Юридична компанія «ПІК»

Як зняти гроші з заарештованої карти

«Блокування рахунку фізичної особи Україна» – цей пошуковий запит розміщують в інтернеті все частіше. Причина в тому, що кредитори прагнуть повернути свої гроші, разом з відсотками, штрафами і пенями, і застосовують для цього всі наявні засоби. Одне з цих коштів – блокування рахунку в банку. З’ясуємо, як арештовують рахунки, чим це загрожує і що робити боржнику.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТ РАХУНКУ ЧИ АРЕШТ КАРТКИ

Порядок арешту банківських рахунків

Відповідь на питання про те, чи може банк заблокувати рахунок, позитивний. Для цього фінансова установа повинна отримати відповідну постанову, і зобов’язане його виконати. Постанова про арешт може винести суд або виконавець.

Виконавець відкриває виробництво на підставі рішення суду про примусове стягнення боргу або виконавчого напису нотаріуса на кредитному договорі. Отримати напис можна швидше і простіше, саме так зазвичай і роблять кредитори.

Після відкриття виконавчого провадження, відбувається наступний крок – блокування рахунку в банку і арешт цінного майна. Застосовується ця міра для забезпечення інтересів кредитора, щоб боржник не міг зняти кошти, розпродати майно і ухилитися від розрахунку.

Витрачати кошти, коли сталася блокування рахунку боржника, неможливо. Люди і підприємства з заблокованими рахунками, в буквальному сенсі, можуть позбутися засобів існування. Все, знову надходять на рахунки, кошти теж блокуються. Далі відбувається конфіскація грошових коштів на користь кредитора. Якщо грошей не вистачило, переходять до конфіскації і розпродажу майна.

Оскаржити арешт рахунку і конфіскацію коштів вкрай складно. Без залучення до справи кваліфікованих юристів, це не вдається нікому.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЧИ МОЖЕ БАНК ЗАБЛОКУВАТИ РАХУНОК

Що робити боржникам

Взяті кредити потрібно погашати. Це правило закріплено в законодавстві України, якщо арешт і списання коштів з рахунку проведені законно, протидіяти цьому неможливо і повернути гроші не вдасться. Але це не означає що потрібно відразу здатися і відмовитися від захисту своїх прав.

Кредитори стягують борг разом зі штрафами відсотками і пенею, відповідно до кредитним договором.Іноді арешт на рахунки накладається з порушеннями закону. Обов’язково зверніться до юристів, якщо ваші рахунки арештовані або перебувають під загрозою арешту.

Окрема тема арешт зарплатних і пенсійних рахунків. Якщо заблокована зарплатна картка, людина позбавляється заробітку повністю. В рахунок погашення боргів може вилучатися тільки частину зарплати і пенсійних нарахувань. Однак, українське законодавство містить правову колізію – в список доходів, які не можуть вилучатися для погашення боргу зарплати і пенсії не включені. Повернути вже вилучені гроші не вдасться, але розблокувати частину доходів не підлягає конфіскації юрист зуміє.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн