Юридична компанія «ПІК»

ЧИ МОЖНА ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ, ЯКИЙ ПЕРЕБУВАЄ У ЗАСТАВІ ПО КРЕДИТУ

Крім основної функції — засобу пересування, машина може виконувати й інші обов’язки. Комусь потрібно возити вантажі, людей, а для когось це візитна картка. Кожен купує транспортний засіб під свої потреби. Проблема в тому, що така покупка часто здійснюється в кредит, а свої можливості позичальник розраховує невірно. Виникає питання: чи можна продати машину яка в кредиті або конфіскація і продаж на торгах єдиний вихід. З’ясуємо, що робити проблемному позичальнику, щоб вийти з ситуації з простроченням платежів з мінімальними втратами.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЮРИСТ ПО АВТОКРЕДИТАХ

Правила, які діють у відношенні автомобілів, що перебувають у заставі

Продати кредитний автомобіль, за винятком випадків шахрайства, хочуть ті позичальники, які не справляються з платежами. Якщо з фінансами у позичальника порядок, але є бажання придбати машину краще, проблема вирішується просто — кредит погашається достроково, і авто можна продавати. Ті ж, хто не може вносити платежі, відчувають серйозні труднощі.

На перший погляд відповідь на питання: чи можна продати кредитну машину однозначна — ні, не можна. Транспортний засіб, що перебуває в заставі, заборонено відчужувати будь-яким способом. За своїми наслідками передача майна в заставу рівнозначна його арешту. Жоден нотаріус або інший орган реєстрації речових прав, не засвідчить договір продажу або дарування. Їм це прямо заборонено законом.

Продати кредитну машину намагаються ті з сумлінних позичальників, які не в змозі своєчасно вносити платежі. Причина в тому, що:

 • З першого дня прострочення, нараховуються штрафи і пені. Чим довше не вирішується проблема, тим сильніше збільшується сума боргу.
 • Рано чи пізно, банк конфіскує авто, через виконавчу службу. Конфіскований транспорт виставляється на торги. Виручити ринкову ціну на торгах конфіскатом неможливо. З отриманої суми віднімається борг, разом з усіма штрафами і пенями. Залишок коштів передають позичальнику.

Іноді отримана на торгах ціна не тільки не відповідає ринковій, але і не дозволяє покрити борг. У цьому випадку банк поширює свої претензії на інше майно боржника. Звичайно, з точки зору позичальника, таке положення речей несправедливо.

Проте, позитивна відповідь на питання, як продати кредитну машину існує. Для цього потрібно домовитися про такий продаж з кредитором. Продаж відбувається в присутності представника банку, сума боргу вилучається негайно після розрахунку. Потрібно сказати, що банки не охоче погоджуються на таке вирішення питання. З одного боку, у них немає зайвих людей, щоб бігати по таким продажам. З іншого, вони розраховують отримати свої гроші в будь-якому випадку, а проблеми позичальника їх цікавлять мало.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЧИ МОЖНА ПРОДАТИ МАШИНУ ЯКА В КРЕДИТІ

Що робити, якщо потрібно продати кредитний автомобіль

Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК. Вона більше 10 років захищає права позичальників по всій Україні. Компанія має авторитет в кредитних установах. Якщо пропозиція про продаж кредитного авто надійде в банк від юристів ПІК, його вислухають набагато уважніше, ніж запит самого боржника. Шанси на згоду банку збільшаться.

Крім того, юристи ПІК можуть запропонувати й інші варіанти вирішення кредитних проблем. Зверніться до них і дізнайтеся про це.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн