
Юридична компанія «ПІК»
НА ЯКІ РАХУНКИ НЕ НАКЛАДАЄТЬСЯ АРЕШТ

Як перевірити арешт рахунків – відповідь на це питання необхідно знати всім боржникам за кредитами, аліментами, комунальними платежами, штрафами.
З моменту запуску в Україні Автоматизованої Системи Виконавчого Провадження (АСВП) блокування коштів на рахунку здійснюється в день винесення виконавцем відповідної постанови або наступного робочого дня. Зняття обмежень можливе лише виконавцем або судом.
ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!
Дізнатися більше та отримати консультацію!
+38 095 150 05 01
+38 097 050 05 01
Порядок накладення арешту на рахунки боржника
Право виконавців арештовувати рахунки з метою забезпечення виконання рішення про стягнення заборгованості регламентовано ст. 56 Закону “Про виконавче провадження”. Арешт рахунку, означає блокування руху фінансових коштів. Тобто гроші на рахунок надходити можуть, але перерахувати, зняти потрібну суму або розплатитися карткою її власник не може.
Перевірити арешт рахунку, а також дізнатися заздалегідь про ймовірність його блокування, відкриття виконавчого провадження можна:
- у Єдиному реєстрі боржників на сайті Міністерства юстиції;
- у додатку «Дія»;
- в АСВП.
Якщо рахунок арештовано, боржнику надходить СМС-повідомлення або повідомлення у банківському додатку.
До відома! Державний чи приватний виконавець може заарештувати будь-який відомий йому банківський рахунок, навіть той, який було відкрито після ухвалення постанови про блокування руху коштів.
Як перевірити обмеження на рахунках
Законними підставами для арешту фінансових коштів на рахунках у банках, інших фінансових установах, як правило, є:
- рішення суду про забезпечення позову, яке набуло чинності;
- постанову державної виконавчої служби чи приватного виконавця, зокрема виходячи з виконавчої написи нотаріуса.
Окрім того, арешт може бути накладений фіскальною службою, поліцією, прокуратурою, СБУ.
Перевірити арешти на рахунках та отримати детальну інформацію можливо у Реєстрі Виконавчих Проваджень. Ознайомитися з рішенням суду або ухвалою виконавця ви можете, вказавши в пошуку реєстру своє ім’я, прізвище, ідентифікаційний код.
Рада юридичної компанії “ПІК”
Перевіряти арешт рахунку під час військового стану просто необхідно, банк не позбавляє вас доступу до коштів під час арешту рахунку під час війни, але списувати гроші можуть.
На які рахунки заборонено накладати арешт
На які рахунки не можна накладати арешт, останнє питання яке ми розглянемо у даному матеріалі. Адже довгий час існувало поняття зарплатного, пенсійного або соціального рахунку, існовало, на рівні форумів боржників. Крапка в цьому питанні поставлена – всі ці рахунки підлягають арешту.
На сьогодні, банки не блокують рахунки під час війни, якщо сума стягнення менша за сто тисяч грн. Але це говорить про те, що ситуація не зміниться найближчим часом. Поки ви будете з’ясувувати законність санкцій, гроші з рахунку можуть бути списані. Тому не відкладайте вирішення питання із заборгованістю на потім.
Отримавши інформацію про позовне провадження або повідомлення від банку про арешт рахунку, звертайтесь до компанії «ПІК». Заручившись підтримкою кваліфікованого юриста, ви зможете швидко розібратися з причинами арешту, врегулювати розбіжності із стягувачем, домогтися справедливості у випадку, якщо ваші права були порушені.
ТОП ПУБЛІКАЦІЙ
- ПРО НАС
- ВАРТІСТЬ НАШИХ ПОСЛУГ
- КОНСУЛЬТАЦІЇ АДВОКАТА ПО КРЕДИТАХ
- УДАЛЕНИЕ ИЗ РЕЕСТРА ДОЛЖНИКОВ
- ОСКАРЖЕННЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ
- ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ СТЯГНУТИХ ЗА ВИКОНАВЧИМ НАПИСОМ
- АРЕШТ РАХУНКІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ
- АРЕШТ КОШТІВ НА БАНКІВСЬКИХ РАХУНКАХ
- ЯК ДІЗНАТИСЯ ПРО АРЕШТ РАХУНКУ
- БАНК ЗААРЕШТУВАВ РАХУНОК, ЩО РОБИТИ