Юридична компанія «ПІК»

ЧИ МОЖУТЬ НАКЛАСТИ АРЕШТ НА ЗАРПЛАТНУ КАРТКУ

Чи має право банк заблокувати зарплатну картку – це питання хвилює громадян, які мають заборгованості за кредитними договорами, комунальними платежами, аліментами, неоплаченими штрафами.

Якщо борг беззаставний, то арешт накладається на всі картки, які не мають спеціального рахунку. До них відносяться зарплатні, пенсійні та соціальні карти.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чи може банк арештувати зарплатну картку

Чи можуть заарештувати зарплатну карту? Так, якщо на це є підстави. Якщо арешт стався, боржник не може використати свої гроші, знімати готівку у банкоматі, проводити транзакції між рахунками, оплачувати покупки. Усі кошти будуть списані у рахунок заборгованості або заморожені на рахунку до завершення судового процесу.

До відома! На зарплатну картку можна накласти арешт без рішення суду. Підставою є виконавчий напис нотаріуса або судовий наказ, податкова та прокуратура накладають арешт самостійно.

Хто може накласти арешт на зарплатну картку

Хто може заблокувати зарплатну картку та накласти на рахунок арешт?

Арешт накладається:

 • державними та приватними виконавцями;
 • у рамках відкритого кримінального провадження;
 • податковою службою;
 • судом.

Найпоширенішим є арешт з виконавчого провадження.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо заблокували зарплатну картку за борги, ви не зможете скористатися грошима до погашення боргу або до моменту оскарження арешту зарплатного рахунку в судовому порядку.

Чи може банк заблокувати зарплатну картку

Чи може банк заблокувати зарплатну картку? Так, причому це не обов’язково пов’язане з арештом рахунку. Причиною може бути фінмоніторинг, перевищення ліміту, підозріла активність картки. Для уточнення деталей слід зв’язатися зі службою підтримки банку та дізнатися про причину блокування.

Якщо причиною став арешт, є два варіанти повернення карті платоспроможності: виконати вимоги (сплатити борги) або оскаржити накладення арешту в судовому порядку. Юристи компанії “ПІК” допоможуть з вибором відповідного варіанту та супроводжуватимуть на всіх етапах ведення справи.

Як зняти арешт з зарплатної картки?

Банк заблокував зарплатну картку. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн