
Юридична компанія «ПІК»
БАНК ЗААРЕШТУВАВ РАХУНОК, ЩО РОБИТИ

Що робити, якщо заарештували рахунки і ви не можете зняти готівку, зробити оплату, розплатитися карткою. Насамперед потрібно зв’язатися з банком, щоб дізнатися, чому заарештували рахунок. Можливо, це сталося через помилку, або результат фінансового моніторингу.
Банківський рахунок може бути заарештований за борг по кредиту, аліментами, штрафами, боргом з оплати комунальних послуг та інше. В одних випадках для зняття арешту рахунку достатньо погасити заборгованість, в інших – доведеться домовлятися з кредитором, подавати заяву виконавцю або заперечувати арешт у суді.
Заарештовано рахунок у банку, що робити
На сьогоднішній день в Україні працює Автоматизована система виконавчого провадження (АСВП), яка дає можливість приватному виконавцю або державній виконавчій службі практично моментально після винесення рішення направити банку вимогу про арешт рахунку.
Якщо заарештували рахунки, клієнт банку отримує повідомлення, далі план дій буде приблизно такий:
- Зв’яжіться з банком, вказавши, що ви власник рахунку.
- Дізнайтеся, чому ваші рахунки арештовані.
- Зрозуміти, що ви маєте зробити, щоб їх розблокувати, самостійно чи із залученням юриста.
- Підготувати документи, необхідні для зняття арешту з рахунку (заява, позов, клопотання).
- Подати необхідну інформацію та документи виконавцю або до суду.
- Чекати на розгляд.
До відома! Щоб зняти арешт із рахунку, після погашення боргу потрібно надіслати виконавцю копію квитанції, також слід сплатити за його послуги та виконавчий збір.
Якщо наклали арешт на рахунки
Із запровадженням військового стану в Україні відбулися деякі зміни та в порядку арешту рахунків. Якщо рахунки арештовані, а сума за виконавчим листом менш як сто тисяч грн., виконавець не повинен накладати арешт.
Зняття арешту з рахунку під час воєнного стану може обмежитися написанням скарги на виконавця. При відмові державної виконавчої служби, приватного виконавця у скасуванні арешту, ухвала про блокування коштів оскаржується в суді.
Рада юридичної компанії “ПІК”
Якщо рахунок арештовано на підставі заборгованості за кредитом, одним із варіантів вирішення проблеми може бути відкликання виконавчого листа. Про таку можливість варто домовлятися із кредитором.
Що робити, якщо заарештували рахунок
Позбавилися коштів для існування, заарештували всі рахунки, що робити в цьому випадку – підкаже лише юрист, який спеціалізується на боргах та кредитах. Для банку та виконавця будь-який рахунок вважається поточним.
Не чекайте списання ваших грошових накопичень та наступних надходжень, дійте оперативно. Отримавши повідомлення про арешт рахунку, одразу звертайтесь за юридичною консультацією. Ми допоможемо ухвалити правильне рішення, домогтися скасування арешту з рахунку без суду, так і в судовому порядку.
ТОП ПУБЛІКАЦІЙ
- ПРО НАС
- ВАРТІСТЬ НАШИХ ПОСЛУГ
- КОНСУЛЬТАЦІЇ АДВОКАТА ПО КРЕДИТАХ
- УДАЛЕНИЕ ИЗ РЕЕСТРА ДОЛЖНИКОВ
- ОСКАРЖЕННЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ
- ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ СТЯГНУТИХ ЗА ВИКОНАВЧИМ НАПИСОМ
- ЩО ОЗНАЧАЄ КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ЗА КРЕДИТАМИ МФО
- ЗНЯТТЯ АРЕШТІВ З РАХУНКІВ
- ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З КОШТІВ НА БАНКІВСЬКОМУ РАХУНКУ
- КЛОПОТАННЯ ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ
- ЯК СКАСУВАТИ АРЕШТУ РАХУНКУ