
Юридична компанія «ПІК»
Онлайн перевірка арешту на майно

Арешти на будинки і квартири можуть бути накладені з широкого кола причин: не сплачені аліменти, судові суперечки, несплата комунальних платежів і т.д. Але, частіше за все, до арешту нерухомості призводять неоплачені борги. Продавати, дарувати, обмінювати заарештовану власність не можна. Рішення про її арешт часто приймають за відсутності боржника. Щоб намічена угода не зірвалася, варто переконатися, що нерухомість не має обтяжень. Крім того, арешт передує конфіскації нерухомості, і про нього слід знати в будь-якому випадку. Якщо ви купуєте квартиру або будинок, їх теж обов’язково слід перевірити. З’ясуємо, як в Україні відбувається перевірка нерухомості на арешт.
Як перевірити наявність арешту на нерухомість правильно
В інтернеті безліч пропозицій від різних сумнівних сайтів, що пропонують за плату перевірити арешт квартири або будинку. Вдаватися до їхніх послуг ні в якому разі не варто. У кращому випадку, ви заплатите за інформацію, яка є безкоштовною. У гіршому випадку, сайт виявиться фішинговим. Власники таких сайтів виманюють інформацію користувачів, а потім перепродують її злочинцям або самі використовують її в злочинних цілях. Не піддавайте себе ризику і користуйтеся послугами тільки перевірених компаній.
В Україні існують державні реєстри та краще перевірити нерухомість на арешт саме там. Міністерство Юстиції веде «Єдиний державний реєстр судових рішень» і «Державний реєстр речових прав на нерухоме майно». Реєстри знаходяться у вільному доступі в інтернеті.
Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, доручіть перевірити квартиру на арешт фахівцям. Юристи і нотаріуси впораються з цим і дадуть вам достовірну відповідь про наявність чи відсутність обтяжень.
Що робити, якщо нерухомість заарештована
Якщо ви покупець, відмовтеся від придбання арештованого майна. Не довіряйте ніяким обіцянкам зняти арешт незабаром. Правила прості – спочатку зняття арешту, потім придбання нерухомості.
Якщо ви власник квартири або будинку, і арешт накладено, слід звернутися за юридичною допомогою. Більшість українців не мають знань і навичок для того, щоб швидко звільнити свою власність від арешту.
Якщо арешт накладений за борги, гарантовано його знімуть тільки після виплати всієї суми, але цей варіант не завжди доречний. Юристи здатні знімати арешти на підставі порушень законодавства, допущених при їх накладанні. Звичайна людина не в змозі навіть виявити ці порушення, а вже тим більше відстояти свою позицію в суді. Для юриста це щоденна робота, і вони здатні домогтися потрібного результату.
Варто скористатися послугами юридичної компанії ПІК. Вона спеціалізується на захисті прав боржників і працює по всій Україні. За 10 років роботи, юристи компанії зняли тисячі арештів з нерухомості.