Юридична компанія «ПІК»

ЯК ДІЗНАТИСЯ ЧОМУ АРЕШТОВАНИЙ РАХУНОК

Як перевірити арешт рахунку – відповідь на це питання необхідно знати всім боржникам по кредитах, аліментах, комунальним платежам, штрафів за порушення ПДР.

З моменту запуску в Україні Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП) блокування коштів на рахунку здійснюється в день винесення виконавцем відповідної постанови або на наступний робочий день. Зняття обмежень можливо тільки виконавцем або судом.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як перевірити арешт рахунку в банку

Право виконавців арештовувати рахунки з метою забезпечити виконання рішення про стягнення заборгованості регламентовано ст. 56 Закону «Про виконавче провадження». Арешт рахунку, банківської карти означає блокування руху фінансових коштів. Тобто гроші на рахунок надходити можуть, але перерахувати, зняти необхідну суму або розплатитися карткою її власник не може.

Перевірити арешт рахунку, а також дізнатися заздалегідь про ймовірність його блокування, відкриття виконавчого провадження можна:

 • в Єдиному реєстрі боржників на сайті Міністерства юстиції;
 • в сервісі «Дія»;
 • в АСВП.

Якщо рахунок арештований, боржнику приходить СМС-повідомлення або повідомлення в банківському додатку.

До відома! Державний або приватний виконавець може заарештувати будь-який відомий йому банківський рахунок, навіть той, який був відкритий після прийняття постанови про блокування руху грошових коштів.

Як дізнатися за що накладено арешт на рахунок

Законними підставами для блокування фінансових коштів на рахунках в банках, інших фінансових установах, як правило, є:

 • рішення суду про забезпечення позову, яке набрало чинності;
 • постанову державної виконавчої служби або приватного виконавця, в тому числі на підставі виконавчого напису нотаріуса.

Крім того, арешт може бути накладено фіскальною службою, поліцією, прокуратурою, СБУ.

Щоб дізнатися про арешт рахунку детальну інформацію, на офіційному сайті Мін’юсту або в сервісі «Онлайн-будинок юстиції» знайдіть сторінку доступу до Єдиного реєстру боржників. Ознайомитися з рішенням суду або постановою виконавця ви можете, вказавши в пошуку Реєстру свої ім’я, прізвище, ідентифікаційний код.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Звернення в банк для розблокування рахунку – марна справа. Фінустанова всього лише виконує постанову. Зняти або скасувати санкції вправі тільки виконавець або суд.

Як дізнатися чому заарештований рахунок

Причини і підстави для арешту на рахунках перевірити можна самостійно. Однак зі скасуванням блокування коштів можуть виникнути труднощі. Поки ви будете розбиратися в законності санкцій, гроші з рахунку можуть бути списані. Тому не відкладайте вирішення питання із заборгованістю на потім.

Отримавши інформацію про позовному провадженню або повідомлення від банку про арешт карти, рахунки, звертайтеся в компанію «ПІК». Заручившись підтримкою кваліфікованого юриста, ви зможете швидко розібратися з причинами арешту, врегулювати розбіжності зі стягувачем, домогтися справедливості в разі, якщо ваші права були порушені.

На ваш рахунок накладено арешт?

Накладення арешту на рахунки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн