Юридична компанія «ПІК»

НА ЯКІ РАХУНКИ НЕ НАКЛАДАЄТЬСЯ АРЕШТ

Як перевірити арешт рахунків – відповідь на це питання необхідно знати всім боржникам за кредитами, аліментами, комунальними платежами, штрафами.

З моменту запуску в Україні Автоматизованої Системи Виконавчого Провадження (АСВП) блокування коштів на рахунку здійснюється в день винесення виконавцем відповідної постанови або наступного робочого дня. Зняття обмежень можливе лише виконавцем або судом.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Порядок накладення арешту на рахунки боржника

Право виконавців арештовувати рахунки з метою забезпечення виконання рішення про стягнення заборгованості регламентовано ст. 56 Закону “Про виконавче провадження”. Арешт рахунку, означає блокування руху фінансових коштів. Тобто гроші на рахунок надходити можуть, але перерахувати, зняти потрібну суму або розплатитися карткою її власник не може.

Перевірити арешт рахунку, а також дізнатися заздалегідь про ймовірність його блокування, відкриття виконавчого провадження можна:

 • у Єдиному реєстрі боржників на сайті Міністерства юстиції;
 • у додатку «Дія»;
 • в АСВП.

Якщо рахунок арештовано, боржнику надходить СМС-повідомлення або повідомлення у банківському додатку.

До відома! Державний чи приватний виконавець може заарештувати будь-який відомий йому банківський рахунок, навіть той, який було відкрито після ухвалення постанови про блокування руху коштів.

Як перевірити обмеження на рахунках

Законними підставами для арешту фінансових коштів на рахунках у банках, інших фінансових установах, як правило, є:

 • рішення суду про забезпечення позову, яке набуло чинності;
 • постанову державної виконавчої служби чи приватного виконавця, зокрема виходячи з виконавчої написи нотаріуса.

Окрім того, арешт може бути накладений фіскальною службою, поліцією, прокуратурою, СБУ.

Перевірити арешти на рахунках та отримати детальну інформацію можливо у Реєстрі Виконавчих Проваджень. Ознайомитися з рішенням суду або ухвалою виконавця ви можете, вказавши в пошуку реєстру своє ім’я, прізвище, ідентифікаційний код.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Перевіряти арешт рахунку під час військового стану просто необхідно, банк не позбавляє вас доступу до коштів під час арешту рахунку під час війни, але списувати гроші можуть.

На які рахунки заборонено накладати арешт

На які рахунки не можна накладати арешт, останнє питання яке ми розглянемо у даному матеріалі. Адже довгий час існувало поняття зарплатного, пенсійного або соціального рахунку, існовало, на рівні форумів боржників. Крапка в цьому питанні поставлена – всі ці рахунки підлягають арешту.

На сьогодні, банки не блокують рахунки під час війни, якщо сума стягнення менша за сто тисяч грн. Але це говорить про те, що ситуація не зміниться найближчим часом. Поки ви будете з’ясувувати законність санкцій, гроші з рахунку можуть бути списані. Тому не відкладайте вирішення питання із заборгованістю на потім.

Отримавши інформацію про позовне провадження або повідомлення від банку про арешт рахунку, звертайтесь до компанії «ПІК». Заручившись підтримкою кваліфікованого юриста, ви зможете швидко розібратися з причинами арешту, врегулювати розбіжності із стягувачем, домогтися справедливості у випадку, якщо ваші права були порушені.

На ваш рахунок накладено арешт?

Накладення арешту на рахунки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн