Юридична компанія «ПІК»

Списання боргів із зарплатної картки

Питання про те, чи можуть знімати гроші із зарплатної картки, якщо є прострочені борги, задають все частіше і частіше. Причина проста – їх таки почали знімати. Неспроможні боржники перебувають в шоці – у них забирають останні гроші на прожиття. Розберемося, наскільки законні такі дії виконавців.

Отримавши рішення суду або виконавчий напис нотаріуса на примусове стягнення боргу, державні, а особливо приватні виконавці, відкривають провадження і приступають до арешту майна і, в першу чергу, всіх рахунків боржника. Нанесення виконавчого напису на договори кредитування та іпотеки визнано незаконним Київським апеляційним судом ще в 2017 році, але виконавців це не зупиняє.

Зарплатний рахунок – один з рахунків боржника і він теж арештовується. Починається утримання кредиту з зарплати. Згідно із законом, обсяг утримання не може перевищувати 20%, а в окремих випадках 50% коштів, які надходять. Але завзяті виконавці часто цим нехтують, і списують з рахунків все дочиста. Розрахунок будується на тому, що боржник юридичних знань не має і скаржитися нікуди не побіжить.

Але навіть якщо списання боргів з зарплати не перевищує встановлених законом відсотків, погоджуватися на це не варто. Кредитори – люди жадібні, вони цілком можуть порахувати, що весь термін погашення боргу кредитний договір діє і нараховувати на борг відсотки, штрафи і пені. У момент, коли вам здається, що ви розрахувалися, в банк надійде новий виконавчий лист і утримання продовжаться.

Що робити боржнику

Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК. Вона спеціалізується на захисті прав неспроможних боржників. Юристи компанії зможуть:

 • скасувати незаконні рішення і дії виконавців;
 • доб’ються скасування незаконно нарахованих відсотків і штрафів, і знизять цим суму боргу;
 • знімуть арешт з майна і рахунків;
 • запропонують щадні для позичальника варіанти погашення боргу.


Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн