Юридична компанія «ПІК»

ЧИ МОЖНА ПРОДАТИ АВТОМОБІЛЬ, ЯКИЙ ПЕРЕБУВАЄ У ЗАСТАВІ ПО КРЕДИТУ

Крім основної функції — засобу пересування, машина може виконувати й інші обов’язки. Комусь потрібно возити вантажі, людей, а для когось це візитна картка. Кожен купує транспортний засіб під свої потреби. Проблема в тому, що така покупка часто здійснюється в кредит, а свої можливості позичальник розраховує невірно. Виникає питання: чи можна продати машину яка в кредиті або конфіскація і продаж на торгах єдиний вихід. З’ясуємо, що робити проблемному позичальнику, щоб вийти з ситуації з простроченням платежів з мінімальними втратами.

Правила, які діють у відношенні автомобілів, що перебувають у заставі

Продати кредитний автомобіль, за винятком випадків шахрайства, хочуть ті позичальники, які не справляються з платежами. Якщо з фінансами у позичальника порядок, але є бажання придбати машину краще, проблема вирішується просто — кредит погашається достроково, і авто можна продавати. Ті ж, хто не може вносити платежі, відчувають серйозні труднощі.

На перший погляд відповідь на питання: чи можна продати кредитну машину однозначна — ні, не можна. Транспортний засіб, що перебуває в заставі, заборонено відчужувати будь-яким способом. За своїми наслідками передача майна в заставу рівнозначна його арешту. Жоден нотаріус або інший орган реєстрації речових прав, не засвідчить договір продажу або дарування. Їм це прямо заборонено законом.

Продати кредитну машину намагаються ті з сумлінних позичальників, які не в змозі своєчасно вносити платежі. Причина в тому, що:

 • З першого дня прострочення, нараховуються штрафи і пені. Чим довше не вирішується проблема, тим сильніше збільшується сума боргу.
 • Рано чи пізно, банк конфіскує авто, через виконавчу службу. Конфіскований транспорт виставляється на торги. Виручити ринкову ціну на торгах конфіскатом неможливо. З отриманої суми віднімається борг, разом з усіма штрафами і пенями. Залишок коштів передають позичальнику.

Іноді отримана на торгах ціна не тільки не відповідає ринковій, але і не дозволяє покрити борг. У цьому випадку банк поширює свої претензії на інше майно боржника. Звичайно, з точки зору позичальника, таке положення речей несправедливо.

Проте, позитивна відповідь на питання, як продати кредитну машину існує. Для цього потрібно домовитися про такий продаж з кредитором. Продаж відбувається в присутності представника банку, сума боргу вилучається негайно після розрахунку. Потрібно сказати, що банки не охоче погоджуються на таке вирішення питання. З одного боку, у них немає зайвих людей, щоб бігати по таким продажам. З іншого, вони розраховують отримати свої гроші в будь-якому випадку, а проблеми позичальника їх цікавлять мало.

Що робити, якщо потрібно продати кредитний автомобіль

Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК. Вона більше 10 років захищає права позичальників по всій Україні. Компанія має авторитет в кредитних установах. Якщо пропозиція про продаж кредитного авто надійде в банк від юристів ПІК, його вислухають набагато уважніше, ніж запит самого боржника. Шанси на згоду банку збільшаться.

Крім того, юристи ПІК можуть запропонувати й інші варіанти вирішення кредитних проблем. Зверніться до них і дізнайтеся про це.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн