Юридична компанія «ПІК»

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЗААРЕШТУВАЛИ РАХУНКИ

Що робити, якщо заарештували рахунок, відповідь залежить від причини його блокування та цільового призначення коштів на рахунку, картці.

Банківський рахунок може бути заарештований за борг за кредитом, аліментами, штрафами, оплатою комунальних послуг. В одних випадках для розблокування рахунку достатньо погасити заборгованість, в інших – доведеться домовлятися із кредитором, подавати заяву виконавцю або заперечувати арешт у суді.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Заарештували рахунок у банку

На сьогоднішній день в Україні працює Автоматизована Система Виконавчого Провадження (АСВП), яка дає можливість приватному виконавцю або державній виконавчій службі практично моментально, після винесення рішення, направити банку вимогу щодо блокування рахунку.

Якщо накладено арешт на рахунок, клієнт банку отримує повідомлення:

 • у додатку інтернет-банкінгу;
 • через СМС.

Перш ніж робити будь-які дії з метою розблокування коштів на рахунку, картці, необхідно дізнатися суму та підстави для арешту. Детальну інформацію про відкрите позовне провадження варто шукати в Єдиному Реєстрі Боржників, який доступний на веб-сайті Мін’юсту або сервісі «Онлайн-будинок юстиції».

До відома! Для зняття арешту після погашення боргу потрібно надіслати виконавцю копію квитанції, також слід сплатити за його послуги та виконавчий збір.

Якщо на рахунок накладено арешт

За законом, арешт, як забезпечення виконання боргових зобов’язань накладатися може. З таких карток можливо домовитись про списання від 20 до 50% нарахувань.

Якщо рахунки арештовані, але на них надходять кошти для цільових виплат, вам необхідно подати виконавцю заяву про відміну арешту та довідку з місця роботи, навчання, пенсійного фонду, органу соцстрахування. Цей документ підтверджує спеціальне призначення коштів, що нараховуються. При відмові державної виконавчої служби, приватного виконавця у скасуванні арешту, ухвала про блокування коштів оспорюється в суді.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо рахунок арештовано на підставі заборгованості за кредитом, одним із варіантів вирішення проблеми може бути відкликання виконавчого листа. Про таку можливість варто домовлятися із кредитором.

Рахунок заарештований

Якщо заблоковано зарплатну чи соціальну картку, заарештували всі рахунки, що робити у разі – підкаже лише юрист, який спеціалізується на боргах і кредитах. Для банку та виконавця будь-який рахунок вважається поточним. Його спеціальне призначення необхідно підтвердити документально.

Не чекайте списання ваших грошових накопичень та наступних надходжень, дійте оперативно. Отримавши повідомлення про арешт рахунку, картки, одразу звертайтесь за юридичною консультацією. Ми допоможемо ухвалити правильне рішення, домогтися скасування арешту з рахунку як без суду, так і в судовому порядку.

На ваш рахунок накладено арешт?

Накладення арешту на рахунки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн