Юридична компанія «ПІК»

БАНК ЗААРЕШТУВАВ РАХУНОК, ЩО РОБИТИ

Що робити, якщо заарештували рахунки і ви не можете зняти готівку, зробити оплату, розплатитися карткою. Насамперед потрібно зв’язатися з банком, щоб дізнатися, чому заарештували рахунок. Можливо, це сталося через помилку, або результат фінансового моніторингу.

Банківський рахунок може бути заарештований за борг по кредиту, аліментами, штрафами, боргом з оплати комунальних послуг та інше. В одних випадках для зняття арешту рахунку достатньо погасити заборгованість, в інших – доведеться домовлятися з кредитором, подавати заяву виконавцю або заперечувати арешт у суді.

Заарештовано рахунок у банку, що робити

На сьогоднішній день в Україні працює Автоматизована система виконавчого провадження (АСВП), яка дає можливість приватному виконавцю або державній виконавчій службі практично моментально після винесення рішення направити банку вимогу про арешт рахунку.

Якщо заарештували рахунки, клієнт банку отримує повідомлення, далі план дій буде приблизно такий:

 • Зв’яжіться з банком, вказавши, що ви власник рахунку.
 • Дізнайтеся, чому ваші рахунки арештовані.
 • Зрозуміти, що ви маєте зробити, щоб їх розблокувати, самостійно чи із залученням юриста.
 • Підготувати документи, необхідні для зняття арешту з рахунку (заява, позов, клопотання).
 • Подати необхідну інформацію та документи виконавцю або до суду.
 • Чекати на розгляд.

До відома! Щоб зняти арешт із рахунку, після погашення боргу потрібно надіслати виконавцю копію квитанції, також слід сплатити за його послуги та виконавчий збір.

Якщо наклали арешт на рахунки

Із запровадженням військового стану в Україні відбулися деякі зміни та в порядку арешту рахунків. Якщо рахунки арештовані, а сума за виконавчим листом менш як сто тисяч грн., виконавець не повинен накладати арешт.

Зняття арешту з рахунку під час воєнного стану може обмежитися написанням скарги на виконавця. При відмові державної виконавчої служби, приватного виконавця у скасуванні арешту, ухвала про блокування коштів оскаржується в суді.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Якщо рахунок арештовано на підставі заборгованості за кредитом, одним із варіантів вирішення проблеми може бути відкликання виконавчого листа. Про таку можливість варто домовлятися із кредитором.

Що робити, якщо заарештували рахунок

Позбавилися коштів для існування, заарештували всі рахунки, що робити в цьому випадку – підкаже лише юрист, який спеціалізується на боргах та кредитах. Для банку та виконавця будь-який рахунок вважається поточним.

Не чекайте списання ваших грошових накопичень та наступних надходжень, дійте оперативно. Отримавши повідомлення про арешт рахунку, одразу звертайтесь за юридичною консультацією. Ми допоможемо ухвалити правильне рішення, домогтися скасування арешту з рахунку без суду, так і в судовому порядку.

На ваш рахунок накладено арешт?

Накладення арешту на рахунки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн