Юридична компанія «ПІК»

Заарештовано рахунки

Якщо накладено арешт на рахунки, фізичні та юридичні особи можуть, в буквальному сенсі, залишитися без засобів до існування і продовження роботи. Звісно, це серйозний удар по інтересам власника рахунків, і таким рішенням потрібно протидіяти. З’ясуємо, як відбувається накладення арешту на рахунки в банку, і що слід зробити їх власникам.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З РАХУНКУ

Рахунки заарештовують для забезпечення інтересів інших учасників майнових суперечок. Арешт може накласти суд або представник виконавчої служби. Найчастіше арешт накладається при примусовому стягненні боргу. Таке рішення приймає виконавець.

Щоб накладення арешту на рахунки вступило в силу. Виконавець виносить і оформляє постанову про це і направляє її в банк. Банк блокує можливість власнику рахунку розпоряджатися грошима. Гроші, що знову надходять на рахунок, теж автоматично блокуються на ньому. Зняти арешт може тільки той, хто його накладав. Найчастіше, для розблокування рахунків доводиться звертатися до суду.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З РАХУНКУ

Що робити власнику заблокованого рахунку

Щоб зняти арешт з рахунків, в першу чергу, потрібно з’ясувати, хто його наклав і причини такого рішення. Ці відомості можна отримати в банку, вони є в постанові про арешт. Далі потрібно оскаржити арешт у начальства особи, що його наклала, або в суді. Основна частина українців не має необхідних знань і досвіду для того, щоб самостійно домогтися потрібного рішення. Потрібна допомога кваліфікованих адвокатів.

Юридична компанія ПІК вже 10 років спеціалізується на захисті прав боржників. Зняття арештів з рахунків і іншого майна клієнтів – частина повсякденної діяльності співробітників компанії. Зверніться в ПІК і вам не тільки допоможуть зняти арешт з рахунку, а й запропонують варіанти вирішення основної проблеми – погашення боргу.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн