Юридична компанія «ПІК»

СКАСУВАТИ АРЕШТ РАХУНКУ

Як скасувати арешт рахунку і якою має бути послідовність дій боржника – в цьому випадку все залежить від законності або незаконності закриття доступу до рахунку.

Автоматизація виконавчого провадження в Україні дає виконавцям можливість блокувати фінансові кошти на рахунках боржників відразу після винесення рішення про арешт.

Як скасувати арешт банківського рахунку

Зняття арешту в будь-якій ситуації передбачає закриття судового провадження. Підставами для розблокування рахунку можуть служити:

 • погашення заборгованості;
 • визнання рішення суду або виконавчого напису нотаріуса недійсними;
 • відкликання виконавчого листа кредитором.

При повній виплаті боргу арешт знімається після надання виконавцю квитанції про розрахунок. Нотаріальний напис або судове рішення можуть бути оскаржені. Відкликання можливе, тільки якщо вдалося домовитися з позичальником.

Якщо арештована карта, призначена для виплати зарплати, пенсії, соцдопомоги, варто звернутися до виконавця з заявою про скасування арешту рахунку.

До відома! Арешт зарплатної або соціальної банківської карти є законним. Виконавець має право заарештувати рахунок але якщо ви працевлаштовані офіційно, можна домовитися про списання до 20% щомісячних надходжень і не заарештовувати карту повністю. Для розблокування рахунку необхідно підтвердити його цільове призначення.

Заява про скасування арешту банківського рахунку до суду

У більшості випадків виконавці виносять рішення про зняття арешту з рахунків, призначених для перерахування зарплати і соцвиплат. Після надання доказів про спеціальний режим використання рахунку (довідки з місця роботи, з пенсійного фонду або соцслужби, а також довідки з банку), якщо виконавець відмовляється скасовувати арешт, необхідно звертатися до суду.

Для оскарження дій виконавця до суду подається позовна заява про скасування арешту рахунку. Щоб добитися позитивного результату, необхідно правильно скласти заяву, вказати посилання на законодавчі норми, зібрати необхідні документи. У цьому вам допоможе кваліфікований юрист.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Накладений на банківський рахунок, карту арешт можна оскаржити в суді в 10-денний термін з дати отримання повідомлення про блокування. Тому не варто зволікати зі зверненням за правовою допомогою до фахівця.

Скасування арешту банківського рахунку

Отримавши повідомлення від банку про припинення руху коштів на рахунку, перед вирішенням питання про скасування постанови про арешт рахунку з’ясуйте, хто і на якій підставі їх заблокував. Інформацію по арештованих рахунках можна знайти в Єдиному реєстрі боржників на сайті Мін’юсту.

Сучасні правові норми можуть трактуватися по-різному, тому процес зняття арешту з рахунку вимагає терпіння і пильної уваги до деталей. Юристи компанії «ПІК» завжди готові прийти на допомогу в питаннях погашення боргів, проблемних кредитів, зняття арешту з грошових коштів на рахунках і майна.

Як зняти арешт з рахунку?

Зняття арешту з банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн