Юридична компанія «ПІК»

Зняття арешту з машини

Арешти майна боржників в Україні застосовують часто. З одного боку, цей захід гарантує, що боргові зобов’язання будуть виконані, в крайньому випадку, за рахунок продажу майна. З іншого боку, арешт майна, і автомобіля зокрема, створюють додаткове психологічний тиск на боржника, що спонукає його активніше шукати можливість оплатити борг. З’ясуємо, як зняти арешт з автомобіля, накладений виконавчою службою.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З МАШИНИ

Як накладається арешт на автомобіль, і що це означає для боржника

Відразу обмовимося, автомобіль куплений в автокредит і знаходиться в заставі у банку, не перебуває під арештом. Хоча, наслідки застави майже такі ж і слово арешт для цієї ситуації в розмовах застосовують часто.

Арешт на автомобіль в Україні може бути накладено тільки виконавчою службою і тільки за рішенням суду про примусове стягнення боргу. Причому, причина виникнення боргу не важлива, Часто люди думають, що до таких серйозних наслідків, як арешт авто, може привести тільки великий невиплачений борг до банку. Це не так. До арешту автомобіля можуть призвести:

 • Невиплачені аліменти.
 • Неоплачений вчасно штраф.
 • Будь-який інший борг, щодо якого судом ухвалено рішення про примусове стягнення.

Позивач звертається з цим рішенням у виконавчу службу. Виконавець відкриває виконавче провадження, а якщо вважає за необхідне, то і заарештовує все майно боржника або його частину. Зверніть увагу! Арешт майна боржника, хоча він і застосовується дуже часто, не є обов’язковим.

Якщо на автомобіль накладено арешт виконавчої служби, його власник втрачає право на розпорядження машиною. Він не може її продати, подарувати, обміняти, закласти. Іноді, виконавець може накласти арешт,що забороняє і використання автомобіля. При наявності рішення суду про примусове стягнення боргу, автомобіль заарештовують майже завжди, тому що це дороге і високоліквідне майно.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З АВТО

Як вивести свій автомобіль з під арешту

Тим, хто задається питанням: як зняти арешт виконавчої служби на автомобіль, повідомимо, що єдиний спосіб, при якому арешт з автомобіля гарантовано буде знято – повністю виплатити борг. З підтверджуючими цей факт документами, потрібно звернутися до виконавця і він зніме арешт, після сплати ще й виконавчого збору в розмірі 10% від суми боргу.

Існують ще два методи виведення автотранспорту з-під арешту, але 100% гарантії вони не дають. Якщо ви вважаєте, що арешт накладено незаконно, його можна оскаржити в суді, і при отриманні позитивного рішення на ваш позов, арешт знімуть. Щоб виграти такий процес, знадобиться допомога адвокатів, зверніться в юридичну фірму, що захищає боржників.

Останній спосіб зняття арешту з автомобіля, можуть спробувати застосувати ті, хто має порівняно невеликий борг. Якщо сума боргу порівняно невелика, можна спробувати переконати виконавця зняти арешт саме з авто. Запропонувавши, наприклад, заарештувати замість машини квартиру, і пообіцявши, що продавши автомобіль, ви розрахуєтесь з боргом. Яким буде рішення виконавця, передбачити складно.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн