Юридична компанія «ПІК»

ВИКОНАВЕЦЬ НАКЛАВ АРЕШТ НА ЗАРПЛАТНУ КАРТКУ

Чи може приватний виконавець накласти арешт на зарплату і як це відбувається, коротко розповімо в цій статті.

В Україні не так давно з’явилися приватні виконавці, не плутати з приватною виконавчою службою, приватної служби не існує. Кожен виконавець діє в межах свого округу або області, деякі з них створили так звані об’єднання.

Приватний виконавець наклав арешт на зарплату

До приватним виконавцям “кинулися” і кредитори, простота взаємодії і комерційний інтерес зробив приватного виконавця вельми популярним. Останнім часом саме приватні виконавці накладають арешти на заробітну плату і пенсійні рахунки українців. У їхніх діях немає порушення, тільки морально-етична складова. Адже, заарештувавши карту боржника, на яку приходила зарплата, виконавець позбавляє людину засобів до існування.

Більшість боржників не отримували ніяких листів або повідомлень про те, що виконавче провадження відкрито. Не було можливості врегулювати заборгованість в добровільному порядку. На сьогодні, більшість арештів на зарплатну карту накладають приватні виконавці.

До відома! Приватний виконавець має право відкривати виконавче провадження тільки в рамках своєї юрисдикції за місцем реєстрації боржника.

Як відбувається арешт зарплатного рахунку приватним виконавцем

Арешт зарплати приватним виконавцем, найчастіше відбувається з легкої руки приватного нотаріуса. Зробивши виконавчий напис на кредитному договорі, кредитор пред’являє виконавчий лист і провадження проти боржника можна відкривати. Біда в тому, що ви ніяк не впізнаєте, що кредитор звернувся до нотаріуса і збирається таким чином стягнути борг за кредитом. Реєстру нотаріальних написів не існує, вас повинен повідомити нотаріус, відправивши вам копію виконавчого листа, а отримали ви її чи ні – справа десята. Приватний виконавець також має вас повідомити про відкриття виконавчого провадження, але це вже не так важливо, тому що арешти виконавець накладає арешт в день відкриття виконавчого провадження щодо боржника.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо у вас є кредит, а точніше борг по кредиту в МФО або банку, ви повинні розуміти, що проти вас можуть відкрити виробництво, тому потрібно регулярно перевіряти свої дані в Єдиному Реєстрі Боржників України.

Арешт зарплатної картки нотаріусом

Чи може нотаріус накласти арешт? Ні, сам нотаріус не накладає арешт. Приватний нотаріус лише робить виконавчий напис, тим самим видає виконавчий документ для виконавця. Таких нотаріусів в народі називають “чорний нотаріус”, Мін’юст позбавляє їх ліцензій, але в корені ситуація не змінюється.

Приватні виконавці вивели практику стягнення на новий рівень. Вся справа в комп’ютеризації та кращому програмному забезпеченні приватного виконавця, більшість процесів робить програма за єдиним алгоритмом, проваджень відкривається тисячі і часу витрачається менше. Ось чому вашу зарплату заарештували, це вплив прогресу і вдосконалення системи стягнення, поява в Україні приватних виконавців.

До відома! Реєстру нотаріальних написів не існує і перевірити дії нотаріуса не можна.

Чи може виконавча служба заблокувати зарплатну карту

Державні виконавці та раніше неохоче відкривали провадження за виконавчим написом нотаріуса. А по нотаріального напису на електронному кредитному договорі тим більше. Законність самого нотаріального напису спірна, практика в судах на стороні боржника і нотаріальний напис скасовувалася, при цьому провадження доводилося закривати, зробивши купу непотрібної роботи і витративши багато часу.

Чи має право виконавча служба заблокувати зарплатну карту? Так, але в більшості випадків державні виконавці відкривають провадження і накладають арешт за рішенням суду.

Важливо! Арешт зарплатної картки виконавчою службою відбувається після отримання виконавчого листа з суду, про який боржник можливо не знав.

Виконавча служба наклала арешт на карту

Якщо приватний виконавець або виконавча служба вже наклали арешт на зарплатну карту, потрібно негайно звертатися до адвоката або юриста. Писати позовну заяву до суду, оскаржити виконавчий напис нотаріуса або рішення суду, відразу припинити виконавче провадження, а після того, як суд буде виграний, закрити його і зняти арешт. Іншого варіанту на жаль немає, ніякі заяви, дзвінки виконавцю, загрози і сльози ні до чого не приведуть.

Юридична компанія “ПІК”, допоможе розблокувати зарплатний рахунок і зняти арешт як приватного виконавця, так і державної виконавчої служби.

Як зняти арешт з зарплатної картки?

Банк заблокував зарплатну картку. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн