Юридична компанія «ПІК»

Якщо на нерухомість накладено арешт

Нерухомість, в більшій частині сімей, найбільш дороге сімейне майно. Вартість квартири включається в сімейний стан і на ці гроші розраховують, як на засоби для екстрених ситуацій. Якщо житло заарештовано, продати його не вдастся, а відповідно, і вийти з проблемної ситуації неможливо. З’ясуємо, хто може накласти заборону на продаж нерухомості і як зняти арешт з нерухомості.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТИ АРЕШТИ З НЕРУХОМОСТІ

Арешт нерухомості

Арешт  нерухомості, застосовується як захід забезпечення інтересів третіх фізичних або юридичних осіб. Цей захід може застосовуватися за ініціативою ряду державних органів. Зокрема, арешт на квартирі може бути встановлений:

 • Судом. Якщо по квартирі йде майновий спір.
 • Органами слідства. Якщо нерухомість — доказ у розслідуваній справі.
 • Органами соціальної опіки. Якщо відчуження нерухомості може порушити права законних утриманців її власника.
 • Виконавчою службою. Щоб нерухомість заарештував виконавець, кредитор повинен звернутися в службу з рішенням суду про примусове стягнення боргу. Стягнення суми заборгованості арешт і забезпечує. Такий вид арешту на квартири зустрічається часто, про нього ми і розповімо докладно.
 • Багато плутають юридичні поняття арешту майна та передачі його в заставу. Якщо у вас є з банком іпотечний договір кредитування, продавати квартиру без згоди кредитора не можна, але під арештом вона не знаходиться.

Арештовану нерухомість не можна відчужувати будь-яким способом. Мова йде не тільки про продаж, але й про обмін або дарування. Таке положення справ може згубно позначитися на можливостях боржника повернути кредит. Припустимо, він має шикарну квартиру в центрі і готовий обміняти її на більш скромну з доплатою. З доплати планує погасити кредит. Але арештована квартира, продавати її не можна. Попереду можлива конфіскація житла та продаж його за цінами нижче ринкових. Власнику потрібно зняття заборони на відчуження квартири, і допомогти тут можуть тільки кваліфіковані юристи.

У зв’язку з тим, що багато хто не живе за адресою реєстрації, а суди інформують про свої рішення саме за цією адресою, про накладення арешту власник може дізнатися при спробі його продажу. Тому важливо знати, де подивитися арешт на майно. Це можна зробити в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Другий варіант — замовити довідку з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЗНЯТИ АРЕШТ З НЕРУХОМОСТІ

Як зняти арешт з нерухомості

Знімає арешт з майна той, хто його накладав. Слід розуміти, що просто попросити про зняття арешту і отримати бажаний результат не вийде. Єдиний спосіб домогтися цього швидко і без проблем — повністю погасити борг, але для багатьох це неможливо. Тому потрібно звернутися в юридичну компанію, що захищає права та інтереси позичальників.

Юристи досліджують вашу справу і прийдуть до рішення про можливі шляхи вирішення проблеми. Можливо при накладенні арешту порушені ваші права і арешт може бути знятий через суд. Може бути є можливість замінити арештоване майно іншим, наприклад, замість арешту квартири віддати під арешт автомобіль. Слід тільки розуміти, що самостійно таких дій робити не варто. Виконавець може заарештувати машину на додаток до квартирі. Зверніться до юристів, і вам нададуть допомогу.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн