Юридична компанія «ПІК»

ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З КОШТІВ НА БАНКІВСЬКОМУ РАХУНКУ

Як зняти арешт з рахунку в банку, саме таке завдання з’являється у боржників в Україні. Арешт рахунків став автоматичний, як і зняття арешту, але щоб вам зняли арешт з рахунку, банк повинен отримати постанову. Видає її той, хто накладав арешт, що для цього потрібно, читайте нижче.

Зняття арешту з банківських рахунків

Чи замислювалися ви над тим, як зняти арешт з рахунків у банку? Для цього існує три шляхи:

 • Повне погашення боргу.
 • Написання заяви на виконавця і погашення частинами.
 • Оскарження причини арешту (рішення суду, виконавчого напису і так далі).

Який вихід? Можна домовитися з роботодавцем, щоб він перераховував гроші на ім’я іншої людини, або поштовим відправленням, або готівкою. Не врятує ситуацію і новий рахунок в іншій банківській установі.

До відома! Якщо банківський рахунок був заарештований, то з нього на користь погашення заборгованості будуть списуватися не тільки наявні грошові кошти, а й ті, які будуть надходити в подальшому.

Як зняти арешт на банківський рахунок

Як зняти арешт рахунку в банку, потрібно розуміти, що карти створені для управління роботи з рахунками. Тобто:

 • карту у людини ніхто не забирає;
 • але користуватися нею стає неможливо.

Самостійно впоратися з завданням не вийде, буде потрібна допомога фахівців. Питання буде досліджений ретельно, з врахованими всіх останніх змін в підзаконних актах, щоб знайти вірне рішення.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Як можна раніше звертайтеся до юристів, так у вас буде більше шансів домогтися позитивного результату з вашого питання. Юристи дуже добре знають законодавство, тому можуть вам допомогти.

Як зняти арешт банківського рахунку

Якщо ви хочете дізнатися, як зняти арешт з банківського рахунку, не варто борознити “простори інтернету”, рішення проблеми може бути зовсім в іншій площині, яку вам підкаже юрист. Те, що для вас несподіванка, просто робота для юриста.

Не потрібно думати, що ситуація вирішиться сама собою. Швидше приймайте активні дії по зняттю арешту з вашої картки. А щоб не робити з десяток непотрібних дій, звертайтеся в юридичну компанію «ПІК» – послуги зі зняття арешту з рахунку . Тут можна отримати онлайн-консультацію з приводу арешту, його первинний аналіз, або ж добитися зняття арешту з рахунку. Ви отримаєте грамотний супровід без зайвого клопоту!

Як зняти арешт з рахунку?

Зняття арешту з банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн