Юридична компанія «ПІК»

Якщо заарештували зарплатну карту

Як сама держава, так і кредитори, останнім часом активно стягують борги з українців. Держава стягує штрафи і борги за комунальні послуги, кредитори – борги по кредитах. Якщо борг беззаставний, то перш за все арешт накладається на кошти боржника, перш за все арештуються так звані зарплатні, пенсійні, соціальні картки. Всі ці карти, а точніше рахунки, не є спеціальними, є роз’яснення Нацбанку України, арешт зарплатної картки – законний. Зняття арешту з зарплатної картки, процедура не швидка і не безкоштовна, потрібно або сплата боргу, або судове рішення про скасування стягнення.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ОБІЙТИ АРЕШТ ЗАРПЛАТНОЇ КАРТКИ

Якщо зарплатну картку заблокували?

Якщо заблокували зарплатну карту, ви не зможете скористатися грошима, ні зняти гроші в банкоматі, ні перевести на іншу карту або рахунок, оплатити покупки теж не вийде. Гроші на зарплатній картці будуть або списані в рахунок вимоги кредитора або держави, або заморожені на рахунку до закінчення судового процесу, в разі, якщо боржник подав до суду на оскарження стягнення.

Чи можуть заарештувати зарплатну карту?

Зарплатну карту можуть заарештувати, це роблять як державні, так і приватні виконавці, в рамках відкритих виконавчих проваджень, податкова, суди, органи слідства національної поліції та інші органи. Найбільш поширеним є арешт за виконавчим провадженням. Чи можуть заарештувати зарплатну карту Україна? На такий запит в інтернеті ви отримаєте багато відповідей, правильна відповідь – Так, можуть і заарештують, якщо на те є підстави.

Чи можуть заблокувати зарплатну карту?

Блокування картки може бути не пов’язане з арештом, банки блокують зарплатні картки не тільки при накладенні арешту. Причиною може бути і фінмоніторинг, і перевищення ліміту. Якщо зарплатну картку заблокували, ви можете звернутися до служби підтримки банку і уточнити підстави для блокування вашої картки у них. Також можна перевірити себе в реєстрі боржників на предмет внесення до реєстру.

Чи може банк заблокувати зарплатну карту без рішення суду?

Банк може заблокувати вашу зарплатну карту без рішення суду, підставою, наприклад, може бути виконавчий напис нотаріуса, в цьому випадку видається виконавчий лист, який прирівнюється до рішення суду. Поліція, податкова і прокуратура теж накладають арешт самостійно, без рішення суду, в рамках своїх проваджень.

Чому банк блокує кредитну карту?

Чому банк блокує зарплатну карту і які причини є найпоширенішими – в Україні це борги. Борги по мікропозикам стягують за рахунок списання коштів з зарплатної картки, борги по картковим, онлайн кредитами, борги по штрафам та комунальним послугам, аліментах. На жаль, до цього потрібно бути готовим. Статистика арештів зарплатних рахунків або карток українців неухильно зростає.

Як отримати зарплату, якщо рахунки заарештовано?

Отримати зарплату, якщо рахунки арештовані, неможливо, коли її вже перерахували на ваш рахунок, гроші заморожені або до повного погашення боргу, або до моменту оскарження арешту зарплатного рахунку в судовому порядку. Всі гроші, які будуть зараховані після арешту зарплатного рахунку, також будуть блокуватися, а якщо не ініціювати оскарження арешту зарплатного рахунку в судовому порядку, гроші почнуть списувати в рахунок погашення боргу.Звернувшись до виконавця який наклав арешт на зарплатний рахунок і отримавши постанову про списання частини зарплати (від 20-50%) щомісячно, він, на свій розсуд, може зняти арешт з зарплатного рахунку.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: НАКЛАЛИ АРЕШТ НА ЗАРПЛАТНУ КАРТУ

Як зняти арешт з зарплатної картки?

Зняття арешту з зарплатної картки в Україні процес не швидкий і платний. Не варто витрачати час на суперечки з самим банком, банк в цьому випадку ні до чого і ніякими вимогами арешт з зарплатного рахунку він не зніме. Для того, щоб арешт з зарплатного рахунку було знято, у вас є всього два варіанти:

 • виконати всі вимоги (погасити борг, штраф) і звернутися до виконавця для зняття арешту;
 • оскаржити власне накладення арешту в судовому порядку, в цьому випадку можна призупинити списання коштів до моменту отримання рішення, в більшості випадків арешт вдається заперечити;
 • Третій варіант, не звертати уваги – неприйнятний, в цьому випадку автоматично, навіть якщо борг був погашений, арешт з зарплатної картки не знімуть. Потрібно оплатити витрати по виконавчому провадженню і виконавчий збір. Цей процес потрібно контролювати, до того ж потрібно перевірити виключення з реєстру боржників.

Як бути, якщо ваш зарплатний рахунок заарештований, як вчинити правильно, оплатити борг або оскаржити арешт, ви можете дізнатися, отримавши консультацію в юридичній компанії “ПІК”.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн