Юридична компанія «ПІК»

НАКЛАДЕНО АРЕШТ НА ЗАРПЛАТНУ КАРТУ

Арешт на зарплатну карту – це несподівано, неприємно, незручно і іноді неприйнятно. У виконавців з’явилися раніше небачені можливості – автоматичний арешт зарплатних рахунків. Будь борг може призвести до арешту.

Арешт зарплатних карт

Накладення арешту на зарплатну карту – це законна процедура, коли ініціатором дії виступає:

 • банк;
 • мікрофінансових організація (МФО);
 • колектор.

До відома! Органів, які можуть накласти арешт на зарплатну карту, звичайно ж набагато більше, але списання грошових коштів, буде тільки за несплаченими боргами.

Після того як в квітні 2021 року був підписаний новий Закон №1349- IX про регулювання діяльності колекторів в Україні, у боржників з’явилося безліч питань. З’ясувалося: при наявності боргів, не працює правило банківської таємниці – вся інформація надається за першим запитом.

На зарплатній картці арешт

Якщо вже так сталося, що банк наклав арешт на зарплатну карту, не потрібно впадати у відчай! Необхідно відразу ж звернутися до юристів, особливо якщо:

 • на рахунку є гроші;
 • вам повинна прийти зарплата.

Фахівець допоможе скасувати арешт, не допустити списання і позбутися від проблемного кредиту.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Рекомендуємо діяти не хаотично, а злагоджено, і вирішувати питання тільки з професіоналами. Однак і переплачувати за юридичну допомогу не варто.

Ви зможете:

 • отримати онлайн-консультацію з приводу арешту;
 • початковий аналіз ситуації;
 • зняти арешт з зарплатного рахунку.

Зарплатна картка під арештом

Таким чином, якщо вам наклали арешт на зарплатну карту – це значить, що пройшло більше 90 днів з моменту неоплаченого боргу або прострочення по сплаті. Отже, гроші, що знаходяться на картці можуть бути списані в рахунок погашення. Щоб не залишитися без засобів до існування, заздалегідь подумайте про реалістичність такій ситуації. Особливо в тому випадку, якщо у вас відкрито декілька рахунків.

Сьогодні є спеціальна Автоматизована система виконавчого провадження, яка сама розсилає запити в усі фінансові організації. Завдяки цьому, рахунок боржника можна заарештувати протягом години.

Є борги? Звертайтеся в юридичну компанію «ПІК», щоб відстояти свої права.

Як зняти арешт з зарплатної картки?

Банк заблокував зарплатну картку. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн