Юридична компанія «ПІК»

АВТОМОБІЛЬ ЗААРЕШТОВАНИЙ ЗА НЕСПЛАТУ ШТРАФУ, ЩО РОБИТИ

Автомобиль арестован за неуплату штрафа

 

Арешт майна, як захід впливу на боржника, в Україні застосовується все частіше. Для того, щоб опинитися боржником, не обов’язково отримати їх рук в руки деяку суму грошей. Накладений відповідними органами штраф, теж є обов’язком і його потрібно своєчасно сплатити.

До відома! Машини заарештовують найчастіше, тому, що це дороге і високоліквідне майно, та й більша частина штрафів в країні виписується саме за порушення правил дорожнього руху. З’ясуємо, як зняти арешт з автомобіля, що накладений виконавчою службою.

Як арештовують машини за несплату штрафу, і чому арешт може стати для власника транспорту несподіванкою

Важливо! Відповідно до ст. 307 КУпАП на сплату штрафу відводиться 15 днів з моменту вручення постанови про його накладення.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Якщо вам виписали постанову про накладення штрафу, то ви маєте право її оскаржити, і тоді строки переносяться. Але якщо ви цього не зробили, то на 16-й день штраф стає простроченим.

Патрульна поліція передає його в виконавчу службу. Ця служба створена спеціально для стягнення боргів і її співробітники – виконавці відкривають виконавче провадження.

До відома! Саме виконавець накладає арешт на авто, для того, щоб господар не міг його продати і для примусу його до якнайшвидшого розрахунку.

Ситуації з життя:

 • Питання про те, як зняти арешт з машини за штраф досить часто виникає у власників транспорту, тільки в момент спроби його продати, до цього про факт арешту вони не знають.
 • Деякі люди страждають зайвою забудькуватістю і забувають про отримані постановах, а інші їх реально не отримують.
 • Частина українців не живе за місцем реєстрації, а всі офіційні документи відправляються поштою саме на цю адресу.
 • Особливо часто про штраф не знають ті, кому він був призначений за результатами фото і відеофіксації порушення.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Якщо ви збираєтеся продати автомобіль, перевірте свої дані в Єдиному реєстрі боржників, туди вносяться відомості про всі відкриті виконавчі провадження.

Як вивести машину з-під арешту

Часто боржники не знають, де зняти арешт з автомобіля, відповідь на це питання проста – арешти знімають ті, хто їх накладає – тобто звертатися слід до виконавчої служби. Виконавець зніме арешт, тільки якщо борг погашений повністю, візьміть з собою квитанцію про оплату. Другий законний спосіб вивести автомобіль з-під арешту – оскарження його в суді. Для цього потрібна кваліфікована юридична допомога. Юристи:

 • Проаналізують вашу справу.
 • Дадуть консультацію по можливості виграти справу в суді.
 • Складуть позовну заяву і представлять ваші інтереси в ході судових засідань.

Увага! В інтернеті багато оголошень «допоможу зняти арешт з авто», часто за цими оголошеннями ховаються різні шахрайські схеми. Не піддавайте себе небезпеки, звертайтеся за допомогою тільки до солідних юридичних компаній.

 

Як зняти арешт з машини за штраф?

Арешт авто за несплату штрафу! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн