Юридична компанія «ПІК»

Онлайн перевірка арешту на майно

 

Арешти на будинки і квартири можуть бути накладені з широкого кола причин: не сплачені аліменти, судові суперечки, несплата комунальних платежів і т.д. Але, частіше за все, до арешту нерухомості призводять неоплачені борги. Продавати, дарувати, обмінювати заарештовану власність не можна. Рішення про її арешт часто приймають за відсутності боржника. Щоб намічена угода не зірвалася, варто переконатися, що нерухомість не має обтяжень. Крім того, арешт передує конфіскації нерухомості, і про нього слід знати в будь-якому випадку. Якщо ви купуєте квартиру або будинок, їх теж обов’язково слід перевірити. З’ясуємо, як в Україні відбувається перевірка нерухомості на арешт.

Як перевірити наявність арешту на нерухомість правильно

В інтернеті безліч пропозицій від різних сумнівних сайтів, що пропонують за плату перевірити арешт квартири або будинку. Вдаватися до їхніх послуг ні в якому разі не варто. У кращому випадку, ви заплатите за інформацію, яка є безкоштовною. У гіршому випадку, сайт виявиться фішинговим. Власники таких сайтів виманюють інформацію користувачів, а потім перепродують її злочинцям або самі використовують її в злочинних цілях. Не піддавайте себе ризику і користуйтеся послугами тільки перевірених компаній.

В Україні існують державні реєстри та краще перевірити нерухомість на арешт саме там. Міністерство Юстиції веде «Єдиний державний реєстр судових рішень» і «Державний реєстр речових прав на нерухоме майно». Реєстри знаходяться у вільному доступі в інтернеті.

Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, доручіть перевірити квартиру на арешт фахівцям. Юристи і нотаріуси впораються з цим і дадуть вам достовірну відповідь про наявність чи відсутність обтяжень.

Що робити, якщо нерухомість заарештована

Якщо ви покупець, відмовтеся від придбання арештованого майна. Не довіряйте ніяким обіцянкам зняти арешт незабаром. Правила прості – спочатку зняття арешту, потім придбання нерухомості.

Якщо ви власник квартири або будинку, і арешт накладено, слід звернутися за юридичною допомогою. Більшість українців не мають знань і навичок для того, щоб швидко звільнити свою власність від арешту.

Якщо арешт накладений за борги, гарантовано його знімуть тільки після виплати всієї суми, але цей варіант не завжди доречний. Юристи здатні знімати арешти на підставі порушень законодавства, допущених при їх накладанні. Звичайна людина не в змозі навіть виявити ці порушення, а вже тим більше відстояти свою позицію в суді. Для юриста це щоденна робота, і вони здатні домогтися потрібного результату.

Варто скористатися послугами юридичної компанії ПІК. Вона спеціалізується на захисті прав боржників і працює по всій Україні. За 10 років роботи, юристи компанії зняли тисячі арештів з нерухомості.

 

 Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн