Юридична компанія «ПІК»

Вартість зняття арешту з квартири

Консультація щодо арешту 300 грн.

✅ З’ясування причини арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з квартири від 3000 грн.

На побутовому рівні під арештом квартири часто розуміють заборону на продаж нерухомості, взятої в іпотеку, без згоди банку кредитора. Однак, справжній арешт накладається виконавчою службою на підставі рішення суду про примусове стягнення боргу. З’ясуємо, як заарештовують нерухомість і скільки коштує зняти арешт з квартири.

Накладення арешту на майно

На початку, кредитори намагаються переконати боржника повернути борг добровільно, якщо домовитися не виходить, стягують примусово. Причиною арешту нерухомості може стати не тільки заборгованість за іпотечним кредитом, а й будь-який неоплачений борг. Зняти арешт з квартири достатньо складно.

Що робити власнику нерухомості

Існує три шляхи зняття арешту з майна:

 1. Повне задоволення законних вимог кредитора і зняття арешту виконавцями на підставі підтвердних цей факт документів.
 2. Проведення переговорів з кредитором і прихід до його згодою на зняття арешту з певної частини майна, наприклад, квартири.
 3. Відшукання в пов’язаної з арештом нерухомості документації та процедури його накладення порушень законодавства. Виявлення таких порушень дозволить звернутися до суду і зняти арешт в судовому порядку.

У другому і третьому випадках більшості українців знадобиться юридична допомога. Звісно, юристи працюють за гроші. Законодавчої відповіді на питання, скільки коштує зняти арешт з квартири, Україна не дає. Тобто, вартість послуг буде залежати від конкретної ситуації і юридичної компанії, в яку звернувся клієнт. Орієнтовні ціни компанії “ПІК”:

Зняття арешту з нерухомості – від 3000 грн.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн