Юридична компанія «ПІК»

ЯКЩО НАКЛАДИЛИ АРЕСТ НА ЗАРПЛАТНУ КАРТУ

У зв’язку зі змінами в українському законодавстві, які стосуються виконавчого провадження, почастішали випадки арештів зарплатних карт. Банк заблокував зарплатну карту? На сьогоднішній день зарплатний рахунок не може бути захищеним від накладення арешту, якщо мова йде про виконавче провадження.

Якщо банк заблокував зарплатну картку

Коли клієнт банку задається питанням, що робити якщо заарештували зарплатну картку, для початку потрібно з’ясувати причину арешту зарплатної картки. Основні причини:

 • Наявність заборгованості по кредиту, борги, прострочення та інше.
 • Підозри з боку співробітників банку, що гроші, що надійшли на картку, відносяться до категорії «підозрілих».

Що стосується боргів, вони можуть бути найрізноманітнішими: починаючи з прострочення по кредиту і закінчуючи неоплаченими штрафами.

Важливо: Не дивлячись на конкретну причину, арешт накладається на кошти, що є на карті, а не на саму зарплатну картку. Але на практиці прийнято говорити про «арешт карти».

Що робити якщо арешт наклали на зарплатну картку

Арешт зарплатної картки, що робити і куди звертатися? Як тільки буде з’ясована точна причина таких дій, у власника карти є три виходи із ситуації, що склалася:

 • Погасити штраф, сплатити борг.
 • Написати заяву на ім’я виконавця і платити в розстрочку.
 • Оскаржити арешт за допомогою судових розглядів.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Заяву з проханням зняти арешт необхідно написати на установу або контролюючий орган, який і наклав арешт на ваші кошти. У більшості випадків мова йде про державного чи приватного виконавця, на ім’я якого пишеться заява в довільній формі з обов’язковим зазначенням номера рахунку, куди перераховується зарплата.

Що робити при арешті зарплатної картки

Якщо арешт був накладений через заборгованість, тоді, відразу після погашення боргу, він буде автоматично анульований. Якщо процес буде вирішуватися за допомогою суду, арешт не буде знятий до моменту винесення вердикту.

Фахівці юридичної компанії «ПІК» точно знають, що робити якщо заарештували зарплатну картку і як швидко вирішити ситуацію законними методами. Скориставшись юридичною консультацією, кожен клієнт може знайти вихід з найскладніших ситуацій.

Як зняти арешт з зарплатної картки?

Банк заблокував зарплатну картку. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн