Юридична компанія «ПІК»

Заборона на відчуження автомобіля

Українці часто розміщують запит в інтернеті: «арешт на відчуження автомобіля» і йому подібні. Автомобіль дороге і високоліквідне майно, що і породило тенденцію масових арештів цієї власності. Продати заарештований транспорт неможливо. У ряді випадків арешт авто передбачає й заборону на його використання. Що робити багатьом не зрозуміло, залишається задавати питання: «заборона на зняття з обліку автомобіля» інтернету. Дізнаємося, хто і чому накладає арешт на транспортні засоби, яким чином знімається арешт на реєстраційні дії з автомобілем.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТ НА ВІДЧУЖЕННЯ АВТОМОБІЛЯ

Як відбувається арешт автомобіля

Мета арешту майна будь-якого майна, зокрема автомобіля — перешкодити його продажу і покрити зобов’язання власника, за рахунок вартості цього майна. Формально все це називається забезпеченням виконання судових рішень. Неформальною метою арешту авто є надання тиску на його власника, щоб примусити його виконати свої зобов’язання, знайшовши кошти іншим шляхом. Найчастіше, мова йде саме про борги. Це можуть бути невиплачені кредити, заборгованості з аліментів, відшкодування збитків та інші грошові платежі.

У цьому випадку арешт накладає виконавча служба. Вона ж потім конфіскує і продає машину на торгах. З виручених коштів погашаються борги власника. Різницю, якщо вона є, отримує колишній власник авто.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТ НА ВІДЧУЖЕННЯ АВТОМОБІЛЯ

Як зняти арешт з автотранспорту

Щоб зняти обтяження на автомобіль, потрібно з’ясувати, хто наклав це обтяження і які вимоги. Власники транспортних засобів можуть отримати цю інформацію в поліції. З’ясувавши ці відомості, потрібно прийняти рішення про те, як діяти далі.

Прямий і швидкий спосіб зняття арешту — виконання вимог, повідомлення про це та очікування зняття обтяження. Тим хто вважає, що його права порушені, або не має коштів для виконання вимог, доведеться йти іншим, більш тривалим і складним шляхом. Зняти арешт можна через суд. Для цього потрібно подати туди відповідний позов. Також можна оскаржити в суді дії осіб наклали арешт.

Зняття заборони на відчуження автомобіля, як при добровільному погашенні вимоги, а в разі звернення в суд, однозначно, краще довірити юристам. Однак для цього потрібно мати міцні юридичні знання і великий досвід такої роботи, краще вибирати компанії з вузькою спеціалізацією. Звертайтеся за допомогою в юридичні компанії, для яких звільнення майна своїх клієнтів з-під арешту – частина повсякденної діяльності.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн