Юридична компанія «ПІК»

ЯК СКАСУВАТИ АРЕШТУ РАХУНКУ

Як зняти арешт з рахунку і якою має бути послідовність дій боржника – наразі все залежить від законності чи незаконності закриття доступу до рахунку.

Автоматизація виконавчого провадження в Україні дає виконавцям можливість заблокувати кошти на рахунках боржників відразу після винесення рішення про арешт.

Як можна зняти арешт з рахунку

Як зняти арешт з рахунків і при цьому не зазнати фінансових втрат, адже не секрет, що якщо на рахунку знаходяться гроші, їх списують у 90% випадків. Зняття арешту з рахунку передбачає закриття виконавчого провадження. Підставами для розблокування рахунку можуть бути:

 • погашення заборгованості;
 • визнання рішення суду або виконавчого напису нотаріуса недійсними;
 • повернення виконавчого листа кредитору.

При повній виплаті боргу арешт знімається після надання виконавцю квитанції про розрахунок. Нотаріальний напис чи судове рішення може бути оскаржені. Повернення можливе, тільки якщо вдалося домовитися з кредитором.

До відома! Арешт зарплатної чи соціальної банківської картки є законним. Виконавець має право заарештувати рахунок, але якщо ви працевлаштовані офіційно, можна домовитися про списання до 20% щомісячних надходжень та не заарештовувати рахунок повністю. Для зняття арешту рахунку необхідно підтвердити його цільове призначення.

Як оскаржити арешт рахунку

Для оскарження дій виконавця до суду подається позов на дії виконавця. Щоб досягти позитивного результату, необхідно правильно скласти заяву, зазначити посилання на законодавчі норми, зібрати необхідні документи.

З практики ми можемо сказати, що виконавці порушують процедуру відкриття виконавчого провадження, роблять помилки, такі, які можуть призвести до закриття провадження – рідко. Найчастіше доводиться скасовувати сам виконавчий документ, що автоматично веде до скасування виконавчого провадження і відповідно скасовується арешт рахунку чи рахунків боржника.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Накладений на банківський рахунок арешт можна оскаржити в суді. Тому не варто зволікати із зверненням за правовою допомогою до фахівця.

Як обійти арешт рахунку

На форумах боржників можна часто побачити питання – як обійти арешт рахунку?! Відповімо коротко – НІЯК. Більше того, вам не допоможе відкриття нового рахунку в іншому банку, на нього також накладуть арешт. Єдине питання, яке вас має цікавити в такій ситуації – як зняти арешт з рахунку.

Сучасні правові норми можуть трактуватися по-різному, тому процес зняття арешту з рахунку вимагає терпіння та пильної уваги до деталей. Юристи компанії «ПІК» завжди готові прийти на допомогу у питаннях погашення боргів, проблемних кредитів, зняття арешту з коштів на рахунках та майна.

Як зняти арешт з рахунку?

Зняття арешту з банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн