Юридична компанія «ПІК»

Арешт на транспортний засіб

В українській частині інтернету, все частіше з’являється пошуковий запит: «арешт на перереєстрацію авто». Причина в тому, що держава серйозно налаштована припинити кризу неплатежів за боргами, і неплатники це вже відчули. Арешт, як захід забезпечення виконання його власником своїх зобов’язань, застосовують в Україні все частіше. З’ясуємо, як накладається арешт на транспортні засоби, які наслідки це тягне, і як власнику авто вийти з цієї ситуації.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТ НА ВІДЧУЖЕННЯ АВТОМОБІЛЯ

Накладення арешту на автотранспорт

Арешт на відчуження автомобіля, як і на будь-яке інше майно, накладається співробітником виконавчої служби, який зараз називається просто виконавцем, без додавання слова «судовий». Щоб виконавець прийняв рішення про накладення арешту, йому повинні надійти докази наявності не виплачування боргу. Такими доказами можуть бути:

 • Судове рішення про примусове стягнення боргу.
 • Судове рішення, яке зобов’язує власника машини виплатити компенсацію за завдані збитки.
 • Факт несплати штрафу протягом 15 діб, якщо штраф не був оскаржений.
 • Несплата обов’язкових платежів, наприклад аліментів, протягом 3 місяців.

Виконавець приймає рішення про арешт майна, якщо побоюється, що майно буде відчужено або вважає, що цей захід спонукає боржника до якнайшвидшого розрахунку. Автомобіль, дороге і високоліквідне майно, саме тому його і заарештовують в першу чергу. Так відбувається арешт авто в Україні.

Власник заарештованої машини не може її продати, подарувати, обміняти. Тобто, до зняття арешту, машина не може змінити власника. Іноді, арешт може забороняти не тільки відчуження автомобіля, але і користування ним.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ОБТЯЖЕННЯ НА АВТОМОБІЛЬ

Як діяти, коли автомобіль заарештований

Бувають випадки, коли арешт накладають помилково або неправомірно. В цьому випадку, власникові доведеться знімати арешт через суд. Виграш справи в суді вимагає спеціальних знань і досвіду. Рекомендуємо, найняти адвоката.

Якщо арешт обгрунтований, єдиний спосіб його зняття – повністю розрахуватися з боргом. Після того, як розрахунок зроблений, з документами, підтверджуючими цей факт, потрібно звернутися до виконавця, який заарештував машину. Зняття заборони на відчуження автомобіля може призвести, тільки той, хто його наклав.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн