Юридична компанія «ПІК»

ВИКОНАВЧА СЛУЖБА ЗАБЛОКУВАЛА ЗАРПЛАТНУ КАРТУ

Чи може виконавча служба заблокувати зарплатну картку і як це відбувається, коротко розповімо в цій статті.

В Україні не так давно з’явилися приватні виконавці, не плутати з приватною виконавчою службою, приватної служби не існує. Кожен виконавець діє в межах свого округу або області, деякі з них створили так звані об’єднання.

Приватний виконавець наклав арешт на зарплату

До приватним виконавцям “кинулися” і кредитори, простота взаємодії і комерційний інтерес зробив приватного виконавця вельми популярним. Останнім часом саме приватні виконавці накладають арешти на заробітну плату і пенсійні рахунки українців. У їхніх діях немає порушення, тільки морально-етична складова. Адже, заарештувавши картку боржника, на яку приходила зарплата, виконавець позбавляє людину засобів до існування.

Більшість боржників не отримували ніяких листів або повідомлень про те, що виконавче провадження відкрито. Не було можливості врегулювати заборгованість в добровільному порядку. На сьогодні, більшість арештів на зарплатну картку накладають приватні виконавці.

До відома! Приватний виконавець має право відкривати виконавче провадження тільки в рамках своєї юрисдикції за місцем реєстрації боржника.

Як відбувається арешт зарплатного рахунку приватним виконавцем

Арешт зарплати приватним виконавцем, найчастіше відбувається з легкої руки приватного нотаріуса. Зробивши виконавчий напис на кредитному договорі, кредитор пред’являє виконавчий лист і провадження проти боржника можна відкривати. Біда в тому, що ви ніяк не впізнаєте, що кредитор звернувся до нотаріуса і збирається таким чином стягнути борг за кредитом. Реєстру нотаріальних написів не існує, вас повинен повідомити нотаріус, відправивши вам копію виконавчого листа, а отримали ви її чи ні – справа десята. Приватний виконавець також має вас повідомити про відкриття виконавчого провадження, але це вже не так важливо, тому що арешти виконавець накладає арешт в день відкриття виконавчого провадження щодо боржника.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо у вас є кредит, а точніше борг по кредиту в МФО або банку, ви повинні розуміти, що проти вас можуть відкрити виробництво, тому потрібно регулярно перевіряти свої дані в Єдиному Реєстрі Боржників України.

.

Чи може виконавча служба заблокувати зарплатну картку

Державні виконавці та раніше неохоче відкривали провадження за виконавчим написом нотаріуса. А по нотаріального напису на електронному кредитному договорі тим більше. Законність самого нотаріального напису спірна, практика в судах на стороні боржника і нотаріальний напис скасовувалася, при цьому провадження доводилося закривати, зробивши купу непотрібної роботи і витративши багато часу.

Чи має право виконавча служба заблокувати зарплатну картку? Так, але в більшості випадків державні виконавці відкривають провадження і накладають арешт за рішенням суду.

Важливо! Арешт зарплатної картки виконавчою службою відбувається після отримання виконавчого листа з суду, про який боржник можливо не знав.

Виконавча служба наклала арешт на зарплатну картку

Якщо приватний виконавець або виконавча служба вже наклали арешт на зарплатну картку, потрібно негайно звертатися до адвоката або юриста. Писати позовну заяву до суду, оскаржити виконавчий напис нотаріуса або рішення суду, відразу припинити виконавче провадження, а після того, як суд буде виграний, закрити його і зняти арешт. Іншого варіанту на жаль немає, ніякі заяви, дзвінки виконавцю, загрози і сльози ні до чого не приведуть.

Юридична компанія “ПІК”, допоможе розблокувати зарплатний рахунок і зняти арешт як приватного виконавця, так і державної виконавчої служби.

Як зняти арешт з зарплатної картки?

Банк заблокував зарплатну картку. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн