Юридична компанія «ПІК»

Якщо заарештували ваші гроші на карті

Останнім часом часто можна почути від друзів і знайомих про те, що заарештували гроші на карті. Заарештували зарплату на карті або рахунок в банку, пенсію або грошовий переказ. З’ясуємо, чи можуть мікрозайми заарештувати карту.

Варто відзначити, що винен у цьому, насамперед, сам потерпілий, так, ситуація непроста, іноді в такому випадку людина залишається зовсім без коштів, але як не сумно, треба почати з себе. Сам боржник, маючи проблеми з заборгованістю, не звертав на них уваги, не користувався послугами юристів, не вжив заходів щодо мінімізації ризиків подібного характеру. Боржник, ось хто винен більше за інших.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗААРЕШТОВАНО РАХУНОК ПО КРЕДИТУ МФО

Нотаріальний напис за мікрозайму

Після того, як ви перестали платити мікропозику, кредитор звісно хоче повернути борг, не будемо говорити, що це погано чи добре, їм рухає природне бажання заробити. Так, більшість компаній МФО, які видають мікропозики, грубі, відверто жадібні, занадто жорстокі. Добитися від них лояльності неможливо. Так ось. Яким чином кредитор може стягнути борг? Через суд і за допомогою нотаріуса. Нотаріальний напис за мікропозикою робиться швидко. Протягом декількох днів нотаріус готує необхідні документи і шлях до стягнення відкритий. Законність таких дій нотаріуса сумнівна, адже кредитор надає копію електронного кредитного договору, підписаного тільки однією стороною, але і прямої заборони на такі дії нотаріуса немає. Фактично кредитний договір існує в електронному вигляді та законодавчо тут все врегульовано законом про електронну торгівлю.

Приватний виконавець відкриває провадження

Після того, як нотаріус зробив напис, він передається виконавцю. Приватні виконавці є основними учасниками подальшого процесу. Виконавець відкриває провадження по стягненню, вносить дані до реєстру боржників, накладає арешт за мірозайму. Саме приватні виконавці сьогодні причетні до арештів рахунків українців. Чи варто звинувачувати їх за те, що вони роблять цю роботу, частково так, адже вони розуміють, що виконавчий напис буде оскаржений в судовому порядку. У практиці останнім часом немає рішень суду, де нотаріальний напис встояв, а виконавець навпаки намагається списати у вас гроші, поки ви через незнання не звернетеся до суду з оскарженням або вирішите, що таким чином ви позбавитися від кредиту. Стягнувши гроші за виконавчим написом нотаріуса виконавець ніяк не впливає на ваші стосунки з кредитором. Виконавець не впливає на сам борг, борг за кредитом у цей час може навіть збільшуватися, виконавець тільки заробляє свою комісію за послуги.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС ЗА МІКРОЗАЙМУ

Чи можуть мікрозайми заарештувати карту? Так, можуть. Тому тим, у кого почалися проблеми з кредитом, а точніше утворився борг, насамперед потрібно звернутися за допомогою до адвокатів або юристів за кредитами. Якщо проблеми посилилися, вам наклали арешт на рахунок, зарплату, пенсію або майно, вже потрібен адвокат у терміновому порядку. Чим довше ви будете не зволікати, тим більшими втратами це може обернутися для вас, перш за все фінансовими.



Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз




Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн