Юридична компанія «ПІК»

Машина в арешті

Авто в аресте

З’ясуємо, як накладають арешт і що робити власнику.Часто власники транспортних засобів дізнаються про те, що їх авто в арешті в момент переоформлення машини на нового власника або при перевірці машини на дорозі.

Що таке арешт майна

Арешт автомобиля, накладається в установленому законом порядку обмеження прав власника на розпорядження ним. Таке обмеження встановлюється як захід забезпечення виконання господарем транспорту вимог закону. Зазвичай факт знаходження авто в арешті означає, що власник не має право його відчужувати.

Що робити власнику заарештованої машини

Якщо ваше авто в арешті, насамперед потрібно з’ясувати, хто його заарештував. Звільнити майно від арешту може тільки той, хто прийняв таке рішення, і подальші переговори доведеться вести з ним. Дізнатися про причини арешту і висунутих вимог можна в підрозділах поліції, які займаються питаннями автотранспорту. Зверніться туди і отримаєте копію постанови.

Далі, виконати вимоги пред’являються до власника транспорту. Зазвичай, вимоги є законними і зняти арешт, не виконуючи їх, неможливо. Врахуйте, що сам факт погашення боргу, ще не означає, що арешт зніметься автоматично. З документами про виконання вимог, потрібно знову звернутися до органу, який прийняв рішення про накладення арешту. Тільки після винесення відповідної постанови арешт буде знятий. Процедура займе близько місяця.

Якщо є підстави вважати арешт незаконним, власнику знадобиться допомога юристів. Зняти таку заборону можна тільки через суд, а у більшій частині українців недостатньо для цього досвіду і знань.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн