Юридична компанія «ПІК»

Автомобіль заарештований за несплату кредиту

Арешт автомобіля за неуплату по кредиту Україна — популярний запит в мережі інтернет. Банки втомилися чекати повернення прострочених кредитів і перейшли до збору боргів у примусовому порядку. Природно, в першу чергу заарештовують дороге і ліквідне майно боржників. Розберемося, що таке арешт автомобіля, чим загрожує боржнику ця міра і, що робити, коли машина потрапила під арешт.

Арешт автомобіля боржника

Арешт будь-якого майна, і автомобіля зокрема, це міра забезпечення виконання власником взятих на себе або покладених на нього зобов’язань. Арешт транспортного засобу може бути ініційований рядом інстанцій:

 • Митною службою;
 • Слідчими органами;
 • Судовими органами;
 • Органами опіки;
 • Державний або приватний виконавець.

ЧИТАТИ ЩЕ: АРЕШТ МАШИНИ ЗА БОРГИ

Але арешт автомобіля за несплату кредиту здійснює виконавча служба. Щоб це сталося, кредитор зобов’язаний отримати судове рішення про примусове стягнення боргу або отримати виконавчий напис нотаріуса на іпотечному договорі. Другий спосіб займає менше часу і обходиться дешевше, до нього вдаються кредитори. Отримавши заяву кредитора і підстави, виконавці відкривають виконавче провадження. Де-факто авто потрапляє під арешт одночасно з відкриттям провадження.

Якщо накладено арешт на автомобіль, власнику забороняється відчужувати його будь-яким способом. Іноді забороняють і використання авто, але таке трапляється рідко. Після відкриття виконавчого провадження, відомості про власника транспорту моментально потрапляють в Єдиний реєстр боржників України. Перебування в цьому реєстрі не дозволяє відчужувати будь-яке майно, права власності на яке підлягають державній реєстрації, а саме до цієї категорії майна і належить автотранспорт. Тим не менш, виконавці і окремо накладають арешт всього цінного майна, що належить боржнику.

Арешт авто часто перешкоджає вирішенню основної проблеми — погашення кредиту. Продавши хороший автомобіль за ринковою ціною, власник міг би розрахуватися з боргом, але йому це заборонено. Арешт передує конфіскації авто і реалізації його на торгах. Отримати реальну ціну транспорту на таких торгах неможливо. Тому арешт з транспортного засобу треба або зняти, або вирішити питання з самим боргом по кредиту.

Порядок зняття арешту з автомобіля передбачає, що рішення про це приймає той, хто накладав цю міру забезпечення. В нашому випадку, це виконавець. Зняти арешт автомобіля за борги, можна тільки повністю погасивши борг, або оскарживши дії виконавця в суді. Непідготовленій людині впоратися з цим завданням не по силам. Потрібна допомога фахівця.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТ АВТОМОБІЛЯ ЗА БОРГИ

Хто допоможе власнику арештованого авто

Процедура зняття арешту з автомобіля потребує допомоги кваліфікованих юристів. Фахівці, які не тільки допоможуть зняти арешт, але і пропонують варіанти вирішення основної проблеми — погашення боргу. Такі варіант є, потрібно тільки вибрати той, який відповідає обставинам позичальника.

Зверніться в юридичну компанію ПІК. За 10 років роботи співробітниками компанії зняті тисячі арештів майна та погашені кредити на мільйонні суми.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн