виграти і весь аукціон. Якщо програти голландський етап аукціону, все одно зберігаються шанси виграти аукціон в цілому. Дилема, полягає в тому, що чим раніше переможець голландського етапу заявить про готовність придбати кредит, тим меншу знижку він отримає. Якщо поставлено завдання викупити власну заборгованість, краще звернутися за допомогою фахівців.

Компанії “ПІК” від реєстрації до перемоги на аукціоні, консультації, як не програти аукціон з продажу права вимоги за вашим кредитом.

Прочитайте інші статті циклу, щоб дізнатися, як триває, і чим закінчується голландський аукціон.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультацію


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img