Юридична компанія «ПІК»

Якщо нерухомість заарештована

Недвижимость арестована

Арешт нерухомості – стандартна процедура в процесі примусу боржника до розрахунку за зобов’язаннями. Підстав для арешту майна безліч. Зокрема, до таких підстав належать:

 • Відсутність виплат, встановлених договором кредитування.
 • Наявність заборгованостей по обов’язкових платежах, наприклад, по аліментах.
 • Виникнення боргу, в зв’язку з нанесенням шкоди.
 • Існують і інші підстави.

На побутовому рівні, арештом часто називають будь-які обтяження, пов’язані з неможливістю розпорядження майном. Наприклад, квартиру куплену за іпотечним кредитом, можна продати виключно за згодою кредитора. З’ясуємо, як зняти арешт нерухомості в Україні.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТИ АРЕШТ З НЕРУХОМОСТІ

Як дізнатися про арешт майна

Якщо взятий кредит на купівлю нерухомості під її заставу, про факт заборони відчуження без згоди кредитора, позичальника відомо. Гірше йде справа з накладенням арешту виконавчою службою за рішенням суду. Формально, про суд і прийняте рішення відповідача повинні проінформувати. Однак, інформування здійснюється поштою, а багато людей не живуть за місцем своєї реєстрації. Ситуація, в якій арешт накладений, а власник майна про це не знає, трапляється часто. Виникає питання про те, де відображається арешт на нерухомість.

Відомості про обтяження, накладені на майно, відображаються в державних реєстрах. Всі органи, що займаються переоформленням майнових прав, користуються цими реєстрами безпосередньо. Продати заарештовану нерухомість не вдасться, але дізнаєтеся про арешт, ви в процесі оформлення угоди. Щоб уникнути такої ситуації, краще перевірити чи не перебуває власність під арештом завчасно.

У «Єдиному державному реєстрі майнових прав на нерухомість». Введіть в рядок пошуку адресу об’єкта, і отримаєте інформацію про наявність або відсутність арештів, процедура платна і вимагає реєстрації.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

Як зняти арешт з нерухомості

Зняття арешту з нерухомості здійснюється тим органом, який його наклав. В Україні, це може бути державний чи приватний виконавець, банк або органи слідства будь-якої державної служби. Зазвичай, для зняття арешту, необхідно повністю виплатити позивачеві, встановлену судом, заборгованість. Для спілкування з виконавцями і досягнення своїх цілей, власнику знадобляться спеціальні юридичні знання. У звичайних громадян їх зазвичай немає, і ми радимо найняти фахівця.

Що стосується заставної нерухомості, то для її продажу не потрібна згода кредитора. Домогтися такого згоди складно. Щоб переконати банк дозволити такий продаж, доведеться вступити з ним в переговори і аргументовано довести, що цей варіант – кращий. Знову ж потрібна допомога юриста, що спеціалізується в сфері кредитування. Одночасно з продажем заставної нерухомості, повинно пройти і погашення взятого під неї кредиту.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн